Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za tymi zmianami?
Tak! Chcę się napierdalać pod depo na serwerze pvp. Te strefy to był zły pomysł. 5 9.26%
Tak! Chętnie pograłbym na non-pvp. Wspomnienia wracają. 18 33.33%
Tak! Reset do dobry pomysł. 27 50.00%
Nie. Podoba mi się obecny wygląd serwera pvp. 14 25.93%
Nie. Po co komu non-pvp, macie strefy, nikt was nie bije i jeszcze wam mało? 11 20.37%
Nie. Resetu nie będzie. 10 18.52%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-18, 18:11   #31
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@up

Tu masz post selbo na temat nowego serwera:

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22356&page=18


Tak, też uważam, że powinnna być na stronie jakaś informacja o planach ruszenia nowego serwera.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 18:14   #32
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
@up

Tu masz post selbo na temat nowego serwera:

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22356&page=18


Tak, też uważam, że powinnna być na stronie jakaś informacja o planach ruszenia nowego serwera.
On chce normalny server, nie war ots.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 18:18   #33
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No to może ludzie, którzy nie chcą war otsa niech zaczną się wypowiadać zanim będzie za późno?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 19:30   #34
jaca8822
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 26
Domyślnie

Więc obecny serwer niech zostanie. Dodać n pvp serwer i serwer który będzie resetowany co 3 miechy.I nie ma problemu. Każdy happy a Selbo miliony na koncie^^
jaca8822 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 19:33   #35
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaca8822 Zobacz post
Więc obecny serwer niech zostanie. Dodać n pvp serwer i serwer który będzie resetowany co 3 miechy.I nie ma problemu. Każdy happy a Selbo miliony na koncie^^
Nowy npvp? Wolne żarty. Dla kogo? Kilku zapaleńców?. Npvp to macie praktycznie teraz na globalu, który powtórzę po raz setny - nie zresetuje. Miedzyinnymi po to właśnie powstaje sezonowy serwer pvp byś na globalu miał jeszcze mniej pk i spokojną grę. Tworzycie problemu, którego nie ma, byleby tylko dobrze było wam.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 19:50   #36
jaca8822
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Nowy npvp? Wolne żarty. Dla kogo? Kilku zapaleńców?. Npvp to macie praktycznie teraz na globalu, który powtórzę po raz setny - nie zresetuje. Miedzyinnymi po to właśnie powstaje sezonowy serwer pvp byś na globalu miał jeszcze mniej pk i spokojną grę. Tworzycie problemu, którego nie ma, byleby tylko dobrze było wam.
Wam to znaczy komu? (ludzią z n pvp których olałes?)
przeniosłeś postacie które na starcie były w plecy ze skillami i pnmi.
Ludzie z n pvp przestali grać zostałem tylko ja i karmelka a to dlatego ze w chooya ich zrobiłeś.
I problem jest tylko Ty go nie widzisz albo nie chcesz wiedzieć.
80% osób obecnie grających kupiło lvle a Ty nic nie robisz.
I nie pisałem o usunieciu obecnego pvp.

Ostatnio edytowane przez jaca8822 ; 13-08-18 o 19:58
jaca8822 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 20:22   #37
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaca8822 Zobacz post
Wam to znaczy komu? (ludzią z n pvp których olałes?)
przeniosłeś postacie które na starcie były w plecy ze skillami i pnmi.
Ludzie z n pvp przestali grać zostałem tylko ja i karmelka a to dlatego ze w chooya ich zrobiłeś.
I problem jest tylko Ty go nie widzisz albo nie chcesz wiedzieć.
80% osób obecnie grających kupiło lvle a Ty nic nie robisz.
I nie pisałem o usunieciu obecnego pvp.
Wam, którzy tak bardzo chcecie serwera n-pvp, a który w moim mniemaniu jest uboższą wersją c-pvp właśnie o element pvp, który w obecnej formie zagraża w stopniu minimalnym lub nie zagraża w ogóle chcącym spokojnie grać.

Znów wracamy do tematu "olałeś ludzi z n-pvp przenosząc ich postacie" - ile razy jeszcze? Była sonda, dyskusja, użyte argumenty - już zapomniałeś? Ja wiem, że to był krok trudny i dla wielu krzywdzący, ale zauważ, że jedynym alternatywnym wyborem było pozostawienie serwera n-pvp beż już żadnych aktualizacji więcej z powodu niekompatybilności i otworzenie drugiego, nowego serwera pvp. W praktyce rozdzielenie marnej garski graczy na dwa serwery i powolna lecz nieubłagana śmierć serwera n-pvp, na którym pozostało by kilka największych zapaleńców. No jeśli to nie jest pomysł podyktowany pod daną grupę to już nie wiem co nim będzie.

Ludzie z n-pvp wcale nie przestali grać, a przynajmniej nie jest tak, że zostało Was dwóch - ostatnich potępieńców, najbardziej poszkodowanych, walczących z uporem osła o serwera, który nie ma obecnie prawa bytu!

80%? A czemu nie od razu 90 lub 100? Powołujesz się na dane statystyczne - w porządku, teraz czekam na potwierdzenie użytych liczb. Prawda jest taka, że wyjąłeś je z kapelusza, byłyby pasowały pod wykreowaną przez samego siebie wizję - słaba droga walki słownej ze mną.

Musimy się umówić, że największą bolączką globala jest wbity na wm exp, ale gdybym tak pozbył się tego problemu to nie pozostaje żaden sensowny argument stojący za resetem serwera, oprócz zwykłej chęci zaczęcia od nowa "bo tak", ale to już zapewni serwer sezonowy, czyż nie?

Zaczynam chyba jednak rozumieć... chcesz nowy serwer, bo sam się pozbyłeś swojej postaci sprzedając ją na exp, tak?
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 20:33   #38
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaca8822 Zobacz post
80% osób obecnie grajacych na altaronie kupiło exp.
A jesli tego nie wiedzisz to jesteś ślepy albo nie chcesz wiedzieć.(lista deadów/ gildie wejdz) i juz wszystko widać
przynajmniej nie 100% xD
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 20:38   #39
jaca8822
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 26
Domyślnie

to jednak nic nie rozumiesz.Nie grałem w altarona po to żeby na nim zarabiać.Robiłem z to dla przyjemności i chęci rywalizacji z innymi graczami ale jak mozna rywalizowac z graczami którzy maja 100 lvl a na drugi dzień 200?? Dalej nie rozumiesz o co chodzi? dlatego własnie nie gram.
jaca8822 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-18, 20:43   #40
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Nie muszę robić resetu by rozwiązać ten problem. Wystarczy, że cofnę chamsko zdobyty exp :). Sam proceder zaś uniemożliwię, ale system zostawię - idea jest fajna i dobrze się sprawdza, gdy jest wykorzystywana tedy, gdy trzeba.

Jak napiszesz choć jednego posta bez mało subtelnej ironii dam Ci ogórka.
Jak cofniesz expa, to zrobię Ci mizerię ze swoich ogórków na słono. Na słodko to zło
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin