Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-18, 20:23   #1
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie Ten slynny update i questy

Tak siedze na tsie z pepeszka i sie zastanawimy kiedy ten update wreszcie bedzie w altaronie i wpadlismy na wspanialy pomysl


Moze by tak do tych nagrod z final questu ktory ma zostac dodany w update dodac nagrode dla 1 osoby ktora go zrobi mozliwosc zamiany selba na mervakisa mysle ze to by moglo wplynac pozytywnie na server


Korzystajac z okazji kiedy update?
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-18, 21:03   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bryndzaarron Zobacz post
Tak siedze na tsie z pepeszka i sie zastanawimy kiedy ten update wreszcie bedzie w altaronie i wpadlismy na wspanialy pomysl


Moze by tak do tych nagrod z final questu ktory ma zostac dodany w update dodac nagrode dla 1 osoby ktora go zrobi mozliwosc zamiany selba na mervakisa mysle ze to by moglo wplynac pozytywnie na server


Korzystajac z okazji kiedy update?
Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do pełnionej przeze mnie funkcji, lub podejmowanych przez moją osobę decyzji - piszcie śmiało. Krytyki się nie obawiam a od odpowiedzialności nie uchylam. Z chęcią zmierzę się z Tobą lub kimkolwiek innym w dyskusji opartej na argumentach.

Aktualizacja będzie wtedy, gdy ją ukończymy. Wyznaczyliśmy sobie wraz z Pregusią bardzo ambitne cele (które mój kolega wciąż coraz to bardziej winduje). Myślę, że wszyscy będziecie pod nie małym wrażeniem ogromu wprowadzonych terenów oraz nowości jakie szykujemy. Niemniej praca w tak małym zespole niestety powoduje, że robota nie postępuje tak szybko, jakbyśmy chcieli. Należy mieć na uwadze również fakt, że szykowana aktualizacja jest niejako hołdem i zwieńczeniem pewnego okresu i bogatej historii obecnego Altaronu. Naszym ukłonem w stronę Was - wieloletnich stażem graczy, których (mamy nadzieję) zadowolimy i usatysfakcjonujemy.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-18, 15:53   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Czy osobą decyzyjną jest Selbo, ja, Maryja z Jezusem, Hitler z Himlerem czy siostry Godlewskie nie ma żadnego znaczenia. Gracze nie są grupą jednolitą, każdy oczekuje czego innego i nigdy się wszystkim nie dogodzi (ja mam więcej hejterów <3), dlatego zacznijcie doceniać, że ktoś w ogóle poświęca dla Was swój czas wolny i próbuje coś robić.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-18, 17:06   #4
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
dlatego zacznijcie doceniać, że ktoś w ogóle poświęca dla Was swój czas wolny i próbuje coś robić.
Otóż to.

Z obiema wypowiedziami sie zgadzam.

A co do ludzi jęczących o grudniowy apdejt, to zauważcie że najlepsze tytuły gier często wychodziły z niemałym poślizgiem.
Pośpiech jest złym doradcą i często wynika z komercyjnych ambicji, a nie z artystycznej dbałości. Trzymam kciuki i wole jeszcze poczekać, żeby mogli spokojnie dopracować aktualizacje, bo wiem że pośpiech jest złym doradcą.

Przydałby sie ktoś kto by zasilił szeregi twórców, ale jeśliby to miała być niewłaściwa osoba, o innej wizji, konfliktowa, to lepiej żeby było tak jak jest.
(Odsyłam do ostatnich wydarzeń wśród twórców "Dziejów Khorinis").
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-18, 16:43   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

ja doceniam waszą prace

ale

spalić licor
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-18, 20:41   #6
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Poczekamy na spokojnie ale jak tu grać na pvp serwie to nie wiem...
Jak zwiedzać tereny jak każdy moze Cie zabić w kazdej chwili mimo ze Ty nie masz na to ochoty. Także myslalem że będzie optional i pogramy ale cóż poczekam za 2 - 3 lata może wiecej czasu bd miał. To moze i wtedy non pvp będzie.

Ale kibicuję oczywiscie rozwojowi i zgadzam się że pregusia i selbo mają dużo cierpliwości co do społeczności altarońskiej
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-18, 21:35   #7
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

na pvp aktualnie jest straszna sytuacja, wychodzisz ze strefy non-pvp i od razu pada sie :/
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-18, 22:45   #8
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
na pvp aktualnie jest straszna sytuacja, wychodzisz ze strefy non-pvp i od razu pada sie :/
Ja to wchodzę jak nikogo nie ma bo wtedy tylko nikt cie nie pkuje :/
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-18, 22:48   #9
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Ja ostatnio ryzykuje i masakruje smoki na Baliosie. Kilkanascie kratek od strefy nonpvp, ale jednak ryzyko jest że ktoś przyjdzie i fulltrapa zrobi
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-03-18, 23:37   #10
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

No strasznie jest, wszyscy z top 100 w vipach i cały czas akus bala. Białą czaszke przy nicku gracza moga zobaczyć jedni z nielicznych, natomiast o RS krążą tylko legendy.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin