Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-11-12, 15:50   #11
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Teverix po co sie napinasz?;>
Blood Cie jechal jak chcial byles po prostu nikim a teraz sie tak wyszczekales bo lvl wbiles.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 17:18   #12
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

prawda <znaki>
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 17:56   #13
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Teverix po co sie napinasz?;>
Blood Cie jechal jak chcial byles po prostu nikim a teraz sie tak wyszczekales bo lvl wbiles.
Zurvy weź rozpęd i jeb@#$j głową w ścianę. O ile dobrze pamiętam to ty siedziałeś na oddzielnym kanale, a na akcjach twój nick w vip liście to był cud. Więc nic mi nie wypominaj, bo akurat sam od podłogi ledwo odstawałeś.

Co do Morgian'a na którego nawet dawni kumple z gildii (dawnej) jechali, nie wiem po co on się tu wypowiada. Wzięliście go z litości, czy zapłacił wam? :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 18:12   #14
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

zapłacił nam
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 18:21   #15
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Drogi Teverixie.
Jeżeli moj nick nie widnial na vip liscie swiadczy to jedynie o tym jak rzadko bywales na akcjach. Nie chce tutaj Cie wysmiewac ani nic w tym stylu ale przypomnij sobie sam akcje na fanatykach kiedy to mowiles ciuchutko jak myszka po 21 bo rodzice nie moga sie dowiedziec,ze grasz. Blood wydarl sie na Ciebie a Ty przybiegles szybciutko przyniosles co trzeba i opusciles vt :)
Odstawac od podlogi to nie nabijac poziom tak jak Ty to sobie tam w glowce umysliles. Dlatego skoncz juz to Twoje zbedne pierdo***** bo nawet teraz kiedy jestes juz tak wyszczekanym psem balbys sie umowic na piwo :]
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 19:44   #16
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

Nigdy Zurvy nie mów że Teverix jak wbił lvl to sie wyszczekał, bo o tobie można powiedzieć dokładnie to samo. Jesteś na akcjach zerem, chodzącym paralem bez pzta, którego włączasz jak akcja jest pewna (czyt. od nas spierdalaja po mapie 3 osoby a reszta padła). Tyle w temacie joł
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 19:57   #17
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Zurvy, widze, ze ladnie tutaj sie wycwaniles bo na akcjach latasz bez pzta i jak do Ciebie ktos podejdzie to uciekasz, wiec odrazu mowie zebys nie cisnal Teverixa bo lepszy nie jestes
btw. To nie jest temat zeby tutaj gadac kto jaki nie jest wiec cisnijcie sobie na privie albo w grze :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 20:51   #18
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Zurvy weź rozpęd i jeb@#$j głową w ścianę. O ile dobrze pamiętam to ty siedziałeś na oddzielnym kanale, a na akcjach twój nick w vip liście to był cud. Więc nic mi nie wypominaj, bo akurat sam od podłogi ledwo odstawałeś.

Co do Morgian'a na którego nawet dawni kumple z gildii (dawnej) jechali, nie wiem po co on się tu wypowiada. Wzięliście go z litości, czy zapłacił wam? :D
macie swoją ekipę w której się "lubicie", ludzie którzy doszli olewaliście, już prawie całe memento mori od was odpało (karima trzymacie rękami i nogami bo jest prze chujem) to dzięki takim ludzią jak procentowy, fardon pal, kciunia, horsu, magnaturon i wielu innych odbiliście się od dna ale nie potrafiliście tego docenić.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 21:18   #19
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
macie swoją ekipę w której się "lubicie", ludzie którzy doszli olewaliście, już prawie całe memento mori od was odpało (karima trzymacie rękami i nogami bo jest prze chujem) to dzięki takim ludzią jak procentowy, fardon pal, kciunia, horsu, magnaturon i wielu innych odbiliście się od dna ale nie potrafiliście tego docenić.

Ty masz nasrane w bani, jesteś nikim a masz najwięcej do powiedzenia.

Zurvy ja się chętnie umówię na piwo ;)
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-11-12, 21:50   #20
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Ja nie właczam pz?:D To,ze dla was barany wlaczeniem pz jest tylko moment w ktorym ja mam white skulla to sorry :D
Popatrzcie na liste deadow na wojnie o ktorej zaczynala sie akcja i czy ja tak do konca wlaczam pz pod sam koniec ^^
Deder Ty sie tu nie wypowiadaj bo sprzedales chara i gangstera zgrywasz :D:D

Agri chetnie tylko gdzie ja Cie cholera znajde ;p
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin