Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-01-16, 12:40   #91
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8741531 Zobacz post
Proponuję jeszcze do tego wprowadzić zależność od poziomu, im większy poziom tym więcej bijesz i leczysz się.
Zdecydowanie przeciw. Jako, że teraz priorytetem jest wprowadzanie propozycji graczy, to podkreślam - zdecydowanie przeciw.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 12:55   #92
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Może i tak, ale miałby 100% Dmg we wszystko, a z zmianami max 10% do dmg, nie robiło by to aż tak gigantycznej różnicy ;o
Jezeli wliczyć w to zmiany, gdzie 10% to max bonus, to byłoby w zasadzie całkiem w porządku chyba :D ale teraz przy obecnych bonusach nie zdałoby to egzaminu :/ Tak myślę
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:13   #93
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
powiedz co innego mam z poziomu oprócz many,hp,pnów,udźwigu ?
Czyli co innego masz z poziomu, oprócz many i hp, które dają Ci możliwość expienia na najlepszych potworach, pnów, które możesz wydać by zwiększyć sobie dmg lub efektywność używania mikstur i udźwigu, dzięki któremu możesz dłużej siedzieć na respie?



Poziomy dają już wystarczająco dużo bonusów. Do pewnego poziomu jest to priorytet przed umiejętnościami, misjami, setami i tak dalej. Potem tracą na znaczeniu, bo nie ma większego znaczenia czy ktoś ma 250 czy 220 poziom. I słusznie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:19   #94
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Czyli co innego masz z poziomu, oprócz many i hp, które dają Ci możliwość expienia na najlepszych potworach, pnów, które możesz wydać by zwiększyć sobie dmg lub efektywność używania mikstur i udźwigu, dzięki któremu możesz dłużej siedzieć na respie?



Poziomy dają już wystarczająco dużo bonusów. Do pewnego poziomu jest to priorytet przed umiejętnościami, misjami, setami i tak dalej. Potem tracą na znaczeniu, bo nie ma większego znaczenia czy ktoś ma 250 czy 220 poziom. I słusznie.
Widać, że w życiu nie wbiłeś większego niż 200 poziomu

Kiedy już lvl da Ci możliwość expienia na lepszych potworach to dmg definiuje w jakim stylu i jak szybko jesteś w stanie tam expić. DMG którego nie dostaniesz dzięki poziomowi, a ulepszeniu zestawu. Różnica to nawet 600-700k na bonusie...
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:22   #95
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Rekerafi co do resetu to największa głupota jaka może być skilli. Oddasz mi pół roku trenowania rycerza 2h w skillach wbitego i siły? Na cholerę mi reset jak mi tylko pny pozostaną a skille tak w plecy.

Dark dobrze piszę że wszystko z lvlem i skillem + leczenie większe i po sprawię.
Na teście by musiała być grupa codziennych graczy aby to testowała pod względem wbitego poziomu skilli aby sens był tego jak to poprawnie dodać. Jak na razie to zazwyczaj wgrywanie aktualizacji kończy się wielką lipa z tego powodu że parę dni coś na szybko ludzie robią testują i wgrywają bez sprawdzenia na każdy poziom lvl a gdzie tu powaga w robieniu myśli ich planach aby to wyglądało przyzwoicie. Dużo piszecie że robicie i czegoś nie możecie bo dużo gadacie mało robicie z sensem aby to miało ręce pozdro
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:25   #96
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Widać, że w życiu nie wbiłeś większego niż 200 poziomu
Ano nie. Ale twierdzenie, że gra zaczyna się po 200 poziomie to idiotyzm, skoro zdecydowaną większość rzeczy osiągnąć można wcześniej.

Wbijanie poziomów wymaga jedynie czasu. Żmudnego i nudnego biegania po respie setki godzin, co niektórzy z Was lubią. Byle więcej k/h, byle szybciej wbijać kolejne poziomy. Ta gra zupełnie nie miała polegać na tym i nie widzę powodu, by nagradzać taki styl gry dodatkowymi profitami. I tak jest ich już za dużo.

Teraz jak dopisałeś drugą część widzę, że w sumie się ze mną zgodziłeś - poziom traci na znaczeniu, a liczy się set. I skille. I bardzo dobrze.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:29   #97
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Policz mi ilu graczy gra tutaj dla cyferek, a ilu dla klimatu i sam odpowiedź pod kogo lepiej ustawiać grę.
Jeżeli nie ma różnicy między 220, a 300lvlem, jeżeli mój dmg nie będzie większy, nie będę mógł wykręcić więcej bo skile mam max to ile czasu jeszcze w to pogram?
Co innego mam robić kiedy przeczytałem już wszystkie książki, zrobiłem wszystkie misje, a dzienne powtórzyłem ok. 250razy od startu servera.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:29   #98
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ano nie. Ale twierdzenie, że gra zaczyna się po 200 poziomie to idiotyzm, skoro zdecydowaną większość rzeczy osiągnąć można wcześniej.

Wbijanie poziomów wymaga jedynie czasu. Żmudnego i nudnego biegania po respie setki godzin, co niektórzy z Was lubią. Byle więcej k/h, byle szybciej wbijać kolejne poziomy. Ta gra zupełnie nie miała polegać na tym i nie widzę powodu, by nagradzać taki styl gry dodatkowymi profitami. I tak jest ich już za dużo.
Moze i Altaron NIE MIAŁ na tym polegać, ale aktualnie nie ma nic innego do roboty. Jedyne co można to zmienić resp on czasu do czasu
szymongal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:29   #99
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Co do ankiety, niektórzy po prostu z kilku kont sobie zagłosowali i się bawią w Morgiana. Przykre ale taka jest prawda.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-16, 14:47   #100
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Faktycznie, nie macie co robić. Ale musicie przyznać, że gracie w tę grę kilka razy więcej niż przeciętny gracz, a ss płacicie tyle samo, bo płaci się za miesiąc, a nie za godzinę w grze.

W 9 miesięcy 'przechodzicie grę', w którą gracie non stop od kilku lat. Nowemu graczowi przejście gry, czyli wbicie 200 poziomu, zrobienie wszystkich misji i setów zajmie dużo więcej czasu .

@Rekerafi
Administracja sprawdzi sobie ip i nie weźmie tych głosów pod uwagę. Wszystko może się zdarzyć.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin