Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-05-19, 13:20   #21
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
True story... altaron ma zarąbisty poczatek lecz jest liniowy w dalszej częsci i ma tylko kilka sensownych dróg rozwoju, gdyby to był nopvp lub singleplayer mogl byś się bawić. Lecz z powodu jednej grupy osób którym się nudzi i szukaja dziury w całym by kogoś ubić lub nowego by coś mu sprzedać za PLN całość traci sens. dodatkowo niesprecowany regulamin, brak nowości, niedokończone watki i administrator pokroju Dudy... lelumpolelum...
Ostrzegałem przed tym ded serwerkiem cpvp nie tylko Ciebie ale i wielu innych . Teraz mija kilka miesiecy od czasu jak mialem z ciebie beczke, ze ubóstwiasz to co sie tam dzieje . Mialem rację z tym, ze nie ma sensu tam grac i powinni zrównać ten burdel z ziemią.
Mam nadzieję, ze uczysz się na swoich błedach i więcej nie bedziesz pisać głupot na temat rzeczy o ktorych nie masz pojęcia .
Pozdrawiam bardzo serdecznie, Bigosa :)
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-19, 13:39   #22
Bigosinski
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 23
Domyślnie

Pozdrawiam również
Bigosinski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-19, 11:43   #23
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Jakie korzyści przyniesie restart/usunięcie CPvP? Liczysz, że Ci ludzie zaczną grać na nowo i będą jakimkolwiek oponentem na nowo powstałym serwerze?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-19, 15:21   #24
Sobix
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Skąd: Mazury
Postów: 8
Domyślnie

Widzę, że niepotrzebnie burzę zacząłem. Czyli nie warto i kropka. Po co tracić czas na grę gdzie ilość graczy nie przekracza 20? Jaka jest szansa że wsród 15-20 osób wieczorem będę mógł znaleźć kogoś do wspólnej gry? Oczywiście odpowiednio z moim poziomem. Jeśli będzie wieczorami 80+ stałe to zagram z chęcią.
Sobix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-19, 22:12   #25
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

it's still alive, szokłem
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-19, 22:49   #26
WielkiDragonMateusz
 
Zarejestrowany: Maj 2019
Postów: 1
Domyślnie

Siema, wlasnie zalozylem sobie konto i kupilem Pacca czy tam status szlachecki. Z tym ze dalej go nie widac na moim koncie :)
To moje pierwsze spotkanie z Altaronem, mam nadzieje ze nie wylacza serwerów za miesiąc

Pozdrawiam

@EDIT Dobra widze, trzeba aktywować

Ostatnio edytowane przez WielkiDragonMateusz ; 23-05-19 o 22:56
WielkiDragonMateusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-19, 04:49   #27
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Ostrzegałem przed tym ded serwerkiem cpvp nie tylko Ciebie ale i wielu innych . Teraz mija kilka miesiecy od czasu jak mialem z ciebie beczke, ze ubóstwiasz to co sie tam dzieje . Mialem rację z tym, ze nie ma sensu tam grac i powinni zrównać ten burdel z ziemią.
Mam nadzieję, ze uczysz się na swoich błedach i więcej nie bedziesz pisać głupot na temat rzeczy o ktorych nie masz pojęcia .
Pozdrawiam bardzo serdecznie, Bigosa :)
Ja nie żałuje że grałem xD bo miło było dopóki topce z 100+ lvl'wa przewaga nie odpierdo$ło i nie zaczeli być 50 lvl co byli pozapraszani ;) w 2 tygodnie odeszło sporo osób bo PSH obawiało się noobków xD a o Gerardzie się nie wypowiadam, pierdoli(dajcie mi za to ostrzeżenie) taka propagande że aż mi go żal znajac prawde xD do wszystkiego doszedłem solo, a pod nos to odemnie dostawali składniki na potki itp.

Historie pisza zwyciescy, nigdy prawdziwa wiec suchajcie tych co graja i sa w topce :D
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin