Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-13, 17:36  
Ankieta IV - Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze?
Tron Tron jest nieaktywny 08-09-13, 17:36
Ocena: (1 głosów - średnia 5.00)

Witajcie!

Trzecia ankieta już za nami. Odpowiadaliście w niej na pytanie dotyczące zmiany swojej profesji lub/i subprofesji na inną. W sondzie zagłosowało 92 użytkowników, z czego 34 osoby poparły swój wybór pisemnie. Większość z Was nie zmieniłoby swoich decyzji w wyborze profesji jak i subprofesji. Jednakże odsetek osób wyrażających chęć zmiany jest wysoki, co wyraźnie daje nam znać, że coś trzeba w tej sprawie zrobić, aby zadowolić każdego z Was.

Padło wiele dobrze uzasadnionych argumentów dlaczego zmienilibyście swój wybór i właśnie Wasze wypowiedzi pozwolą nam ukształtować balans pomiędzy profesjami jak najlepiej, w czającej się nieśmiało tuż za rogiem aktualizacji. Dlatego też tak bardzo nalegamy na uzasadnienie swojego wyboru. Każda opinia jest ważna, a za wszystkie które się pojawiły w ostatnich ankietach dziękujemy ponownie i raz jeszcze!

Niestety, nie udało się osiągnąć 50 odpowiedzi w ostatniej ankiecie, więc zostanie wylosowany tylko jeden status szlachecki. Być może nagroda nie jest wyjątkowo zachęcająca, więc kto wie? Może w tej lub następnej ankiecie czymś Was zaskoczymy? Wylosowaną spośród trzydziestu czterech osób z ostatniej ankiety, tą szczęśliwą został użytkownik corkarypto, gratulacje!

Jak wszyscy wiemy, w Altaronie stawiamy nacisk na zadania fabularne. Chcemy wiedzieć jakie zadania powinny pojawiać się częściej, więc dzisiejsze pytanie brzmi:
Cytat:
Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze i jakiego typu zadań brakuje Ci w grze? Uzasadnij swój wybór.
Nieuzasadnione odpowiedzi będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 14 września. Zapraszam więc do brania udziału w ankiecie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40180
Stare 08-09-13, 22:15   #11
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Najlepszym zadaniem jest mechaniczna rezydencja bardzo fajnie sie ja rozwiazywalo (troche kur... polecialo na ostatniej misji) ale milo to wspominam. Chcialbym jeszcze wyroznic zadanie na stroj elementalisty.

-Brakuje typowego POI ludzie jak widac bardzo chca takie zadania (fakt jest przeszlosc ale to za krotkie).
-Zrobcie zadania na jakies rare outfity lub bardzo kosztowne (prosze tylko nie taski zle mi sie to kojarzy)

Btw: Dziekuje bardzo maszynie losujacej jak i administracji.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 22:16   #12
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Może to banalne ale myślę że zadanie "Tajemnica wieży alchemnika" (przeszłość) jest najlepszym zadaniem i powinno być takich o wiele więcej :) dobra historia, sporo szukania i walki z potworami, bossy do pokonania w grupie noi oczywiście dostęp do nowych terenów.
Mechaniczna rezydencja też jest warta uwagi, ile to ja nerwów straciłem robiąc dwa ostatnie pokoje :D

potrzeba trudniejszych zadań typu przeszłość dla 150-200lvl +
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 22:27   #13
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Misje u grabarza są świetne. Wymagają myślenia i szukania wskazówek. Naprawdę super się je robiło ;)

Również misja na elficki miecz, gdzie trzeba było chodzić po lodzie jest warta uwagi.

Właśnie takich misji mi brakuje. Żeby je wykonać trzeba jednak ruszyć głową. Nie to co te wszystkie schematowe misje "idź do NPC 'A'; przynieś 'X'; zabij 500 'Y' i wróć za 'Z' dni..."
siwyus jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 22:57   #14
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Sens życia u Stasia na Licor. Oryginalne, zabawne, nie koniecznie pouczające. (Jednak życiowe.) No i nie jest to do końca zadanie, bo żadnej nagrody za to nie ma. Tylko stracona kasa. Mimo to największe zaskoczenie dla mnie w całej grze.
Drugie miejsce też na Licor, zadanie u Rolfa. Nagroda też nijaka, ale rozłożyła mnie na łopatki. Nie wiem, czemu, ale Licor wydaje mi się naprawdę dobrze dopieszczony.

Z innej beczki, albo nie rozumiem słowa "ankieta", albo mi się rzuciło na oczy, że nie widzę kwestionariusza, albo mi już przeglądarka zaczęła robić problemy z php'em. Ankieta IV...?

Mechaniczna rezydencja miała takie wyzwania, które musiałem znać już na pamięć parę lat wstecz. Twórca tego zadania na pewno wie, o co mi chodzi. Jednak dobrze, że takie zagadki się tutaj pojawiły.
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...

Ostatnio edytowane przez Tron ; 08-09-13 o 23:24
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 08-09-13, 23:02   #15
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Zdecydowanie mechaniczna rezydencja. Zadanie ciekawe, liczy się refleks, dużo główkowania, zacna nagroda, nie trzeba klepać ton mobków. No i nie na samym stroju się kończy. Szukanie schematów...
Skoro już piszemy o zadaniach to nie sposób nie wspomnieć o organach. Cóż to za zadanie. Te porywające zwroty akcji. Te powalające nagrody i miliony expa nań zdobyte...(ironia). Dziekuję dobranoc.
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 00:43   #16
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Jeżeli chodzi o questy to podobał mi się grabarz i katedra w ank(nie wiem czemu ale robie go bardzo miło). Mechaniczna też była niczego sobie ale jak na logiczną zagadkę za łatwa ;)

Questy typu krasnale nie powienien mieć w całości wpływu na blessy i resztę.

Wywalić całkowicie misje typu tej w karczmie u Lorda bo i tak 95% ludzi jej ni robi, nie wie o niej, a jak wie znaczy że ma wtyki albo już taki lvl, że mu się ten dodatkowy resp krasnali nie przyda.

Więcej tasków, misji ukrytych na ekspowiskach. Typu w książkach jakiejś tam informacje o zakopanym skarbie i iles kroków tam od czegoś i ktoś bedzie ze szpadlem latać tydzien zeby znaleść. Może znajdzi tajne miejsce do lochów, może jakiś itemek. Taki loch z jego wejściem mógłby się zamykać i losowo otwierać nowy z nowym wpisem w jakiejś książce :P W komnatach śladowa ilość mobków jakiś słabych i mini nagroda :D
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 06:40   #17
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Najlepiej robiło mi się misje na Urbana. Dużo kasy na to poszło, ale naprawdę miło się to robiło. Wręcz byłeś w środku Altaronu i pomagałeś się mu zjednoczyć przeciw abitańczykom :D
Mało misji w stylu POI, brakuje tasków, przydałoby się z 20 podobnych misji do Rodzinne Więzy :D
neccoz jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 13:45   #18
ventes55
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 2
Domyślnie

zadania od grabarza i działania wojenne :D
najlepsze zadania :p
ventes55 jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 14:06   #19
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Zdecydowanie zadanie grabarza! Oby więcej takich

Brakuje zdecydowanie questów typu PoI, Inq, Wote. Takie zadania wymagają gry zespołowej, sporej ilości czasu i nakładu pieniężnego, oraz oczywiście dają wiele rozrywki :)


Nie zapominajmy o taskach :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 11-09-13 o 00:52
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 09-09-13, 17:37   #20
apophenion
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 6
Domyślnie

Ideowa zaraza Dzięki wielkie że zrobiliście quest tego typu, bez którego nie można dokończyć innych... quest sam w sobie jest tak k.... denny że to szok, jak można wymyślać questy polegające na zabiciu 1000+ mobów no normalnie szok 8) Czasami czuje się jakbym grał w Metin2 robiąc tą misje.... monotonne wybijanie pierdyliona mobów

Tak samo jak misja z 500 stekami i 200 mięsami... co to za misja jest, nie wszscy maja czas na zbieranie tego... a zbierając przokazji to zajmie też milion lat świetlnych :\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\:\
apophenion jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin