Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-12, 21:15   #171
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

TORQ NIE PODDAWAJ SIE! Graj dalej! Zabije tego horsa i huczuhucza, nie martw sie
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-12, 21:18   #172
ludek
 
Avatar ludek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 31
Domyślnie

czy to jest juz koniec torquensteina????
ludek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-12, 21:38   #173
Torquenstein
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 118
Domyślnie

Tak wiec Ormo zrobiles mnie w konia :( domek oddany, za blache pieniazki.. Mialby byc zero huntow ze strony exorit W TYM WASZYCH NOOBCHARÓW nie wywiazales sie z umowy.

Tu masz screeny:



Cytat:
Napisał ludek Zobacz post
czy to jest juz koniec torquensteina????
Mimo ze mam hunty to nie koniec Torquensteina :) Dopki nie spadne do 30 poziomu Horsu badz pewnien ze bede gral :) Nie dlugo Twoj ban mija na noob charze chwaliles sie pod depo wiec 8 fragow do wbicia bedzie :)

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
TORQ NIE PODDAWAJ SIE! Graj dalej! Zabije tego horsa i huczuhucza, nie martw sie

Wiem wiecej niz myslisz eastside, nie bede mowil tego publicznie bo nie ma to sensu ,ale znam Was od poczatku serwera az do tej pory, wiec prosze nie chrzxan mi ze zabijesz swojego ziomka z gildii (mimo tego ze ujest w innej gildii niz TY) jedno i to samo... Nie mydl mi oczu wiem o co chodzi.
Torquenstein jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-12, 21:57   #174
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Z tego co słyszałem,to nałożyłeś hunta na Horsa. Hmmmm?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-12, 22:15   #175
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
wiec prosze nie chrzxan mi ze zabijesz swojego ziomka z gildii (mimo tego ze ujest w innej gildii niz TY) jedno i to samo... Nie mydl mi oczu wiem o co chodzi.
Tu akurat nic pewnego. Patrząc na niektóre "fragi" sam się gubię :D
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-12, 06:08   #176
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Torquenstein Zobacz post
Tak wiec Ormo zrobiles mnie w konia :( domek oddany, za blache pieniazki.. Mialby byc zero huntow ze strony exorit W TYM WASZYCH NOOBCHARÓW nie wywiazales sie z umowy.
Ormo od dawna nie wie co się na świecie dzieje. Zabił okna dechami. Zamknął drzwi na klucz i od miesiąca nawala w "Diabolo III" :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-12, 13:30   #177
Torquenstein
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Z tego co słyszałem,to nałożyłeś hunta na Horsa. Hmmmm?
W grze napisalem ze padnie, za to kradzierz. O "huncie" nic nie pisalem. Jak dla mnie "pdaniesz" - to jedno zabostwo, a hunted - gra skonczona, a raczej sam go nie zabije tak? Tym bradziej ze Horsu jest z Wami i ma dobre uklady. Nawet gdybym chcial go zabic to w prawdzie nie mam jak i z kim.
Torquenstein jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-12, 13:51   #178
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Torq'u nie przejmuj się tym "Koniem". Exp jak go nie ma, a jak jest to grzej pz i wdaj się z nim w sprzeczkę :) Mówie Ci, chłopak się tak irytuje, tak napina. W końcu Ci da ignore bo nie będzie miał już oklepanych tekstów w zapasie :)

Powodzenia i nie zrażaj się jakimś błaznem.
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-12, 16:55   #179
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Torquenstein Zobacz post
W grze napisalem ze padnie, za to kradzierz. O "huncie" nic nie pisalem. Jak dla mnie "pdaniesz" - to jedno zabostwo, a hunted - gra skonczona, a raczej sam go nie zabije tak? Tym bradziej ze Horsu jest z Wami i ma dobre uklady. Nawet gdybym chcial go zabic to w prawdzie nie mam jak i z kim.

Jeśli nie masz jak go zabić,to po co tak piszesz? Dałeś mu tylko pretekst do nałożenia hunta,jeśli chcesz to bierz przykład z rady jaką dał tomakeo,on też jest na etapie zwiedzania podziemnego świata altaronu.Też porwał się z motyką na słońce i dał hunta... Sadyście
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-12, 18:02   #180
Torquenstein
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 118
Domyślnie

Ja to ujałem w formie zartu, a grac bede tak samo jak do tej pory. Wiec ssy i tak beda czy to z awansow czy huntow, zawsze mozna zalozyc drugie konto prawda? Dopoki nie spadne do 30 poziomu to bede mucil tyle w tym temacie, a co do Horsa, gostek traktuje ta gre jak zycie.. Rzuca sie na kase jak opetany, jak w grze tak robi to co mowic w zyciu realnym, JP JP omygy!


Nigdy nic nie mialem do Was jako calosci gildii, nie mialem z Wami nigdy problewmow a gdy juz t mialo miejsce to radzilem jakos sobie.. To jedyna gildia na ktorej mozna w zasadzie polegac i na pomoc liczyc, dlaczego? Tylko u Was wiecznie jest ktos online.., a co za tym idzie nie spotkalem sie jeszcze by ktos napisal "a co ja Ciebie znam.." Troszke od tematu odbieglem, jak widze te tematy na forum 15 poziomowych graczy grajacych 3 dni krew mnie zalewa. To tyle :)
Torquenstein jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin