Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-05-14, 10:08   #1
Sheio
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie Szybsze wyjście z Licor

Witam, proponuje żeby przyspieszyć jakoś te wychodzenie z Licor. Gra tam to żadna przyjemność (szczególnie te zbieranie składników dla Zielarki). Na pewno wielu graczy zrezygnowało na tym etapie, a przecież wszystkim zależy żeby graczy na serwerze było jak najwięcej.
Druga sprawa to ten boss (Postrach danej profesji) którego musimy pokonać przy opuszczeniu wysypy. Mając ten nożyk który dostajemy na starcie pokonanie tego bossa jest chyba niemożliwe, więc jeśli ktoś nie kupił sobie lepszej broni bo nie ma pieniędzy albo coś to wtedy ma problem.
Pozdrawiam
Sheio jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 10:18   #2
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Bardzo dobrze że jest boss, jeśli ma ktoś z nim problem to powinien zostać na wyspie i huncić szczury
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 10:43   #3
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Przecież zbieranie składników dla zielarki w tych pierwszych misjach jest banalnie proste, nie zajmuję długo. Dopiero przy misji ze skalniakiem zaczynają się problemy. Sam wtedy zrezygnowałem z kontynuacji tego zadania. Ale są inne questy, które można zrobić na exp na licorze. Wystarczy poszukać. A no i wcześniej przeczytać poradnik, wtedy wiemy jak zarobić na lepszą broń i jak szybko przejść Licor.

Przecież na Erec Mocec Rochew jest npc, który daje nam w prezencie lepszą broń. Jako wojownik miałem do wyboru 1h lub 2h. Co do bossa. Jest to pierwsze poważniejsze wyzwanie. Za pierwszym podejściem nie udało mi się go zabić i musiałem wyjść na 20hp. Poczekałem na to, aż życie się zregeneruję i za drugim podejściem go pokonałem.

Jak widzisz, dla chcącego nic trudnego. Wystarczy ruszyć głową

Myślę, że pomogłem.
Pozdrawiam
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 10:47   #4
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Boss nie jest groźny o ile gada się z NPCami. Jak napisał przedmówca: bierzemy darmową broń i jesteśmy w domu.
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 11:45   #5
Sheio
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 0
Domyślnie

Ja nie wiedziałem, o darmowej broni. Zresztą wybrałem łucznika, a skilli nie miałem zrobionych więc pewnie i tak bym się nie przebijał. Co do misji trochę mi czasu to zajęło a na wyspie byłem sam (0,5h jedna misja). Potem zaprosiłem 4 kumpli do grania i mieli problem bo tych kwiatków nie ma tam zbyt wiele.
Licor nie jest o tyle trudne co nudne i czasochłonne.
Sheio jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 12:14   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Licor zmieni się w up date, z tego co wiem, albo zmienił się już. Kwiatki regenerują się jak głupie, tak jak każda inna rzecz potrzebna do zadania.
Zadania nie są już poukrywane, wystarczy o nie spytać, co oznacza, że dużo łatwiej je wykonać.
Broń się dostaje, można sobie wybrać jaką. Jeśli więc nie czujesz się na siłach z łukiem, to bierzesz miecz jednoręczny i spokojnie pokonujesz przeciwnika.
Generalnie przechodzenie Licor jest bardzo ułatwione. Nadal jednak uczy CZYTAĆ to, co piszą do nas NPC, czy to, co jest w dzienniku.
W ten sposób wie się o tym, że można dostać darmową broń, którą pokona się 'bossa' (osobiście nigdy nie miałem z tym problemu).

By ułatwić bardziej, trzeba by go chyba zlikwidować...
Catthon jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 15:03   #7
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Ludzie, proszę was... Licor trudny? nudny? chyba sobie kpicie. Tam się uczymy!
Ha, ja bym jeszcze dodał co nie co do samouczka!
np. że da się wchodzić na wyższe poziomy stawiając przy prostej skale/ścianie 3 pojemniki (paczki, skrzynki)
i serio - kumpla chciałem zaciągnąć do gry... nie wiedział jak bić <faceplam>
Myśliwy Adam mógłby nas uczyć jak się walczy, zlecając nam zabicie kilku królików, bo mu potrzebne np. mięso (kilka expa do przodu!)
że da się wpadać do rzek (kolega wpadł na mapclicku na 40(?) lvlu i padł XD) mi pokazali taką opcje zagrożenia znajomi.

nie każdy zaczyna grę od forum, a niektórzy nawet nie zaglądają na forum/do poradników.

true story ;x
Arkon jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 16:01   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

W sumie to, co pisze Arkon, to jest pomysł. Wiem, że to rzadko spotykane, ale są jednak gracze, którzy grają w Altaron nie ruszając wcześniej Sami Wiecie Czego i mają problemy z ogarnięciem się w grze.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 14-05-14, 18:33   #9
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

fajny pomysł z tymi paczkami i królikami :)
sawyerknw jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin