Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-10-13, 16:52   #11
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Na tak!

__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 02-10-13, 16:53   #12
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Uiopek i Arczi dobrze prawią, ostatnio co raz częściej jest sytuacja gdzie ktoś nie może iść expić bo nie ma z kim.
Walles jest nieaktywny  
Stare 03-10-13, 17:03   #13
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Granice ustawiłbym na 150 lvl.
Na tym poziomie można już robić expa 1 M. Nie będzie zarzutów, że najsilniejsi gracze wyexpiają kolegów.
Stros jest nieaktywny  
Stare 03-10-13, 19:59   #14
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ale wy wiecie, że kiedyś pojawią się lvle 350+ które będą robić jeszcze większy exp/h?
cewix jest nieaktywny  
Stare 03-10-13, 23:39   #15
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
zły

Zdecydowanie tak, i tak gracie sami ze soba więc dlaczego administracja miałaby nie ułatwić wam wbijania poziomików? :)

A tak na serio to NIE

Gra ma iść w kierunku utrudnienia, więc ta zmiana według mnie jest niedorzeczna.
Kubush jest nieaktywny  
Stare 04-10-13, 00:12   #16
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Gra idzie w kierunku utrudnienia? Gdyby dodali mniejsze ograniczenia w shared expie to większość graczy nie zauważyła by różnicy lub tylko zyskała, to nie było by żadne ułatwienie gry tylko zachęcenie graczy do korzystania z gry drużynowej.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 04-10-13, 00:53   #17
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał mwrobie Zobacz post
Gra idzie w kierunku utrudnienia? Gdyby dodali mniejsze ograniczenia w shared expie to większość graczy nie zauważyła by różnicy lub tylko zyskała, to nie było by żadne ułatwienie gry tylko zachęcenie graczy do korzystania z gry drużynowej.
Z całym szacunkiem dla Ciebie jeśli gracz z mniejszym levelem o jakieś ~150 dostaje tyle samo expa co 250lvl na respie, po którym nie byłby w stanie sam biegać jest dla mnie oczywistym ułatwieniem gry ( co o tym sądzisz?). Po drugie w ten sposób gracze z mniejszym levelem szybciej osiągną poziom najwyższych leveli na serwerze. Dlatego jestem wciąż na NIE. Argument z grą drużynową jest tylko przykrywką do wykorzystania możliwości obniżenia dotychczasowych wartości shared-a. Takie jest moje zdanie i raczej nie przekonasz mnie powyższą argumentacją

Pozdrawiam

Ps. Żeby nie być gołosłownym proszę spójrz w jakim tempie expi teraz Casual ze swoimi kolegami z team-u. A teraz wyobraź sobie że shared działa w ich przypadku...
Kubush jest nieaktywny  
Stare 04-10-13, 19:51   #18
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

w sumie kubush masz rację, ci którzy expili by z kumplami mogliby się wyexpić baaardzo szybko, dlatego mniejsze ograniczenia w sharedzie mogłyby być gdyby drużyna składała się z 5+ graczy.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny  
Stare 04-10-13, 21:00   #19
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał mwrobie Zobacz post
w sumie kubush masz rację, ci którzy expili by z kumplami mogliby się wyexpić baaardzo szybko, dlatego mniejsze ograniczenia w sharedzie mogłyby być gdyby drużyna składała się z 5+ graczy.
Chociaż z 4ch. I jak Wam nie pasuje, to weźcie pod uwagę post Laia. jak nie od 100+ to od 150+. I tak będzie trzeba to zmienić, bo obecne ograniczenie źle funkcjonuje. Macie lepsze pomysły? Piszcie. Po to jest forum.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 06-10-13, 15:04   #20
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

mam inny pomysl wyjeb**** calkowicie shared exp w druzynie zmniejszyc dostawany expo 50% bo oni latwiej zabijaja np takiego demona a graczom co expia solo po 250lv dodac 2x wiekszy exp bo oni sami expia i powinno byc fair w stosunku do graczy ktorzy sobie expia w teamie tak bedzie lepiej kto za?

@ps to dziala na zasadzie IM NIE WOLNO ROBIC PRZESZLOSCI bo ja jeszcze nie mam na to levela albo nie chca mnie wziasc : )
podarty jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin