Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 22:01   #51
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Dość! Niech wpisują się tutaj tylko osoby, które popierają temat!

W woli wyjaśnienia. Ktoś kto zacznie grać na serwerze Non-PvP, nie będzie miał do nikogo pretensji, że nie może nikogo zabić. Ponieważ sam wybrał taki świat, i zakładając postać na takim serwerze, zaakceptował fakt, że będzie grał na świecie, gdzie zabijanie innych jest niemożliwe.

To jest prosta zasada: Ktoś lubi zabijać - wybiera PvP, ktoś kto woli grać spokojnie, bez zabijania, i bez strachu, że ktoś go zabije - wybierze Non-PvP. Myślę, że przedstawiłem to dosyć jasno. A inne teksty, typu: "No wiecie jak to jest na Non-PvP: zabieranie loot'a, zajmowanie expowisk" - NIKT WAM NIE KAŻE TAM GRAĆ. My tutaj dyskutujemy o stworzeniu bliźniaczego serwera, ale z wyłączonym PvP. Zrozumiano?

Ktoś chce odpowiedzieć na moją wypowiedź, niech napisze mi na PW. I niech nie zaśmieca tego tematu swoimi wypocinami. Przypominam raz jeszcze:

TUTAJ ZBIERAMY PODPISY!

Bez odbioru.

@down: Tak, to lepiej zapytaj kolegów, jak wyjść z wyspy pomiędzy Licorem/Ananem, a Neolithem. I lepiej przestań reklamować inne serwery w sygnaturze.
@edit/down: Wiem, że nie przeczytałeś mojego posta, dlatego że sam twojego nie widziałem :)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 05-05-11 o 22:08
Tron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:01   #52
saitaver
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

To zwołaj kolegów, znajmoch i nieznajomych. Nie masz, to jak grałeś? Wyklinałeś na czym świat stoi na archipelagu? Ja mam dobrych pięciu znajmych coby się za mną wstawili, dlaczego utrzymują ze mną kontakt skoro dopiero mam 10 lvl przy czym oni 25+, dobrze się ze mną rozmawia? Pomogłem im na początku? Jeżeli nie masz znajomych to zwróć się do nieznajomych, w grupie siła. Dołącz do guildi. To pomaga.

@Edit
Pana powyżej jeszcze nie było gdy zaczołem pisać.
-Mi noobpvp nie przeszkadza, ale zapewnijcie mnie, że przez was nie powstaną spoila, a będę za powstaniem serwa
saitaver jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:45   #53
maverick987
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Także jestem za powstaniem non pvp lub optional.
maverick987 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 22:45   #54
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał saitaver Zobacz post
Pana powyżej jeszcze nie było gdy zaczołem pisać.
-Mi noobpvp nie przeszkadza, ale zapewnijcie mnie, że przez was nie powstaną spoila, a będę za powstaniem serwa
Prędzej czy później Spoilery się pojawią :) Oboje wiemy że to jest tylko kwestia czasu, nawet na forum powstał odpowiedni dział na spoilery.

Od was zależy czy chcecie używać Solucji w dziale Poradniki, czy wolicie sami odkryć grę.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 08:09   #55
dorotkay
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Rowniez podpisuje sie pod tym postem .Jak najbardziej jestem za nowym serwerem
dorotkay jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 09:07   #56
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Mi pasuje, powinny być opcje do wyboru, bo nie którym nie zależy tylko na atakowaniu innych graczy....
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 10:11   #57
Zyraf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Zdecydowanie powinno powstać coś takiego jak optional pvp. Co do non-pvp jestem na nie
__________________
http://www.neobux.com/?r=zyraf
Zyraf jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 17:05   #58
Onori
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Oczywiście jestem za. Ja sam wybieram serwer, więc nie mam do kogo mieć pretensji, rzecz banalnie prosta.
Onori jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 18:36   #59
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Czy naprawdę zależy wam na tym by takie serwery nie powstały?

Nie wiem co to zmieni w waszym jakże uzależnionym od gry życiu. Bo tylko tyle mogę wywnioskować po waszych wypowiedziach. (mówię tutaj oczywiście o śmiesznych argumentach - wiecie jakich)

Altaron ma prawo być podzielony na PVP, NON-PVP oraz WAR-PVP (czy też Hardcore, Enforced, Fatality, Murda i inne opierające się tylko na jak najszybszym zabiciu kogoś bo inaczej nie potrafimy)

Poza tym, gracie gdzie chcecie. Nie chcesz grać na NON? Wybierz PVP. Tyle w temacie.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 19:41   #60
travq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Zamiast robic nowy server to juz lepiej zrobic opcje zmiany statusu postaci z pvp na npvp i na odwrot w postaci 7 dni statusu szlacheckiego na czas np 14 dni.
travq jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin