Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-02-17, 21:53   #1
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie Poprawienie respów

Witam serdecznie

Chciałbym przedstawić problem dwóch respów, a mianowicie respa sekty Fardosa i podziemnego respa abitancow w starym najwiekszym obozie ( ten z masą mistrzów wojny ).

Pierwszy z wyżej przedstawionych respów, czyli resp sekty, jest po prostu niedorobiony. Brakuje wg mnei tam potworów, większej ilości fanatyków. Po rozszerzeniu respa o nowe pomieszczenia, autor tego respa zapomniał chyba powklejać tam potwory. No ja rozumiem że na 50 lvlu faktycznie można mieć problem z 2 kapłanami lub fanatykami, ale gdy już wbijemy większy lvl naszym magiem, to już zaczyna się lipa, bo po prostu tych fanatyków czy oświeconych naraz pojawia się za mało... Max jaki tam można wyciągnąć wg znajomych exp to 220k/h na 80 lvlu~. Troche mało, a możliwości są dużo większe. Tym bardziej że brakuje respów dla magów właśnie na taki poziom. Moja propozycją jest odświeżenie tego respa i pododawanie większej ilości potworków. A niech i miejscami wybiega po 5! No risk no fun jak to się mówi.

Drugi resp na który zwróciłem uwage expiąc moich znajomych to resp Abitańców, a dokladnie ich podziemia. Powierzchnia respa zasypuje nas tysiącami abitańczyków, lecz gdy zaczniemy schodzić niżej i niżej to okaże się że nie ma tam nic poza 1 mistrzem wojny na 50 kratek chodzenia ( nie wspominając o powrocie na góre ). Wydaje mi się im bardziej w głąb respa powinniśmy się przedzierać to tym więcej potworów powinno nas atakować... No ale na tym respie tak niestety nie jest. Moja propozycja? Dodać od cholery abitancow na -2 i ewentualnie odnowić respa, bo jest tam po prostu pusto ;o

Pozdrawiam! :}
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-17, 08:17   #2
adek
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 10
Domyślnie

1 Respa nie kojarzę więc się nie wypowiem.
Aczkolwiek co do 2 respa jestem jak najbardziej za. Na Powierzchni wybiegają nawet po 3 mistrze a w podziemiach może w 2 miejscach po 2 gdzie zawsze podziemia powinny być trudniejsze :P.
adek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-17, 13:39   #3
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jestem za

znaki
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-17, 15:25   #4
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Jestem za hehehe
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-17, 15:27   #5
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Fasol czego zes sie nacpal?
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin