Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-12, 18:42   #71
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Przeciez nie ma cie 24/7 bo masz realne zycie wiec nie mozesz go non stop kontrolowaac
Logi robią to za mnie :).
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 18:51   #72
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Eh, myslisz ze mozna dojsc tylko za pomocą tp? Przeciez słyszy na vt gdzie sie biją a SG tak szybko biega ze nie musi koniecznie sie tpkowac :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 19:36   #73
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Eh, myslisz ze mozna dojsc tylko za pomocą tp? Przeciez słyszy na vt gdzie sie biją a SG tak szybko biega ze nie musi koniecznie sie tpkowac :)
Z ogonem? Poza tym, ostatnio Mervakis w czasie bitew siedzi na swojej postaci. Naprawdę mam mu kazać stać cały czas w depo? Rozumiem, mu nie ufacie. Lecz miejcie trochę zaufania do mnie, naprawdę nie zamierzam dopuścić do sytuacji, że z powodu SGów w drużynie Collegium będzie miało o wiele łatwiej niż Wy. Macie konkretne obiekcje? Czekam, pw, mail. Nawet niektórzy z Was mają moje gadu. To kolejny temat z cyklu z którego kompletnie nic nie wynika, w którym nie przedstawiono żadnych danych, dowodów czy nawet sensownych podejrzeń. Wszystko opiera się na 'mervakis jest zły'... I po co to wszystko? Nie łatwiej, mając konkretny problem, przyjść, porozmawiać ze mną i go rozwiązać? Chętnie wyjaśnię, wytłumaczę, sprawdzę. Od tego wszakże jestem.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-12, 20:50   #74
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Tyle ze niektórych rzeczy nie udowodnisz jak juz wspominalem wczesniej :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 08:23   #75
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

@slythia rzeczywiscie sie nudzi administracji, ktora zamiast zajac sie gra to jeden biega gmem na akcje a drugi go szuka - gratulacje. Zrobiliscie wielki update? JEDEN quest ktory mozna zrobic w jeden dzien + zmienienie kilku grafik/ na to czekalismy pol roku, HURAAAAAAAA !

Proponuje zajac sie gra a nie dociekaniem kto co robi, moze w koncu zacznecie miec wiecej graczy :(
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 09:04   #76
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał kapik12342 Zobacz post
@slythia rzeczywiscie sie nudzi administracji, ktora zamiast zajac sie gra to jeden biega gmem na akcje a drugi go szuka - gratulacje. Zrobiliscie wielki update? JEDEN quest ktory mozna zrobic w jeden dzien + zmienienie kilku grafik/ na to czekalismy pol roku, HURAAAAAAAA !
Nie rozumiem dlaczego identyfikujesz SG z bezpośrednimi twórcami gry. To zupełnie dwie różne grupy. Strażnicy pomagają nam testować nowe rozwiązania oraz dają nam nowe pomysły, nie tworzą jednak w żaden sposób zadań, przedmiotów i innych rzeczy powiązanych z grą. Żaden programista, jak to określiłeś, nie biega gmem na akcje.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 09:09   #77
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Wogóle GMA Powinien mieć tylko twórca/twórcy gry !! Reszta osób które gra jednoczesnie na altaronie powinna mieć tylko tego pomocnika tak ?? Właśnie widzicie co się dzieje jak ktoś grający w altaron ma takie przywileje jak Mervakis co może robić wszystko. Jestem neutralny ale to gołym okiem widać ze GM ingeruje w wojnie. Zasady są strasznie zaostrzone. Dziwne bardzo że tylko Exorit dostaje bany. Nie wierzę w to ze nikt w Collegium nie łamie zasad. To jest ludzka rzecz. To nie ma większej przyszłości gdy osoby grające i walczące będą miały GMA ! Przesada to tak jak z Polskim rządem niby mają dbać o nasze dobro,chronić nas a jednoczesnie wykorzystują wszystko pod siebie i swoich bliskich :)
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 09:20   #78
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Koleś, ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Merv nie ma mg tylko sg i na takiej postaci nie może zrobić wszystkiego. Do tego chyba 5 razy było już napisane, że na akcjach nie pojawia się jako sg tylko zwykły char.
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 09:33   #79
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Wogóle GMA Powinien mieć tylko twórca/twórcy gry !! Reszta osób które gra jednoczesnie na altaronie powinna mieć tylko tego pomocnika tak ?? Właśnie widzicie co się dzieje jak ktoś grający w altaron ma takie przywileje jak Mervakis co może robić wszystko. Jestem neutralny ale to gołym okiem widać ze GM ingeruje w wojnie. (...)
Co widać tym gołym okiem? JAK Mervakis ingeruje w wojnę? Tyle postów w tym temacie a jakoś nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na to jedno, proste pytanie. JAK ingeruje w wojnę? Karząc słusznie Exorit (i Collegium także)? Wyłączcie więc te boty, przeczytajcie regulamin a bany się skończą.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-09-12, 10:25   #80
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Na chłopski i babki rozum??!! Człowiek co walczy w wojnie i ma różne udogodnienia bo ma po prostu GMA czyli może wszystko myślisz ze nie wykorzystuje tego?? Wystarczy mrużyć oko na łamanie praw przez Coll a łapać i pilnować co do cm Exoritów. Przypomnij sobie co robił Kael tak? Człowiek mający wszystkie prawa tutaj w grze powinien być niezależny. Ktoś widział kiedyś żeby w innych grach Gmowie walczyli w wojnie?

Wystarczy ze Merv gada z kolegą z collegium . Kolega z collegium napisze do niego np "Ja pierdole,ale sie najebałem. No kurwa mac zajebista impreza,ja pierdole" I Merv odpisze mu normalnie nie wyciągając żadnych konsekwencji. Natomiast gdy by gracz z Exorit tak napisał dostał by notkę od razu. Dlaczego bo walczy po przeciwnej stronie wojny. A że musi dostać notkę za przeklinanie to popieram to w 100 % Bo jest zakaz w regulaminie tak? Tylko chodzi mi o to że Merv powinien dać notkę koledzę z Coll bo też złamał regulamin,a nie przymykać oko ! Tak właśnie tak niby Merv banuje ludzi słusznie bo łamią regulamin ale to powinno iść w dwie strony ! I nie mów mi żę banuje coll jak i Exorit... Z Exorit dostaje po 15 osób bana a z coll 1-2??
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin