Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-15, 12:47   #31
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Bo nie mamy. Ale za bajzel, który zrobiłeś nie będziesz traktowany ulgowo tak jak inni. Oczywiście warunków jest sporo, m.in podział suppli, talarów, które są również po części nasze. Ponadto, okradłeś Keavire, a ostatnio doszły nas słuchy, że nie tylko jego. Więc tu też jest problem, zwrot ich rzeczy to jest oczywiste, ale co dalej? To tylko moje warunki, a wiedz, że każdy od nas ma do ciebie o coś żal więc będą to na tyle duże warunki, że i tak odmówisz.
O jeszcze bym chciał żebyście powalczyli z nami trochę, a nie jak zwykle, panikowali...

Ostatnio edytowane przez Graata ; 04-11-15 o 13:26
Graata jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 12:48   #32
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Tak jak ktoś mądry u nas powiedział, nie chodzi o fakt przejścia/założenia swojego teamu, ale o styl w jakim się to robi, tego nie skomentuję.

Pod jakimi warunkami mogę grać?
Bo przecież to tylko gra, a ja chcę grać, przecież jak napisałeś nic w tej grze do nikogo nie masz?

Poprawnie się , nie mam nic do nikogo prywatnie , po za grą . W grze wszystko się zmienia o 180 . Nie pisałeś do mnie na priv ,że chcesz grać .To ja miałem pisać pierwszy? Mi na niczym nie zależy.
W jakim stylu miałem odejść? Coś wam zrobiłem? Chcieliście całusa na dowidzenia czy jak?
Naisałem na forum ,że odchodze i temat wyczerpany .

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 04-11-15 o 13:01
Trixis jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:22   #33
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Poprawnie się , nie mam nic do nikogo prywatnie , po za grą . W grze wszystko się zmienia o 180 . Nie pisałeś do mnie na priv ,że chcesz grać .To ja miałem pisać pierwszy? Mi na niczym nie zależy.
W jakim stylu miałem odejść? Coś wam zrobiłem? Chcieliście całusa na dowidzenia czy jak?
Naisałem na forum ,że odchodze i temat wyczerpany .
Cieszę się, że sprostowałeś wypowiedź, jeszcze ktoś by źle zrozumiał.
Moralności uczyć nie będę, to zadanie rodziców.
Zresztą nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, dalej nie znam warunków swojej gry.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:25   #34
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
3) Przegrana gildia:
a) Osoby będące w przeciwnym teamie, które mają dość walki mogą "zacząć od nowa" jako gracze neutralni.
Natomiast zważywszy na ostatnie wydarzenia (wykradanie ip, pingowanie, hackowanie i rokowanie przeciwnego teamu) niektóre osoby będą mogły zrobić to tylko na specjalnych warunkach
(zrookowanie głównej postaci + zwrot części bądź całości majątku).
Wynika to z faktu, że wielu ludzi buntuje się przeciwko wypłaceniu się tychże osób w to zangażowanych, a zdecydowaliśmy, że chcemy dać możliwość gry każdemu.

Twoje warunki, i jak ci się podobają?
Graata jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:28   #35
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Kim są dla Nas, nonpefaupeki? M.in powodem do śmiechu. Ciężko ich zrozumieć naprawdę, wbijają dwusetne, a nawet trzysetne poziomy, ulepszając swoje postacie do perfekcji i po co? Żeby walczyć z tymi samymi potworkami, pozbawionymi własnej swiadomości, tj. komputerem? Opcja wyboru non-pvp dla ludzi z PVP jest jak opcja: single player.
Przez swój brak wiedzy chcą Nam wpoić, że jednak NPVP jest lepszą opcją, a tak na prawdę wielu z nich nigdy nic nie osiągneło na serwerze PVP, nie było w żadnym teamie, może walczyło, ale krótko bo nie wiedzieli jak. Głównie takie osoby to jednostki, które wbijają na otsy popekować z randomami i dla nich tak wygląda wojna.

Nie mylcie nonpefaupeków z graczami RPG, bo prawdziwemu nonpefaupekowi zależy tylko na spokojnym expieniu.
kaos jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:35   #36
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

@ Luffy

Wybacz, ale nie jesteś osobą wiarygodną oraz decyzyjną, dlatego czekam dalej...
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:39   #37
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

(zrookowanie głównej postaci + zwrot części bądź całości majątku).
Wynika to z faktu, że wielu ludzi buntuje się przeciwko wypłaceniu się tychże osób w to zangażowanych, a zdecydowaliśmy, że chcemy dać możliwość gry każdemu.
Sprecyzuje . Ekhem ekhem myśle ,ze 400talarow + cofniecie sie do 170 poziomu bedzie wystarczającą karooooooo
Trixis jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:47   #38
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Trudne Sprawy się przy tym kryją. Polecam nowy Serial Dokumentalno - Psychiatryczny Altaron.pl
Mefisto63 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 13:54   #39
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

O kurczę,
Sprecyzuję punkt to którego się odwołujesz bo wkońcu ja to pisałem, dotyczy on osób które: wykradały ip, pingowały, hackowały i rookowały, niestety mnie to nie dotyczy.

Natomiast nasyciłeś moją ciekawość "Czy faktycznie każdy może tutaj grać", jednak jesteście honorowi...
Kara całkiem całkiem jak na karę za bycie człowiekiem.
Ja niestety o 20 nie będe na tsie altarońskim ale jakby ktoś chciał się umówić ze mną na audiencję to tylko przez pw do Beaty.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 14:03   #40
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Ja się do niego nie odwołuje , teraz jest to punkt krągu , który dotyczy tylko Artezona . Bez tego pingowały, hackowały i rookowały
Trixis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin