Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-11-12, 14:38   #1
Prenton
 
Avatar Prenton
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 36
Domyślnie Czary Nekromanty

Chcę tu poruszyć temat niektórych czarów maga nekromanty.
Zacznę od wyssania życia. Czar w ogóle bezużyteczny. Nie dość, że zabiera 200 many, to leczy tyle co kot napłakał. Za 20 many mogę sobie tawisa użyć i uleczy mi dużo więcej.
Ożywienie zwłok. Kolejny czar nadający się do spuszczenia w kiblu. Żeby zrobić runę potrzebuję 450 many i zwłoki. Za tyleż samo many mogę sobie przyzwać bandytę, który jest stokroć lepszy od szkieleta (i nie potrzeba zwłok).
Zew śmierci. Kolejna porażka. Muszę zabulić 750 many, żeby 8 moobów wokół mnie (o ile tyle przyjdzie) dostały wcale nie taki mocny dmg. Praktycznie bezużyteczne. Na mocniejsze mooby w ogóle się nie nadaje. Zanim otoczy nas 8 potworów zdążymy paść 8 razy. Do tego ue elementalistów. Kosztuje 600 many, a jest 100 razy skuteczniejsze niż zew śmierci.
Do reszty nie mam większych zastrzeżeń, chociaż zaklinacz czasu jak na taki koszt many powinien być trudniejszy do wyleczenia.
Jak na razie czary te nie nadają się do niczego, więc proszę o ulepszenie ich, albo zastąpieniem innymi.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 11:04
Prenton jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin