Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-12-11, 18:57  
Domyślnie Zdjęcia z nadchodzącej aktualizacji i nowa galeria

Strudzeni wędrowcy!

Mamy dla Was miłą niespodziankę! Nasi niezmordowani testerzy znaleźli chwilę czasu i postanowili podzielić się z innymi obrazem magicznego świata, na który jedynie oni mają dostęp. Zrobili kilka zdjęć, które w tym momencie ukazujemy, byście mogli choć w pewnym stopniu zaspokoić swoją ciekawość na temat zbliżających się zmian.
Pamiętajcie, że czekamy na Wasze opinie dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami zimowego update!

Zapraszamy do oglądania:


Może jak już zauważyliście, zmieniliśmy trochę naszą Galerię. Dodaliśmy pewne działy byście mogli łatwiej znaleźć interesujące Was zdjęcie. Galeria została też wzbogacona miedzy innymi przez zwycięskie prace konkursowe.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 00:42.
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Odpowiedź z Cytatem Obles jest nieaktywny  
Stare 13-12-11, 15:17   #11
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Fota na ktorej Tron lowi rybki, to jaki on ma outfit? ; o
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-12-11, 16:11   #12
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
Domyślam się, że alchemik.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-11, 06:07   #13
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Zmieniam zdanie outfity sa super widze ze grafik czerpie pomysly z roznych innych gier i to jest super Juz nie moge sie doczekac :D8)
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-11, 14:42   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

duzo tych zdjec nie ma xD ale dobre i to :P
powiem tak co do outfiltow, te outfilty na dluzsza mete moze i beda fajne itp lecz napewno ciezko bedzie sie odzwyczaic od tych tibijskich. Lecz uwazam ze to kolejny krok do oderwania sie od swiata Tibi.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-11, 15:06   #15
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
duzo tych zdjec nie ma xD ale dobre i to :P
powiem tak co do outfiltow, te outfilty na dluzsza mete moze i beda fajne itp lecz napewno ciezko bedzie sie odzwyczaic od tych tibijskich. Lecz uwazam ze to kolejny krok do oderwania sie od swiata Tibi.
Staramy się ich dodawać jak najwięcej, no ale nie można zdradzić wszystkiego. Jakaś niespodzianka musi być.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-12-11, 23:17   #16
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

ja przede wszystkim liczę że te outfity nie będą odblokowane dla SS od początku tylko trzeba się będzie pomęczyć, naprawdę POMĘCZYĆ (nie denerwować, tylko ciężko aczkolwiek przyjemnie pracować na nie)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-12-11, 23:56   #17
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Nie oszukujmy się przecież te outy są słabe(wygląd tibii 7.6) spodziewałem się czegoś lepszego ale się zawiodłem, jeśli nie uważacie się za ots lecz za polską tibie to te stroje są na prawdę za słabe, Demon Hunter outfilt(wasz grabarz) jest zrypany totalnie, pogorszyliście tylko, w pierwszej zapowiedzi na ss kamienny golem wygląda jak sterta kamieni, jak by w komentarzach ktoś nie napisał że to golem to do dzisiaj bym się nie kapnoł.Te stroje są dobre na ots średniej klasy, lecz nie na poważną grę, zatrudnienie Shitake by wam wyszło na lepsze, jego prace są lepsze od Cipsoftu, bo wasze to im nawet do pięt nie dorastają szczerze mówiąc. A teraz kwestia zapowiedzi, są one do niczego, jedne zdjęcie i trochę tekstu, no proszę jeśli uważacie sie za poważny serwer i mówicie że Altaron to nie ots to się postarajcie bo jak narazie pokazujecie poziom słabego otsa, to juz na otsach są lepsze zapowiedzi niż te wasze.
Przestańcie się nazywać polską tibią, bo troszkę Polskę ośmieszacie, bo jak dla mnie jesteście typowym otsem z małą ilością graczy nie przekraczającą 50 osób online, żeby się nazwać drugą Tibią to musicie być lepsi od tej pierwszej lub jej chociaż dorównywać we wszystkim a tu nie dorównujecie jak na razie w niczym. Pewnie teraz pełno ludzi wyskoczy z bluzgami, lecz ja tego nie napisałem ze złości tylko prawdę, bo tak przecież jest.
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 00:10   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Hm. Szkoda tylko, że spokojnie przekraczamy 50 osób online.

Radziłabym także troszkę popracować nad ortografią i stylem pisania.

Czego więc oczekujesz po zapowiedziach?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 18-12-11 o 00:19
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 00:55   #19
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Mieszasz. Po pierwsze nikt tu nie nazywa Altarona "polską Tibią", po drugie, 50 jest przekraczane codziennie. ;)

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 18-12-11 o 01:18
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-12-11, 01:12   #20
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Wiecie tu nikt nie wie ile osob gra bo wy możecie mowic ze nawet i 200, stawiacie na rpg nie na cyferki, ale wyglada to jak wyglada bo jezeli te cyferki mialby by wplyw na klimat rpg ktorego tu i tak nie ma bo nie ma kto go budowac nadal mysle ze licznik online powinnien sie pojawic highscores mnie nie interesuja lecz liczba graczy juz tak i kazdego potencjalnego nowego gracza pewnie tez. Mam nadzieje ze jak bedzie ten update to zrobicie taka reklame ze mi bombki z choinki spadna. ;) bo teraz nawet na jakims ots orion po 200 osob online siedzi a to chyba najbardziej komercyjny ots jaki znam tam sie chyba juz placi smsami za skrzynke w depo.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin