Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-10-15, 23:12   #91
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@merv

Masz racje, stad sie wziąłem w tym teamie, chciałem grac na martwym serwerze neutralnie, ale bastek i morgian mi nie pozwolił, a kiedy chciałem sie wypłacać to legkan powiedzial żebym kupił im wszystkim statusy, każdy ma jakiś powód. Ale są różni gracze w hertagonie, jedni mniej inni bardziej pyskaci, i sam miałbym ochotę niektórych ganiać, może nie padli ci co powinni, ale padli po razie i wielka nagonka na dejlajt ze bije neutrali i koniec grania. Nic nie zmienia faktu, ze chodzi o rozmowę i można wszystko wyjaśnić ustalic pewne reguły co próbują( nie my, bo kim ja jestem?) zrobić. A gangowi dalej smutno i jedyne gdzie mogą poużywać to na forum.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 23:15   #92
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Z Daylight nie wyrzuca się kogoś nawet, gdy nikt go nie lubi bo jest dodatkowym fragiem, taka osoba sama zdradza po pewnym czasie i zmienia team.
I tu się mylisz, mnie wyjebali za free :P

Chociaż w sumie, może i masz trochę racji
Przypomniała mi się pewna sytuacja, jak arczi coś podejrzewał, siedziałem na musicchanellu i siedziałem gadałem na drugim vc, i nie sprawdzałem, gość dał mi admina i upewnił się, że gadam na dwóch vc, mało tego, przez kilka dni, jak wszyscy z coll wychodzili i dawali loga, nagle pojawiał się Aer zwany Boberem z Brazzers, również to wydało się arcziemu podejrzane, więc wylogował się na warlockach, i wyszedł z vc na 20 minut, poczekaliśmy chwilę, zobaczyliśmy, że droga wolna, więc śmiało ciśniem z krzychem na piaskowe (przypominam, on exorit, ja collegium) nagle, na vc, artezon has connected, myślę sobie, oho, pewnie nie mam konta już, wchodzę na drugi dzień i kurwa, jak gdyby nigdy nic, nie było tematu, po jakimś czasie sam dokonałem planowanego przemieszczenia, co nie zmienia faktu, że miał na mnie tyle haków, a dalej mnie trzymali, bo to były te czasy w których byłem raczej niewygodnym przeciwnikiem, miałem dobrą postać i dużo czasu

A teraz i czasu brak, i postać kiepska, pojawił się pretekst z dupy i pffff, spierdalaj, mało tego, jeszcze lai mi pisze, że zachowałem się niewporządku, no beczka :D

Ostatnio edytowane przez Uwolniona Mysl ; 19-10-15 o 23:23
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 19-10-15, 23:21   #93
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Próbujcie, ale patrząc, że już zaczynają się ludzie wypisywać i będą robili samowolkę to czarno to widzę. Albania przegrała w chwili, gdy zaczęła pingować ludzi, co skutecznie odstrasza osoby, które mogłyby, a nawet chciały im pomóc, ale mają stałe IP, a Wam daje czas na zaprowadzenie zmian. Zmykam, powodzenia.

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
I tu się mylisz, mnie wyjebali za free :P
Za blisko byłeś z Fardonem. Jest wojna, są ofiary. :<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 00:20   #94
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

kaos jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 05:55   #95
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

@pingowanie
Proszę wypisać mi ludzi którzy zostali zaatakowani przez tajwańskich terrorystów. Czy jest to... Sadysta który odszedł? Może ypkis ma problemy z Internetem (podobno okrzyknęli go spyem)? Kto ma problemy, pytam sie cholera. Za darmo dla karma nie wraca .

@kultura
Jezeli rudemu bracie i siostrze (o 2giej pani sie nie wypowiem bo nie mialem okazji poznać) którzy kręcili afery i z ich powodów bylo 70% nerwowych dialogów na vc są tak poszkodowani brakiem kultury i popychania - kto kurwa wychodzi z tekstem 'twoja matka pije z kałuży pod zakaznym'? Kurwa, jebany domek z kart buduj w Day, masz tam sobie podobnego ale on nie musi wypic żeby miec odwagę cos takiego powiedziec. Co do rudowlosej - powyzywaj w depo nowych colli (przypomnę, ze dla ciebie nowy to ktos kto nie gra przynajmniej 2lata w tym team) od trejdow, zobaczysz jak szybko wykurwisz z tego serwera wówczas, bo tam człowiek nie przymknie oka. Potem pospamuj na trade ze sprzedasz swieta tarcze i nikomu bron boze nie odpisuj na pw i zakończ to spamowaniem na noobchary swoich 'ja wiem'.
Kurwa, wyezpic sie bez udziału w wojnie i iść do żydów (tak ormo, ty chociaz powalczyles), czuć bylo ten przekręt jak chuj. I ten płacz o kolczan skórzany, eh.


@itemy z bossów
Jezeli jest jakiś regulamin to się go przestrzega i nie dziwie sie fwlczykowi ze byl rozgoryczony jezeli ludzie chcieli zmieniać reguły pod siebie. Glupota bylo jego rookowanie, ale chuj, tak to bywa, ze człowiek czasem robi takie katastrofy, przynajmniej nie krzywdzil swoja dziecinada innych, czego nie można powiedziec o każdym, prawda?

@konrad
Gratuluje, udalo Ci sie.
kompromis jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 08:53   #96
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

@ Mervakis
To jest gra . Gram tu by szaleć , nie mam żadnych zasad tylko exp hajs wojna . Twoje durne gadanie o zasadach i moralności gildi są bez sensu . Chyba za bardzo związałeś się z tą grą ,że piszesz takie bzdety. Gówno obchodzi nowych graczy jak było kiedyś . Było gorzej niż teraz , col jak i exo biło neutrali i nikt nie płakał . Skończ te żałosne i puste opowieści z czasów gdzie nie było zasad a ty kurewsko je łamałeś zbierając. plecaki Sg .
Skończyłem , temat wyczerpany.
@Eldoka wysłałem ci zapro na steama , akceptuj
@ Hertagon
Wiedzieliście jak będzie , pvp to pvp nie ma tu takiej osoby ,której nie sfraguje jakis pk team , daylight czy exorit . Dobrze ,że to wkońcu pojeliście . Każdy ciśnie po ludziach co biją , kurwa to jest serwer pvp , ten kto nie ma faji albo go pvp nie interesuje gra na non elo

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 20-10-15 o 08:59
Trixis jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 09:25   #97
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

@Up
Gosciu widze, ze jako nieliczny nie dales sie przerobic Arcziemu, bardzo madrze prawisz i nie wiem co ty tam jeszcze z nim robisz ;d Podobaja mi sie twoje posty mamy podobne myslenie.
c770832 jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 09:44   #98
palemajtki
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 1
Domyślnie

Hmm... Czytam, czytam. Ale mi się srać zachciało... Pozdrawiam
palemajtki jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 10:52   #99
palemajtki
 
Zarejestrowany: Cze 2015
Postów: 1
Domyślnie

Ludzie którzy jak mają ból dupy idą na kibel zwalić kloca.
Ps: A na temat kultury i poziomu jak chcesz coś pisać to zastanów się jaki sam prezentujesz kolego. Wszyscy wiedzą jak jest. ;) Oko
palemajtki jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 11:15   #100
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

Tak to wam na nas nie zależy a taki płacz bo Hertagon poszedł na nona :)
Ditos jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin