Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-03-12, 21:42   #11
HiTech
 
Avatar HiTech
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Co do grafików, nie wątpie. Ktos sie znajdzie na 100%
__________________
Kiedy się opier*alamy nie oczekujemy nagród
HiTech jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 21:49   #12
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Rewelacyjny pomysł. Jeżeli twórcy gry chcą przyciągnąć nowych jak i zatrzymać już grających altarończyków to powinni bardzo poważnie go rozważyć i jak najszybciej wprowadzić do gry.
Wolf jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 22:00   #13
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wolf Zobacz post
Rewelacyjny pomysł. Jeżeli twórcy gry chcą przyciągnąć nowych jak i zatrzymać już grających altarończyków to powinni bardzo poważnie go rozważyć i jak najszybciej wprowadzić do gry.
Co do templariuszy, masz juz inkwizytorow. Zgadzam sie z Tronem, trudno by bylo czesc tych potworow wprowadzic, trzeba by im znalezc jeszcze jakies miejsce.

p.s. Ta czarna wdowa troche overpowered, zgnieciesz taka butem (fakt ze mocno by zabolalo jakby Cie ugryzla), wiec 4100hp to "lekka" przesada :D

Takze, nowe potwory jak najbardziej, ale bardziej przemyslane, i najwazniejsze zeby zrobic dla nich nowe miejsca.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 22:03   #14
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Nikt nie napisał że ma to być już jutro , ale pomysł naprawdę dobry .
Więc mam nadzieję że będzie brany pod uwagę.
Legolas jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 22:05   #15
miszcz
 
Avatar miszcz
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Chorzów
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do miszcz
Domyślnie

Gra po 100 poziomie jest bardzo monotonna, jak zwykle Attax pokazuje klase swoimi pomyslami,btw Attax jak nie grasz to siedzisz i rozpisujesz swoje pomysly na kartce? Naprawde masz mega pomysly :)
__________________
Pozdrawiam !;)
miszcz jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 22:31   #16
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Po kolei, najpierw zjadę po kolei potwory, potem ogólne rady:

1. Templariusz - nie pasuje nazwa. Przynajmniej mi. Templariusz to nie jest nazwa jak "rycerz", a nazwa odnosząca się do konkretnego zakonu i konkretnych zakonników. Tym samym, aby był templariusz, musi być i zakon templariuszy. A do zakonu templariuszy potrzeba już Chrystusa i reszty (zaciekawionych odsyłam do historii zakonu, chociażby na Wiki).

2. Skrytobójców czepię się tylko tyle, że im płacono za zabijanie celów. Ich lokacją mogłaby byc siedziba jakiegoś lorda/maga/czegoś tam, co mogło by im opłacać likwidowanie celów. A nie lasy, gdzie im wiewiórki w liściach zapłacą. :P

3. Czarna wdowa nawet, nawet, chociaż w sumie to boss GSów z Tibii jest. ^^

4. Gladiator - tutaj całkiem się nie zgodzę. Gladiatorzy byli zmuszani do walk o swoje życie, na arenie, ku uciesze tłumów. Mylna nazwa troszkę. Można zmienić opis, że to właśnie są pojmani przez abitańców ludzie, co teraz walczą dla ich uciechy. Tyle, że czemu mieliby się zwrócić przeciwko komuś, kto może być ich wybawcą z niewoli? :>

5. Olbrzymy trochę podobne do górskich trolli, ale też się nie czepię niczego, poza "inteligętne". Proszę Cię, Attax. :P

6. Feniks - nie podoba mi się, jest zbyt wyświechtany, za często używany. No i jak rozwiążesz największą i najbardziej znaną cechę; odradzanie się z popiołów? ;>

7. Jak wyżej. Cerbery są bardzo wysoko pod względem ilości filmów/książek/gier, gdzie zostały wykorzystane. Tylko to mi nie pasuje w nich. Skoro tworzymy własną grę, to czemu nie wymyślić czegoś własnego? ;)

8. Smocza dusza - jego siła jest tak silna? I "w stanie" piszemy osobno. Poza tym pomysł ciekawy, dość oryginalny.

9. Śmierć - stanowczo nie. Nie dość, że to niemal grim reaper, to jeszcze nazwa "śmierć". Nie, nie. "Co Cię zabiło? Śmierć". Nie. Nazwa i sam pomysł mi nie pasują (preferencje osobiste, wyrażone we własnym jedynie odczuciu).

10. Monstrum - mmm, brzmi ciekawie, chociażby dlatego, że tajemniczo wygląda i brzmi. Me gusta.

__ Uwagi ogólne: __

1. Trochę zbyt sztampowe te stwory. Wszystko gdzieś już było, feniksy, cerbery, insze takie. Może spróbuj zamiast uciekać do kanonów, spróbuj wymyślić coś własnego? Albo chociaż sięgnąć do takich rzadziej używanych. Może typowo polskich utopców, strzygi, południce, wąmpierze, liche, wiły i dziwożony oraz kikimory? Czemu by nie? ;)

2. Jak tworzysz coś, to postaraj się wkładać w to więcej siebie. To przede wszystkim się tyczy suchych opisów i ogólnie takiego, osobiste odczucie, tworzenia bardziej, by coś po prostu rzucić, bez konkretów, ot. Jakieś pomysły pierwsze z brzegu.

3. Staraj się umiejscowić je już w istniejącym świecie. Zastanów się czy jest sens, czy pasowałyby Ci do tego co już stworzono i znajdzie się miejsce, gdzie mogłyby występować.

4. Pamiętaj, że możesz tworzyć cały szereg stworów podobnych, plemion, całych ras. To zawsze pomoc drobna, ale może akurat wpadnie Ci pomysł na wioskę jakichś potworów?
Wicked jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 23:10   #17
dawid2910
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 44
Domyślnie

Nie wiem czy czasem sprawdzacie co wprowadzaja do tibi ale te potwory juz tam sa tylko pod innymi nazwami i jak dla mnie w tibi sa dobrze zrobione wiec nie ma sensu kombinowac. A co do templariusza to totalny niewypał jak dla mnie oczywiscie kazdy moze miec inne zdanie. Co do grafiki to wiadomo ze nie zrobia jesli nawet nie potrafia dodac łatek do systemu. Znajac zycie zaraz ktos wypali ze znow cos krytykuje tyle ze niektorzy ludzie ładowali by wszystko do gry az wszystko przestało by miec sens a na koniec sami by to olali :)
dawid2910 jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 23:11   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Jeżeli chodzi o nazwy to moim zdaniem najmniejszy problem bo chyba nie zrobi mi to różnicy czy powiem idziemy na cerbery czy idziemy na " kikimory " tylko sęk w tym że na razie to nie mam jak tego powiedzieć bo takie potwory niestety nie istnieją w świecie Altaronu mam nadzieję że to się zmieni.

A co do rad to dzięki ale po co wkładać mam "siebie" skoro ostatnio napisałem na 4 strony propozycje dokładnie wszystko umiejscowiłem, opisałem zobrazowałem a Administracja mi nawet nie odpisała, ale temat nie jest zamknięty więc może kiedyś... ;)

Klimczak : Co do miejsc, to niedługo o nich na pewno wspomnę.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 25-03-12 o 23:19
Attax jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 23:14   #19
konradczaja
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
konradczaja jest nieaktywny  
Stare 25-03-12, 23:15   #20
darkside
 
Avatar darkside
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Okej, to teraz wpleć Templariuszy jak i resztę w fabułę Altaronu, żeby to miało jakikolwiek sens.
Ogarnij hejtowanie
darkside jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin