Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-11, 21:02   #11
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
haha, Daarko, ani Ja ani Demisoz nikomu nie daliśmy tego venta więc skoncz pierdolic glupoty, ja nawet na tego waszego zjebanego venta nie wbijalem bo siedzialy tam po 2 osoby, raz wbilem i podziekowalem, bo z takimi zerami jak Ty nie chciało mi sie siedziec. Te 70% waszej gildi zapewne by wróciło jakby nie było żadnej wojny, bo np. Waski siedział 24/7 i miał czas na expa a jak sie zaczęla wojna i padł pare razy to skonczył gre i nie ma czasu, dziwne :)
Co do twojej wypowiedzi to wy siedzicie po 12-15(17) osób dzień w dzień na vt. A od południa jest was po 8 online więc nazywając kogos Noł LajFEM zastanów się kim jest część waszych ludzi :) BTW uciekanie z Gimnazjum dla Altaronu to naprawdę oznaka kozactwa.

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Zrobiliście temat żeby nas zdenerwować, a pokazało w jakiej desperacji jesteś. Niedługo screeny będziesz przerabiał i twoi koledzy... (kwestia czasu)

Ciekawe czy jest jeszcze ten temat. Pamiętam jak miałem ten 30 lvl czy tam 40 i byłem u was przez 1 dzień. Dlaczego? Bo broniłem kolegę, który niby miał hunta "za radom", którego tak naprawdę nie było... Broniłem go caly dzień na forum. Chyba nawet na twojego posta odpisałem negatywnie. Twoje ego wzięło całość i wywaliłeś mnie :D:D:D Pamiętam te "nieprzespane noce" bo jaki sunblade to był "potęga". Dopóki Plan ogarnął się że liżecie im d... wtedy zaczął za wami wojnę. :)
Przykre ale prawdziwe.

P.S Pewnie Noon teraz odpisze "wcale tak nie było" :)

Edit Haha 15 lat... Noon w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się swojego wieku, bo lepiej mieć 17 lat i mieć mózg, niż mieć 22lata (tyle masz?) i nie mieć go wcale :)
Ale gościu nie zauważasz jednego ze mamy z was taka beke a szczególnie z ciebie, bo jak tu nie mieć z osoby która płaci payment i pisze nie mów moim kolegą bo się będą ze mnie śmiać. My tu nie gramy chcesz to zapraszam na Candie Nahon Luop to mój nick tam gram możesz sobie sprawdzić. Pisze tu na forum, wklejam screeny by pokazać ludzia jaki może być 17 latek zdemoralizowany przez grę. Jak gry virtualne wpływają na organ człowieka zwany mózgiem, który rzekomo posiadasz lecz podlega to dyskusji ponieważ dajesz się wplątywać w nasza skromną grę manipulującą ludźmi takimi jak ty.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 21:09   #12
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
Co do twojej wypowiedzi to wy siedzicie po 12-15(17) osób dzień w dzień na vt. A od południa jest was po 8 online więc nazywając kogos Noł LajFEM zastanów się kim jest część waszych ludzi :)

po 17 osób ta? chyba Ci sie cos przysnilo ziomek

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
BTW uciekanie z Gimnazjum dla Altaronu to naprawdę oznaka kozactwa.
o zobacz :D
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 21:17   #13
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Demizosuniuniu kochany a jakim kozakiem to pokazałeś ze jesteś jak na vt mówiłeś ze jesteś niezniszczalny a upadłeś od 3 osób i co ? pomógł ci ktoś? raczej nie bo jak by to ująć antysemitom STOP!
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-11, 21:54   #14
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
Ale gościu nie zauważasz jednego ze mamy z was taka beke a szczególnie z ciebie, bo jak tu nie mieć z osoby która płaci payment i pisze nie mów moim kolegą bo się będą ze mnie śmiać.
Haha paymenty. Jesteś tak głupi że ty lepie idź już spać... Jakbym stary wam płacił regularnie to bym Demisozem grał wtedy a nie robił 50 nowych postaci. Kolejny argument za tym że nie myślisz w ogóle.
Po 2 nie filozofuj "Pisze tu na forum, wklejam screeny by pokazać ludzia jaki może być 17 latek zdemoralizowany przez grę."
Jeśli gry są dla dzieci to dlaczego na nich siedzicie "dorośli"?
Jesteś człowiekiem bez szkoły, nic nie umiesz, od małego grasz i siedzisz pewnie na garnuszku u mamy. Ogółem jesteś darmozjadem pewnie i tylko w kółko grasz dopóki cie nie zjadą w tej grze.
Można też stwierdzić że grasz bo nie masz z kim wyjść na dwór wypić piwko, lub dziewczyna cie nie zadowala. Nie wiem jakie człowieku masz kompleksy, ale trzeba to leczyć.
Idę spać, bo już mi się nie chce zniżać do poziomu twojego. Niby 20+ a prawi jakby nie skończył podstawówki (mam rację:D)?
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 18:26   #15
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Haha paymenty. Jesteś tak głupi że ty lepie idź już spać... Jakbym stary wam płacił regularnie to bym Demisozem grał wtedy a nie robił 50 nowych postaci. Kolejny argument za tym że nie myślisz w ogóle.
Po 2 nie filozofuj "Pisze tu na forum, wklejam screeny by pokazać ludzia jaki może być 17 latek zdemoralizowany przez grę."
Jeśli gry są dla dzieci to dlaczego na nich siedzicie "dorośli"?
Jesteś człowiekiem bez szkoły, nic nie umiesz, od małego grasz i siedzisz pewnie na garnuszku u mamy. Ogółem jesteś darmozjadem pewnie i tylko w kółko grasz dopóki cie nie zjadą w tej grze.
Można też stwierdzić że grasz bo nie masz z kim wyjść na dwór wypić piwko, lub dziewczyna cie nie zadowala. Nie wiem jakie człowieku masz kompleksy, ale trzeba to leczyć.
Idę spać, bo już mi się nie chce zniżać do poziomu twojego. Niby 20+ a prawi jakby nie skończył podstawówki (mam rację:D)?

Więc drogi chłopcze:
Gry dla dzieci to np mario czy kangurek kao. To są gry dla ludzi z twoim potencjałem intelektualnym.
Co do szkoły mam rok do zrobienia inżynieria więc raczej człowiekiem bez nie jestem.
Od małego nie gram w kompa bo jak się urodziłem to ich jeszcze w Polsce nie było :(
Co do dziewczyny mojej to jest ona najwspanialsza osobą na świecie a kompleksów nie posiadam chociaż może mógł bym lepiej grać w piłkę.
Hmm... i widać, że już zaczynasz się denerwować i się głupio tłumaczysz a tłumaczą się winni :P i na 100% boli Cię to, że cie ubił Trianos z Karolosem wiem musiało boleć a miałeś być nie zniszczalny haha. Widzisz w waszej ekipe jest parę osób na poziomie co naprawdę traktuje to jak grę a nie jak swoje drugie, życie.

A i widzisz Karolos jest od ciebie o 100 kroć rozsądniejszy bo nie daje się wciągnąć jak ty w naszą grę słowną, mógłbyś się poduczyć od niego inteligentny panie ;P
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 19:13   #16
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Słuchaj jakbyście mieli genialne argumenty, to byś co chwila nie zmieniał tematu. Raz pierdzielisz o tym że komuś płacę, potem że ktoś mnie ubija ciekawe co jeszcze wymyślisz. Może faktycznie postąpię jak Karolos i nie będę twoich głupich zaczepek odpierał, bo zniżanie się do twojego poziomu jest bez sensu.
Dziękuje. Temat bez sensu. Lepiej go zamknąć, bo i tak nic nie wnosi do gry. Zaraz powiesz haha nie masz nic na swoją obronę i unikasz tematu. Noon zrób jak twoi koledzy, czyli nie bądź mocny na forum tylko skończ tę grę jak połowa osób. Idę grać w BF3.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 20:08   #17
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

No ja juz nie mam zamiaru się z Tobą Noon wyzywac bo juz raz bana przez Ciebie dostałem. :D
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 20:11   #18
Aciek
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 1
Domyślnie

Dajcie noonowi expić widać że sie zmienił troche albo udaje
Aciek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 20:44   #19
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Nie ma sprawy.
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-11, 22:06   #20
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Spam, spiny, spam, spiny...

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, kiedy to jeszcze dzielny mag o nieznanym imieniu pochodzący z Archipelagu Licor chciał spróbować zasięgnąć do czarnej magii, dużo gorszej niż ta oferowana przez nekromantów. W tym celu zwrócił się do ówczesnego mu kolegi o imieniu Sadysta, o którym wiedział, że sam niejednokrotnie używał zakazanych sztuk. Otrzymawszy dokładny adres znajdowania się mocy kierowania więcej niż jedną osobą na raz, żwawym krokiem zaczął zmierzać w tym kierunku, lecz na szczęście na jego drodze stanęło wielu ludzi stanowczo odradzających mu drogę zakazanych mocy. Niechętnie zgodził się na uczciwą rywalizację i zaniechał używania owych mocy. Mag, o którym tu mowa już od dawna wiedział, że Sadysta posiadał i rozpowszechniał elementy zakazane przez władze wyższe. Niedługo potem zły Sadysta sam opublikował fotografie, na których znajdowały się owe zakazane moce. Jednak naszego maga najbardziej zdziwiło to, że nasz Sadysta zasiadł do elitarnego grona graczy Altaronu - doradców, będąc użytkownikiem zakazanych mocy. Jednak Mag wcześniej ubezpieczył się, robiąc fotografię uwieczniającą wpadkę Sadysty.
Nie publikował jej wcześniej, ponieważ uważał Sadystę za kolegę, a gdy cała sytuacja wywróciła się do góry nogami, poinformował niejakiego Mervakisa o danej sytuacji, lecz ten uświadomił Maga, że Sadysta już nie gra.


W międzyczasie zmieniałem komputer i nie przenosiłem niepotrzebnych zdjęć z nadzieją, że Sadysta nie wróci, ale nadal mam do nich dostęp i przy najbliższej okazji udam się do nowego właściciela komputera i wrzucę tutaj owe zdjęcia :)
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin