Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-05-14, 10:36   #11
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Cewix ma racje odnośnie dmg z sd w ludzi, ale na pvp.. zresztą żeby mieć ten dmg trzeba mieć lvl.
Także proszę o wypowiedzenie się jakiś magów:>
Pasztet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 10:59   #12
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Mag po upie ssie. Tyle w tym temacie.
Ser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 11:50   #13
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Ja po upie praktycznie w ogóle nie gram magiem.
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 11:56   #14
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ta nie zwróciłem uwagi, że gra na non, ale tak czy siak w moby bije po 2k z sd, to jest mało?
Scurvy tak sie składa, że ona ma lvl, a to, że mag jest beznadziejny na przedzialelvli 55-130 to ja wiem
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:08   #15
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ser Zobacz post
Mag po upie ssie. Tyle w tym temacie.
Nic dodać, nic ująć :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:20   #16
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Nie mam 300lvl magiem nekro-ele ale patrzac na tabelke to drogi cewixie nie mozesz porownywac maga nekro ele z magiem nekro alch... skoro jeden ma kare do obrazen od mroku to raczej nie walnie tyle samo co drugi ktory ma normalny dmg od nekromanty?
Czekam na nastepna aktualizacje! Zobaczymy jak sie profesje zmienia moze wtedy wejde :>
wojo.rojo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:23   #17
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Mnie osobiście bardzo wkurzyła likwidacja bonusów setowych. Nowi mają lepszy początek bo mogą na low lvlu śmigać w fajnym eq ale gracze, którzy tak jak ja wyje***i mase talarów na demo set obudzili się z ręką w nocniku... Bonus jest taki jakby go nie było i trzeba się napocić i nakombinować przy ulepszaniu kamieniami

btw:
12:19 Widzisz demoniczną zbroję (Pancerz: 19, Zużycie: 6.98%, Wnęk:1).
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:43   #18
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

ten update to ryż niepojety, z 34 mlvlem bilem prawie tyle co teraz z 80 w stwory, jedyna zmiana to w runach obszarowych i czarach obszarowych z 200 hita weszlo na 300+, ale i tak nie ma o czym mowic, tak skur wic jedna profesje to jest jajco, do tego z lvlem nie rosnie dmg co tez jest zjebane, tak dazyliscie do urealnienia gry a kurwa ja zdobywajac kolejne poziomy doswiadczenia stoje w miejscu tak na prawde bo do 90 lvla nie wydam pnow na magic a na 90 az 2 magici sobie dojebie kurwa szal pal, a Ty cewix jak jakis troglus siejesz cudowne opinie o upie przez, ktory wiekszosc magow ma wyjebane :D posluchaj narzekan rycow, ktorzy szukaja healerow, Ci z kolei maja wylozona lage na gre opierajaca sie na meczarni i tak w kolo macieju, jak Ci 1 cewuch osoba mowi ze jest chujnia to olej jak 2 tez olej ale jak mowi Ci 20 osob ze jest kutasiarnia to kurwa nie siej fermentu i przyjmij do siebie prawde :D a do altaronowych mistrzow gry i innych zwiazanych z projektem - tyle chujni do pieca dojebaliscie ze wyjebalo go w kosmos :D
Promyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:50   #19
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Trochę duży rozrzut loot rate. Szczerze mówiąc byliśmy na demonach i byliśmy na plus mimo, że nie poleciał żaden rare. Na praojcach masa ludzi robiła misje i też loot przyzwoity (na zero lub na plus). Także Scurvy musiałeś mieć pecha.
Co do maga nekro - jedynym atutem jest SD z korzystnym stosunkiem obrażeń do mlvla. Skutkiem jest wysyp nowych postaci z profesja mag nekro (przynajmniej na pvp).

Expienie low lvl maga jest teraz szalenie proste. Widać administracja postawiła na nowych graczy. Brak wymagań lvl na pociski i banalny do wbicia 70 mlvl skutkuje mega exp rate na poziomach 10-50.
Jak ja wbijałem 40 lvl expiłem na krasnalach z expem 40k/h(3 lata temu).
Teraz mag na 10 lvl z kupionymi talarami na alegro może wbić 40 lvl w dwa dni.
Pytanie co zrobi ta rzesza nowych magów. Jak między 50 a 130 lvl ich siła już prawie nie rośnie. Dopiero od 140 mlvl znowu mają z górki. Proponuję bardziej liniowy przyrost siły magów nerko.

Co do bonusa do zestawów.
Wymaga czasu i pieniędzy, ale rezultat jest lepszy niż przed upem.
Też nie chodzę w demonicznych itemach, ale co zrobić.

Ostatnio edytowane przez Stros ; 31-05-14 o 12:56
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 12:52   #20
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Zurvy nie napisałem, że jest spoko, ale niektóre wasze płacze sprawiają, że się śmieje, płaczecie, że ja pierdole nekro alche zadowoleni z update, a nekr-ele płaczą bo mają 15% mniej dmg z sd ;( smutne kurwa
i mówiac o płaczkach mam na myśli 200+ magi nekro które są naprawde dobre, ale chyba nie potrafią grać, a to, że mag na średnim lvlu jest zjebany to wiem sam
@wojo.rojo niby gdzie ty widzisz kare do obrażen od mroku? :D po prostu bonus to 125% o 15% mniej, więc tak czy siak taki mag potrafi wyjebać
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin