Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-03-12, 15:20   #31
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Tak Teverix, najlepiej jeszcze poustawiać tak potwory, żeby trafiać je tylko z ue a loot automatycznie wskakuje do plecaka. Pomysły dobre, ale zbyt banalne.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 15:51   #32
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Daje im pomysły na ich możliwości...
Nie chce kolejnego update w którym zmienią mi posadzkę w domku, albo dostawią 2 latarnie pod bankiem....
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 18:18   #33
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Attax bardzo mi się podoba pomysł z orkami, jestem pod wrażeniem :)
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 18:20   #34
sapero345
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Szczyrk
Postów: 11
Domyślnie

Z tymi orkami świetny pomysł , chętnie bym z takim powalczył!!!
sapero345 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 18:41   #35
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Najlepiej siąść i krytykować. A bo to złe, a to jeszcze gorsze, a to głupia nazwa, a jak to możliwe, że w krainie takiej jak altaron będą templariusze, to tak jakby jakiś mózg wymyślił bomby/silne bomby. Nie pasuje do fabuły... (ironia)

Narzekacie a jak pacze i sie przyglądam to śmiem twierdzić, że Attax ma więcej pomysłów, niż cała administracja razem wzięta.
Orkowie genialny pomysł. Już widzę w wyobraźni tekst na głowniej:

"Strażnicy bramy Północnej nie zdołali odpierać ataków wroga przez tak długi okres. Po roku obrony, brama upadła, a źli orkowie opanowali tereny pustkowia, które graniczą z mrocznymi obszarami, gdzie znajduje się najpotężniejszy z siejących grozę potworów- Śmierć (albo inaczej bym to nazwał. Dodałbym jeszcze z 40k hp i tyle samo expa). Teraz dzielni gracze od 150lvl mogą przejść przez wielkie pole energii, które powstało podczas zderzenia sił dobra i zła."

Można by pomyśleć o wyspie.
"Dzisiaj okazało się, że Chrysaor wyleciał w daleką podróż. Nie spodziewał się odkrycia tak dziwnej krainy. Była spowita białych puchem, gdzie grasowały lodowe smoki i inne śnieżne potwory.

Południowa brama.
"Strażnicy otworzyli bramę w Wielkim Kanionie Wulkanicznym" Zło jakie tam panowało, było straszne. U stup wulkanu ziemia była spopielała, drzewa wypalone. Z głębin wulkanu dochodziły straszne odgłosy. Nawet najwięksi wojownicy mieli ciarki na plecach, gdy go słyszeli. Jeden ze strażników zdradził, że znajdują się tam 2 miejsca
1. Pomieszczenie, do którego można wejść zawsze i spotkać złowrogie Demony i Piekielne Demony, które sieją panikę.
W 2 zaś pomieszczeniu był magiczny teleport. Krasnolud zdradził nam że grupa 20 śmiałków może tam tylko wejść i wykonać zadanie, które wymaga nie lada poświęceń.
Nagrody za wykonanie zadania, są tak cenne, że Collegium musiało by wiele razy jeszcze teleportować swoich ludzi do komnaty złotego smoka, aby zdobyć tyle pieniędzy.


Attax wymyśla wam pomysły. Jak na razie zatrzymaliście się na etapie. "Zrobimy posadzkę w dp i zmienimy outfity. Nooby będą się cieszyć, a nasz grafik będzie nadal robił jako wolontariusz."
Zaczerpnijcie coś z jego pomysłów. Nazwy czy podane wartości, przecież możecie zmienić, ale chciałbym zobaczyć coś w stylu "śmierci", albo takiego bossa co zabiłbym w 20/30 osób a nie. Sądzę, że z Hax Masterem we 2 dalibyśmy rade zabić Rokitę...
Tereny mroczne jak Twoja ocena z polskiego ;p
Orki juz mamy, wiecej nie potrzeba- lepszym pomyslem byla by jakas nowa rasa.

p.s. Mowisz ze nie umieja nic wprowadzic, zapominasz chyba ze do kazdej lokacji sa potrzebne mapy, grafiki potworow, npc, dialogi, zadania itd.
"Wpierdalac" to by kazdy z was chcial, a jedyne na co was stac to napisane w 5 minut opisy w ogole nieprzemyslanych potworow, czy lokacji.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 18:45   #36
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Tereny mroczne jak Twoja ocena z polskiego ;p
Orki juz mamy, wiecej nie potrzeba- lepszym pomyslem byla by jakas nowa rasa.
Powiedział to Klimczak Ziemniak, który zna tylko zasadę z "ó" i tępi za to Blooda...
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 18:50   #37
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A według mnie pomysł bardzo dobry. Czemu nie rozwinąć tego wątku? Orkowie bardzo fajnie opisani, chociaż bolałby mnie chyba taki przeskok = ork przywódca jest w miarę słaby, a kolejny z orków to już chodząca forteca. Chyba, że to byłoby jakieś elitarne, samodzielne plemię, całkowicie odrębne od reszty orków. I widzę, że wziąłeś do serca sobie moje propozycje. :)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 19:17   #38
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Powiedział to Klimczak Ziemniak, który zna tylko zasadę z "ó" i tępi za to Blooda...
Ciebie tez moge jak chcesz. Stóp, a nie stup, bo stopy. Jakos tak to szlo chyba.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 19:22   #39
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
A według mnie pomysł bardzo dobry. Czemu nie rozwinąć tego wątku? Orkowie bardzo fajnie opisani, chociaż bolałby mnie chyba taki przeskok = ork przywódca jest w miarę słaby, a kolejny z orków to już chodząca forteca. Chyba, że to byłoby jakieś elitarne, samodzielne plemię, całkowicie odrębne od reszty orków. I widzę, że wziąłeś do serca sobie moje propozycje. :)
Tak wziąłem sobie do serca. Ork'Murk to nowa "era" orków w świecie Altaronu.

Klimczak nie mogę proponować nowej rasy bo gdzie ja chcesz umieścić w fabule... i nie robiłem tego w 5 minut jak tak sądzisz to czemu nie zaproponujesz czegoś sam? W końcu to tylko 5 minut...
Attax jest nieaktywny  
Stare 26-03-12, 19:34   #40
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
A według mnie pomysł bardzo dobry. Czemu nie rozwinąć tego wątku? Orkowie bardzo fajnie opisani, chociaż bolałby mnie chyba taki przeskok = ork przywódca jest w miarę słaby, a kolejny z orków to już chodząca forteca. Chyba, że to byłoby jakieś elitarne, samodzielne plemię, całkowicie odrębne od reszty orków. I widzę, że wziąłeś do serca sobie moje propozycje. :)
Ja bym ulepszył te orki. Odróżni je od tych tibijskich bo teraz to różnią się tylko nazwą.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin