Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakbyś mógł/a zmienić swoją profesję lub/i subprofesję. To co byś wybrał/a?
wojownika elementalistę duchownego 10 10.87%
wojownika elementalistę nekromantę 1 1.09%
wojownika elementalistę alchemika 0 0%
wojownika alchemika duchownego 3 3.26%
wojownika alchemika nekromantę 0 0%
wojownika alchemika elementalistę 1 1.09%
maga elementalistę duchownego 15 16.30%
maga elementalistę nekromantę 4 4.35%
maga elementalistę alchemika 0 0%
maga alchemika duchownego 1 1.09%
maga alchemika nekromantę 0 0%
maga alchemika elementalistę 1 1.09%
zwiadowcę elementalistę duchownego 6 6.52%
zwiadowcę elementalistę nekromantę 4 4.35%
zwiadowcę elementalistę alchemika 0 0%
zwiadowcę alchemika duchownego 11 11.96%
zwiadowcę alchemika nekromantę 1 1.09%
zwiadowcę alchemika elementalistę 0 0%
nie zmienił/a bym nic 34 36.96%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-13, 20:20  
Ankieta III - Czy jakbyś miał możliwość, to zmienił/a byś swoją profesję na inną?
Tron Tron jest nieaktywny 01-09-13, 20:20

Witajcie!

#edit: Uwaga! Do ankiety wkradł się błąd, proszę ignorować powtórzenia!

Mamy za sobą już drugą ankietę w której odpowiadaliście na temat potwora w Altaronie, który zasługuje na największe zmiany. Padło wiele ciekawych i naprawdę dobrze uzasadnionych propozycji, które na pewno zostaną wzięte pod uwagę przy zmianach altarońskich kreatur. Dziękujemy bardzo za liczne opinie!

Jak obiecałem, jeśli przekroczymy liczbę pięćdziesięciu postów to rozlosujemy[*] dwa, a nie jeden trzydniowy status szlachecki. Tak się na szczęście stało, wypowiedziało się dokładnie 50 użytkowników, a zwycięzcami zostali draq i Wyrosuaw. Serdeczne gratulacje! Oczywiście ta sama zasada obowiązuje przy dzisiejszej ankiecie, więc zachęcam do wzięcia udziału. Jednocześnie przypominam o specjalnej nagrodzie, która zostanie przyznana już niebawem dla najbardziej aktywnych we wszystkich ankietach użytkowników wyróżniających się od innych graczy odpowiedziami!

Pytanie w trzeciej ankiecie brzmi:

Cytat:
Czy jakbyś miał/a możliwość, to zmienił/a byś profesję lub/i subprofesję swojej postaci na inną? Jeśli tak, to jaką profesję i subprofesję byś wybrał/a. Uzasadnij dlaczego i uwzględnij serwer na jakim grasz w swojej odpowiedzi.
Odpowiedzi proszę opisywać swoimi słowami. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania pomysłów innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 8 września. Zapraszam więc głosowania w sondzie i do uzasadniania swojego wyboru w tym temacie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 23:50.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40957
Stare 05-09-13, 14:18   #31
Enerv
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Poznań
Postów: 10
Domyślnie

Gram jednoręcznym rycerzem, duchownym-elementalistą. Miałem pewny dylemat, czy nie wybrać alchemika zamiast elementalisty, z racji tego, że lubię produkować, ulepszać, czy chociażby zbierać pewne rzeczy w grze - jednak ku zamiłowania, wybrałem żywioły. Nie ukrywam, że decyzja podjęta chaotycznie okazała się dla mnie bardzo przydatna na wyższych poziomach, ba - nie zamieniłbym moich klas, czy też profesji na żadną inną - moim zdaniem gra się naprawdę przyjemnie.
Enerv jest nieaktywny  
Stare 05-09-13, 15:04   #32
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Z całą pewnością zwiadowce nekromante/elementaliste na zwiadowce duchownego/alchemika -.-
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 05-09-13, 16:52   #33
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Zaznaczyłem, że zmieniłbym na maga duchownego ale tylko po to, żebyście widzieli jaka przepaść dzieli duchownego i nekromante. Gdybym miał możliwość zmiany pozostałbym jednak z nadzieją, że niedługo sytuacja się poprawi, bo subprofesja nekromanty jest obecnie najsłabsza. Nie tylko dla maga, inni nekromanci również odstają od reszty. Nie ma nic w zamian za lepsze leczenie duchownego.
Magowie i tak expią z pociskami, więc tu potrzebny tylko elementalista. Mam niby wyssysanie życia, ale do expa to się nie nadaje ze względu na koszty. "SD" to, za przeproszeniem, gówno...
Nie chce mi się tu rozpisywać, ale na pewno znalazłoby się jeszcze kilka rzeczy do których możnaby się przyczepić...
siwyus jest nieaktywny  
Stare 05-09-13, 18:53   #34
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Zmieniłbym, zrobiłbym palka ducha alchemika, bo fakt, że mogę sobie czarować bełty, to jest nic, równie dobrze mogę je czarować którymś z moich magów noobków, a krzaków to nawet na hocie nie mam, a bomby paralujące i zwykłe, plus wycinanie skórek, to ma sens
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 07-09-13, 02:10   #35
Askarnoh
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 7
Domyślnie

Tak jak jest teraz- to Czarodziej Ele duch zamiast Ele nekro :s.
Askarnoh jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin