Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-01-13, 16:34  
Mniejsze lub większe zmiany
Trav Trav jest nieaktywny 04-01-13, 16:34

Pewne zmiany w grze bardzo często są wprowadzane bez ogromnej zapowiedzi, na następny dzień. Zazwyczaj dlatego, że są tak drobnymi poprawkami błędów, że nie warto o nich wspominać. Pomyślałem jednak, że o zmianie, która wejdzie jutro mogę wspomnieć wcześniej.

Przyjrzeliśmy się ostatnio czarom przyspieszającym poruszanie się i postanowiliśmy nieco ograniczyć ich częstotliwość używania. Każde z czterech znanych zaklęć tego rodzaju będzie po aktywacji blokowało możliwość rzucenia kolejnego z tej grupy przez pewien czas - uzależniony od siły czaru.
  • Przyspieszenie (odes) i Mocne Przyspieszenie (hape odes) - 4 sekundy
  • Ucieczka (repito) - 10 sekund
  • Paniczna Ucieczka (ropie repito) - 10 sekund
Czyli na przykład gdy wypowie się repito, to od momentu rzucenia czaru trzeba odczekać 10 sekund, nim będzie znowu można rzucić którykolwiek (taki sam bądź inny) z przyspieszających czarów.

Ponadto poprawione będzie wreszcie zaklęcie Zaklinacza Czasu - znowu będzie ono kasowało efekty przyspieszające wszystkim wrogom w jego zasięgu. Oczywiście efekty paraliżujące wciąż będzie można zwalczać starymi metodami.

*

Tyle, jeśli chodzi o jutro. Planujemy niemało podobnych zmian w grze w bliższej przyszłości - niektóre będą drobne, niektóre mogą wpłynąć na wszystkich graczy. Wolę wiele nie zdradzać przedwcześnie, nim nie przetestujemy możliwości. Pracujemy też nad rewizją regulaminu i systemu kar - chcemy, by był prosty zarówno w użyciu przez strażników, jak i w zrozumieniu przez graczy. Nie zabraknie też jakichś nowych zadań, czy miejsc do polowań w swoim czasie.

Swoją drogą - chętniej widzielibyście wprowadzane takie rzeczy zebrane w jednej większej aktualizacji, czy może w miarę możliwości od razu po ich zrobieniu? Nie na wszystko trzeba czekać pół roku - czasem ćwierć wystarczy :D

Póki co miłej gry życzy
Administracja i reszta ekipy Altaron.pl

Trav
Super Moderator
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odwiedzin: 10544
Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-13, 13:04   #21
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

albo stwór z paraliżem. biegnie taki wojownik po krainie którą nie do końca zna nagle wyskakuje mu stwór który jest za silny lub grupa. Wojownik wrzuca repito bo chce uciec, lecz dostaje paraliż i tyle z działania naszego repito
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-13, 13:20   #22
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

w to 5 sekund do następnego czaru na przyśpieszenie każdy mnie dogoni
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-13, 15:09   #23
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Tym bardziej nie da się uciec, jak ktoś ma większy poziom. Repito teraz nie nadaje się do niczego. Chyba, że chcemy uciec czerwiom.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-01-13, 15:56   #24
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

8)8) hmm.. wspolczuje wojom 8)8)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-13, 17:14   #25
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

a co wy gadacie mogli by dac dla rycka hape odes albo hape tawis bez duchownego :( jak tak musi byc ze wojownik ma nie mac to dajcie na lucznika i maga superhape odes/superhape tawis
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin