Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-03-12, 06:11   #51
Riczi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Skrzynek z prezentami nie lubimy, nie chcemy udawać świętego mikołaja.
8)rozwalilo mnie.8) Slythia na prawde ma poczucie humoru!8)
Riczi jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 06:30   #52
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Krytyka? hmm ale o ktora czesc chodzi? Zaczniemy od skrzynek prezenty znaczy nagrody troszke słabo prezntuje sie resp na ktorym widze fajne rzczy tylko za drzwiami ktorych nie da sie otwozyc a te skrzynki i wszystkie puste np jak na respie bandytow na ankardi sa tak samo potrzebne jak te robaki z kazdego potwora. Chyba kazdy przyzna ze miło było by zwiedzac jakis resp potworow i zastac tam jakas nagrode. Samna jak narazie skrytykowałem jego templariusza a co do reszty potworow napisałem ze wystepuja w tibi z czym sam sie zgodził. Szczerze uwazam ze jesli cos nie pasuje trzeba to napisac i rozwazyc a nie pisac ze ma swietny pomysł krytyka jest dobra o ile słuzy dobru gry ktore oczywiscie kazdy moze widziec inaczej dlatego piszemy o tym na forum :) Ale tak na powaznie powinni poogarniac te potwory tak zeby kazda profesja miała odpowiedni rodzaj dla siebie a nie ze palladyn gdzie wyjdzie tam bedzie expił. W tym celu mozna by wpprowadzic oddzielne obrazenia dla broni dystansowych to znaczy gdy palladyn udezy bedzie zadawał znacznie mniejsze obrazenia niz rycerz.
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 07:40   #53
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie



Mój pierwszy potwór proszę o wyrozumiałość, chce po prostu pomóc. To jest "Śmierć" teraz nazwałby go Strażnik Hartegunu


Cytat:
Cóż drogi Attaxie mam Ci powiedzieć.. hmm.. Pierwsze potwory do mnie bardziej trafiły aniżeli te drugie. Wydaje mi się, że na obecną chwilę w Altaronie Ci orkowie byliby taką zbyt dużą odskocznią od tych potworów, które są teraz. Co nie oznacza, że kiedyś, w przyszłości nie byłyby one dobre. Pomysł ciekawy - widzę, że dla nich byłaby jakaś twierdza Murk, tak? Masz może z tym związaną jakąś wizję do czego byłoby to podobne? Jakby taka twierdza miała wyglądać? Z nazw i proponowanych obrazków wnioskuje, że byłyby to duże i dość silne potwory, więc pewnie twierdza musiałaby odznaczać się podobnymi cechami - raczej palisada jak u abitańców by nie wystarczyła.. ;)
Co do 1 potworów - tak. Na obecną chwilę bardzo one odpowiadają tym, które mamy teraz. Niestety nie bardzo podeszła mi śmierć. Może jakaś inna nazwa, ale Śmierć kojarzy mi się z czymś przed czym nie można uciec, gdzie przy spotkaniu z nią się po prostu.. umiera.
Co do ostatnich potworów - kolejny ciekawy pomysł. Widziałbyś je na Raindarze, jako jakieś potwory które wyszyły spod czeluści ziemi w wyniku nasączenia złymi mocami? Czy widzisz dla nich jakiś nowy teren?
Fajnie. Ciekawe pomysły. Widać pracę i poświęcony czas.
Twierdza Murk - Potężna twierdza w krainie Wysokich Lasów , otoczona fosą, z basztami , murami obronnymi, z wieloma komnatami , tunelami , tajemniczymi przejściami np ( klikasz na obrazek i zdobywasz klucz do pewnej z komnat ) do okola Twierdzy Murk pełno strażników. Ale o tym w późniejszych propozycjach.

Hartegun - Nowe miejsce może być i w Raindar. Jaskinia , w której pełno stalaktytów , stalagmitów , z kamiennymi schodami prowadzącymi do gorejącej lawy na każdym piętrze Hartegunu roi sie od bestii aby na samym końcu spotkać takie potwory jak Popielce czy też Dowódców o tym też później ;)

Ostatnio edytowane przez Attax ; 27-03-12 o 08:00
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 07:41   #54
Haurix666
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 30
Domyślnie

Cytat:
@Attax
Ktos juz pytal, ale zapytam raz jeszcze.
Skad bierzesz obrazki?
Oj tam troszke inwencji w googlach i masz obrazki. Wpisz dla przykładu "orkowie" i masz całą galerie. ;]
Haurix666 jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 15:36   #55
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Przemyslałęm to z ta smiercia i fajnie było by spotkac ja w roli npc bo smierci nie mozna zabic to ona decyduje czy cos zyje czy nie. Co do wygladu mogła by miec długi płaszcz. Co do tego jednego potwora http://www.tibia-wiki.net/wiki/Plik:Grim_Reaper.gif
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 15:38   #56
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Muszę powiedzieć, że potwór, jak na pierwszy raz, nie jest taki zły. Szkoda, że jest tak strasznie podobny do Grim Reapera z Tibii.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 15:45   #57
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwyus Zobacz post
Muszę powiedzieć, że potwór, jak na pierwszy raz, nie jest taki zły. Szkoda, że jest tak strasznie podobny do Grim Reapera z Tibii.
Musiałem się na czymś wzorować ;P , dzięki ale w Altaronie mnóstwo rzeczy jest podobnych do tych z Tibii chociażby wygląd mieszkańca, ale powiem jedno ciężko się robi potworka i chylę czoło grafikom.

Analogs rozgryzłeś mnie Sherlocku
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 15:47   #58
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Mroczny Żniwiarz bardziej pasuje
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 15:54   #59
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Słyszysz Attax? Mroczny żniwiarz raz! Najlepiej namaluj takiego wieśniaka w kapturze jadącego na kombajnie. To dopiero prawdziwy terror. ; o
Wicked jest nieaktywny  
Stare 27-03-12, 16:54   #60
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

W porównaniu do Was drodzy Tutorzy aka SG/Collegium Attax coś robi.
Ładniejszy ten potworek jest na pewno od tych czarnych kucyków które macie wprowadzić. Attax gdyby dostał SG/MG byłby pierwszym graczem neutralnym co takowe stanowisko otrzymał (nie licze Slythi, bo ona nie ma postaci).
maja1414 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin