Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-11, 20:19   #1
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Smile Hotkeye

Starsi stażem gracze niemal że jednogłośnie zgadzają się z faktem, że system nowych hotkeyi zniszczył tibie, bo niemal, że zanikło pvp.

Jako, że po tylu latach niektórym ciężko się odzwyczaić od używania hotkeyów proponował bym, by hotkeye były, lecz w innej formie. Została by wyłączona opcja celowania na cel i opcja celowania na siebie, została by jedynie możliwość nabierania przedmiotu/run na celownik. Taki system były wg. mnie optymalnym rozwiązaniem i pogodził, by zwolenników hotkeyi jak i przeciwników.

Podobnie było na popularnym w 2008 roku serverze Evendima i każdy pozytywnie wspomina tamtą rozgrywkę.


Jak taki/podobny temat był już omawiany to sorki :D

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 09:52
Ryzy jest nieaktywny  
Stare 06-01-11, 20:31   #2
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Z tego co pamiętam na forum jeszcze nie było o tym mowy. Co do tematu to jestem oczywiście za. Chociaż według mnie nie powinno być w ogóle opcji ustawiania na hotkey przedmiotów, można by zrobić co do tego ankietę.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 06-01-11, 20:36   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Popieram pomysł.
Obles jest nieaktywny  
Stare 07-01-11, 13:20   #4
1620956
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Wrocław
Postów: 0
Domyślnie mam problem

Mam problem. poniewarz chcę grać a niemoge bo gdy się loguje to wychodzi ze niema takiego uzytkownika i chasla
a na forum dziala o co tu chodzi?
1620956 jest nieaktywny  
Stare 07-01-11, 14:43   #5
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Cytat:
Napisał 1620956 Zobacz post
Mam problem. poniewarz chcę grać a niemoge bo gdy się loguje to wychodzi ze niema takiego uzytkownika i chasla
a na forum dziala o co tu chodzi?
Po pierwsze nie wiem czemu napisałeś to w temacie Hotkeye, po drugie na forum było o tym ze 100 razy. Musisz wejść na stronę główną http://altaron.pl/ i zalogować się na niej (tak jak na forum). Po lewej stronie masz coś jak zarządzanie kontem - tam wybierasz sobie ODDZIELNE hasło do gry, z tego co pamiętam musi być inne niż na forum.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 07-01-11, 15:50   #6
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Hmm... Zastanawiające. PVP byłoby bardzo wymagające w takim przypadku i... Nie wiem czy by to nie dawało jakiejś balansacji. Podobnie można myśleć o tym, żeby nie dało się umieszczać zaklęć pod hotkeyami, ale należało je wpisać jako "inkantancję". Osobiście sam nie wiem, byłbym za, jednak samemu jestem również leniwy i lubię czasami uproszczenia.

Tak jeszcze jeśli o to chodzi, był temat o usunięciu Lighthacka z klienta. Nie można było, ponieważ jest to za duża ingerencja w tegoż i nie jest to na możliwości Prakta i Trava, z tego co pamiętam.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 07-01-11, 17:41   #7
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

Hoty zastały wprowadzone, aby osoby używające botów nie miały przewagi w walce pvp.

Jestem za wprowadzeniem wprowadzeniem takiego rozwiązania pod warunkiem, że standardowe aim boty nie będą działały na Altaronie.

Ps
Przypominam, że przed laty nie można było celować przez okno "Battle".

Ps2
Taka zmiana może opóźnić start serwera.
Stros jest nieaktywny  
Stare 07-01-11, 20:24   #8
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Hoty zastały wprowadzone, aby osoby używające botów nie miały przewagi w walce pvp.

Jestem za wprowadzeniem wprowadzeniem takiego rozwiązania pod warunkiem, że standardowe aim boty nie będą działały na Altaronie.


Na serverze tibianic.org gdzie nie ma hotkeyi działa jakiś system uniemożliwiający odpalenie większości botów dostępnych w necie (nie znam się na tym) ale w regulaminie też jasno jest określone, że za używanie jakiegokolwiek bota jest bezdyskusyjne usunięcie konta. Więc tam nikt nie używa botów po prostu ze strachu przed karą, tym bardziej, że jest to wymagający server. Skoro tam to się sprawdziło myślę, że na altaronie który też nie zapowiada się serverem na "pogram tydzień i zapomnę" też taki surowy system kar, by się sprawdził.

Cytat:
Ps
Przypominam, że przed laty nie można było celować przez okno "Battle"
W tibii z rooku 2004 czyli dość starej można było celować w potwory przez okno battle. Na altaronie z systemem bez hotów, też można by było celować przez okno w battle w potwory.

Cytat:
Ps2
Taka zmiana może opóźnić start serwera.
Myślę, że nie jest to bardzo czasochłonna zmiana której wprowadzenie zajęło by miesiące. No chyba że była by robiona w typowym dla altaronu tempie :D

Ostatnio edytowane przez Ryzy ; 07-01-11 o 20:30
Ryzy jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 07:52   #9
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

Fajnie by było gdyby się udało zostawić tak jak bylo ;D:D:D:D
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 25-04-11, 07:55   #10
drazbeczka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Płock/Lwówek
Postów: 29
Domyślnie

Nie powiem Tak nie powiem Nie Do takich rzeczy poprostu inny serv by się przydał albo pograjcie na ots
drazbeczka jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin