Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-14, 20:42   #1
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie tabelka skill



moj zwiadowca na 115 lvl może mieć maksymalnie 107 dystansu ?? robicie sobie żarty ? wcześniej na teście po "przeliczeniu" miałem około 140 dista, na początku gry poświęciłem sporo czasu żeby zdobyć ten poziom, - godziny slęczenia przed monitorem huncąc gobliny i inne gówna a teraz dość że zwiadowcy są upośledzeni z puginałami to zabieracie im skille ?? tzn wszystkim profesją - magicznego również nie moge ulepszyc to mam wszytskie pn wydac w siłe? w zręczność ?

ta zrecznosc niedaje mi zawiele nie widze roznicy poza uzywaniem bełtow niby

czy jest to sprawiedliwe że osoba która wcale na poczatku przygody nie skillowala i padała codziennie ma takie same skille co osoby które biegające ze sztyletem żeby wbić skill broni albo magowie którzy musieli zrobic multum plecakow run zeby pozniej sobie normalnie pograc...

dla nowych osób moze to dobre rozwiązanie niewiem, dla obecnych graczy napewno nie, proszę o przemyślenie tego.

to samo z alchemią, czy ja niemoge być dobrym alchemikeim na 115 lvl ? nie - bo jest ograniczenie skill,

ktos z druzyny altaronu pisał ze te zmiany dlatego zeby kazda postac byla inna, a teraz rowniez bedą klony, na co ja wydam te pn ?? na tarcze??

mysle ze tym którzy poświecili czas na wyskilowanie postaci nalezą sie te uderzenia mocneijsze o 50 - 100 punktów...

Pozdrawiam
raczej były gracz :)
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 20:45   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Odpowiem jak w innym temacie - jak biją wszyscy tak samo, bo wszyscy na globalu mają max skilla to i im tak samo przelicza to źle, jak teraz jest to ograniczone lvlami... też źle.

2 sprawa - dopóki jest skillowanie i PN, a nie samo skillowanie/samo PN to zawsze będzie, że na X lvlu czy się skillowało czy nie skille będą identyczne, więc nie ma sensu skillować.

W moim odczuciu PN niejako zabijają RPG, ich wpływ powinien być bardzo niewielki, a niestety jest dominujący.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 20:45   #3
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

Jak wbiles wieksze skile, to one nie ulegna usunieciu. Odblokuja sie jak bedziesz mial wiekszy poziom.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 20:50   #4
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

większy poziom? ha 160 Prosze Cie sama wiesz o tym, a na 160 poziomie wtedy co zrobie z punktami nauki ?? przecież to bedzie się ciągło za nami do końca altaronu te "zablokowane skile dista jak w moim przypadku" .. przecież to niedoogarnięcia jest , sami Wiecie że to jest niesprawiedliwe, moze to dobre rozwiązanie na pvp, bo tam ludzie czesciej padają to mają mniej skilla ale i tak to jest chore...

na siłe zniechęcanie graczy




czyli według Waszej tabelki dopiero na 160 poziomie będe zadawał takie obrażenia jakie teraz mogłbym zadawać

genialne brawa
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 20:55   #5
pregusia
niby admin
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Domyślnie

1) nie jestem kobieta
2) Do pewnego momentu PNy beda sie ciagnely za nami, lecz przy wyzszych skillach koszt polepszenia kolejnej umiejetnosci bedzie coraz wiekszy, wiec coraz wiecej pn bedzie kosztowal, az wkoncu trzeba bedzie wybrac czy te PNy przeznaczyc w polepszenie tej jednej, czy moze tamten drugiej a nie ze wszystkie umiejetnosci beda szly w rownym stopniu tak samo i do przodu.
Zablokowanie dista i ogolnie te ograniczenia powstaly z waszych lamtentow i narzekan, ze od poziomu powinny obrazenia zalezec. Teraz zaleza. Masz niski poziom doswiadczenia => nie zadajesz takich duzych obrazen, bo nie jestes w stanie sie nauczyc tego poprosstu.
pregusia jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 21:01   #6
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

jakoś przed aktualką potrafiłem się tego nauczyć ale cofneło mnie w rozwuju :D, ale sory zapomniałem że najlepiej i najprościej osłabić postacie zamiast dodac nowe silneijsze mobki :)

a czy to tak istotnie kiedy wydam te punkty teraz czy na 200 lvl ? heh irytuje mnie to a zarazem śmieszy

po pierwszych dniach testa narzekałem na słabszy dmg a teraz to już całkiem pojechaliście życze Wam sukcesu :) aha kiedy kolejna aktualka w której znowu zmniejszycie skille ? i dmg
sawyerknw jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 21:11   #7
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Zrobić jedynie skillowanie ręczne, uniemożliwić spadanie skilla poprzez śmierć. Każdy byłby zadowolony, bo obrażenia byłyby adekwatne do tego ile godzin poświęcił na wyskillowanie postaci.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 22:13   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Skillowanie ręcznie jakie było na realu to kompletna nuda, nie powinno być w ogóle ręcznego skillowania.
Pozatym co to za pomysł, żeby spadały skille przy zgonie, w ten sposób ktoś kto nie padł ani razu do 150 lvla będzie miał większe skille niż ktoś kto wbił 200 ale padł przy tym kilkadziesiąt razy...
cewix jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 22:28   #9
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
1) nie jestem kobieta
2) Do pewnego momentu PNy beda sie ciagnely za nami, lecz przy wyzszych skillach koszt polepszenia kolejnej umiejetnosci bedzie coraz wiekszy, wiec coraz wiecej pn bedzie kosztowal, az wkoncu trzeba bedzie wybrac czy te PNy przeznaczyc w polepszenie tej jednej, czy moze tamten drugiej a nie ze wszystkie umiejetnosci beda szly w rownym stopniu tak samo i do przodu.
Zablokowanie dista i ogolnie te ograniczenia powstaly z waszych lamtentow i narzekan, ze od poziomu powinny obrazenia zalezec. Teraz zaleza. Masz niski poziom doswiadczenia => nie zadajesz takich duzych obrazen, bo nie jestes w stanie sie nauczyc tego poprosstu.
Zganiacie już winę na graczy a prawda jest taka, że nie potraficie ogarnąć tych waszych zmian. Popadacie ze skrajności w skrajność a podobno wszystko było tak świetnie przemyślane...
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 07-05-14, 23:26   #10
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

1. namelock dla pregusia, gracze myślą, że jest kobietą :>
2. zwiad upośledzony ;c siła powinna zależeć od poziomu i od skilla a nie tylko od skilla ;x. wtedy nie było by tych blokad. ale róbcie po swojemu oby to wyszło jakoś, jutro poexpie na teście to się zobaczy ;o
Arkon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin