Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-12, 14:16   #31
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Nie siej stary propagandy. Zaraz będzie spina, że to ktoś od nas...
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 14:33   #32
Szpako
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 2
Domyślnie

Nie, napiałem, że obie gildie to dzieciaki, chcialem byc neutralnym graczem, ale wszyscy sie wyzywaja na low lvlach i powtarzaja jacy to nie zajebisci. Co jak co ale to przez WAS ta gra pada i padnie bo mi wlasnie sie wykruszyla 5 osoba ekipa, bo exorit i coll moga pkowac noob charami a inni normalnie neutralni gracze nawet nie moga ich tknac i bronic bo hunt wiec zastanowcie sie troche.
Szpako jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 15:00   #33
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szpako Zobacz post
Nie, napiałem, że obie gildie to dzieciaki, chcialem byc neutralnym graczem, ale wszyscy sie wyzywaja na low lvlach i powtarzaja jacy to nie zajebisci. Co jak co ale to przez WAS ta gra pada i padnie bo mi wlasnie sie wykruszyla 5 osoba ekipa, bo exorit i coll moga pkowac noob charami a inni normalnie neutralni gracze nawet nie moga ich tknac i bronic bo hunt wiec zastanowcie sie troche.
Spróbuj non pvp, dlatego powstało :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 15:11   #34
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Estside, Sebek został wcześniej ostrzeżony. Nie posłuchał, nie wyszedł z trapa, nie wylogował się więc dostał karę. Wystarczyło nie olewać zaleceń SG.

Ponieważ kontrolując kogoś na akcji moglibyśmy spowodować śmierć i wówczas dopiero spotkalibyśmy się z krytyką, że wspieramy frakcję x. Wolę tego nie robić i jedynie obserwować.

Odpalę. Chcesz się założyć? A nie jestem informatykiem, jestem tylko blondynką.

Miał pz i był w trapie więc cięzko mu było wyjsc stamtąd.

A więc odpal elfbota na win7 64 bitowym
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 16:45   #35
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Estside, nie jest tak, jak myślisz. Jeśli wiemy,*że dana osoba używa bota, to kontrolujemy ją do skutku - aż wpadnie, co nastąpi prędzej czy później.
Cytat:
Długi bardzo czas nie byłem SG, znów nie jestem, ale wróciłem jakiś czas temu na trochę. I dowiaduję się "Sprawdź gracza XXX", którego imienia teraz nie potrafię sobie przypomnieć. Że reportują go od dawna, że nikt nie sprawdza, że nikt nic nie robi.
I co? Pierwsza kontrola, zrobiona od niechcenia, w DEPO. I ban, bo gość na bocie cisnął, że aż huczało. I teraz mam pytanie do SG. Nikt tego nie widział? Wszyscy biegali, na SG, na postaciach i nikt nic nie zauważył? Czemu nikt nigdy nie sprawdził? Czemu nikt nie zrobił nic wtedy, jak były głosy? Rozumiem, że wiedza nie oznacza możliwości zbanowania, ale jak jest raport, to chyba wypada sprawdzić, coś zrobić?
Ja mam "ale" do tej jednej sprawy, bo to jedno pamiętam aż za dobrze, bo długo nie potrafiłem tego pojąć.
To jak to w końcu jest? Po co to mydlenie oczu, że kontrolujecie do skutku etc?
Zao był XX razy zgłaszany jako osoba używająca bota(antyparal rlz).Trwało to bardzo długo i nikt z tym nic nie robił, dopóki Kael nie dostał SG który go raz sprawdził i zbanował, zresztą słusznie. Są równi i równiejsi :)

Nasz Pan Ekspert , fachowiec od botów, nawet ON nie jest w stanie sprawdzić która osoba ma autouha czy dasha, także wychodzi na to, że po prostu sobie z problemem botów(który ma duży wpływ na rozgrywkę) nie radzicie...

Slythia, może zamiast chwalić się że potrafisz elfa odpalić na win 7 rozważyłabyś wprowadzenie jakiejś modyfikacji która uniemożliwiała by używanie jakiekolwiek bota na tym projekcie..?
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 18:29   #36
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Odejdzie Mervakis to stracicie konia ofiarnego na którego możecie zwalać całe zło z tego serwera. I znajdzie się następny wierny sługa Collegium, np. Trav albo Pregusia który z nienawiścią i szaleństwem w oczach będzie banował biednych i pokrzywdzonych graczy z <wpisz_nazwę_klanu> w imię większego spisku.

Widząc te wszystkie posty można dojść do wniosku, że wszyscy zostali zbanowani bezpodstawnie i boty nie istnieją. Dobrze wiecie, że nasze dowody (słowo jakiegoś z SG) są zbyt słabe na wasz wybitny i jedyny argument, którego się kurczowo trzymacie "Mervakis się na nas uwziął", ale za to wy nie potraficie tego udowodnić. A my bana potrafimy.

Ale z tego co wiem to słowo SG/MG jest tutaj prawem i decyzje któregokolwiek z nas powinny być bezdyskusyjne. Słowo administracji jest prawem, a wy macie na tyle dobrze, że możecie się od tych decyzji odwołać. Czasami z dobrym skutkiem.

Prawda jest taka, że większość z was wszystkich używa nielegalnych wspomagaczy, których po prostu nie da się łatwo wykryć i udajecie niewiniątka bo wiecie, że czasami trudno wykryć to i owo. A jeśli zostaniecie złapani to próbujecie się odwołać licząc na łud szczęścia, a jeśli wam się nie poszczęści to robicie propagandę trzymając się jednej przewodni: "Mervakis jest zły i nas banuje bo my jesteśmy z <wpisz_nazwę_klanu>!" Wygodnie, prawda?
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 18:46   #37
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

W ramach rozwikłania całej tej sytuacji, można by było umieścić listę graczy zbanowanych. Na liście znalazłby się nick, osoba która zbanowała i za co był ban. Rozwieje to po części wątpliwości, ze SG banują tylko exorit, a przy okazji postraszy boterów, przed ich występkami.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 19:57   #38
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Aby zbanowac gracza za bota wielce szukacie dowodow ale np ban na cichego boba za cos co napisal w depo? Bez sprawdzenia i dowodow :( smutne
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 19:59   #39
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Estside
Wirtualny XP, żaden problem. Wszystko będzie działało ślicznie i pięknie, swego czasu odpalałam tak altarona na Ubuntu.

Mógł się wylogować bądź wcześniej pomyśleć i nie zostawiać postaci w takim miejscu. Wyraźnie nie posłuchał zalecenia SG, dlatego też został ukarany.

Sadysta
Jak ja kocham określenie 'mydlenie oczu'… Proszę także o niewyciąganie spraw z zamierzchłej przeszłości, wszyscy się uczymy, dostajemy także nowe możliwości do sprawdzania graczy. Nie pamiętam co się wówczas działo, być może miał po prostu szczęście. Często zdarza się, że 10 razy sprawdzi się gracza i nic, a wpadnie za 11. Nawet mi.

Nie chwalę, mówię tylko,*że średnio ogarnięta osoba jest bez większych problemów odpalić wszystko, co tylko chcę. Nad sprawą botów cały czas pracujemy, jak napisałam wyżej - dostajemy nowe możliwości. Oczywiście, nie wszystkie opcje nielegalnego oprogramowania są wykrywalne, jednak z czasem całkiem wyeliminujemy problem botów. Wiemy już*jak i pracujemy nad tym. Pamiętaj jednak, że nie zrobimy wszystkiego od razu, potrzebujemy czasu.

karpik
Regulamin jasno głosi:

Cytat:
UWAGA: Przyznanie się do złamania regulaminu gry jest traktowane na równi z popełnieniem owego przewinienia i tak samo też karane.
O tej zmianie informowałam w grze wielokrotnie oraz na forum. Co jeszcze miałam zrobić byście ten nieszczęsny regulamin przeczytali? Czy poświęcenie tych 5 minut to za dużo? Kolega sam także skreślił swoją szansę na skrócenie bana, co nawet chciałam uczynić, odwołując się bez znajomości regulaminu i oskarżanie mnie i Mervakisa o spisek mimo,*że wina ewidentnie leżała po stronie gracza. Jeśli ktoś tak próbuje 'dochodzić prawdy' to ja nie zamierzam z nim dyskutować ani tym bardziej iść na rękę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 20:19   #40
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

szprota
on sie nie przyznał tylko wrpowadzal innego gracza w blad :) nie sg, ani doradce ja pisalem duzo razy na glownym ze mam bota i nie dostalem kary ;/
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin