Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-01-16, 00:06   #171
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Gwander jest tak napalony na grę że nie chcę dostać nerfa bo kręci expa a na forum smutny wali że jest dobrze a chuja dobrze jest z tym pvp. Boi się po prostu że będzie z 900 bić na 300-450 i to go boli teraz xd
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 09:19   #172
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał robak12 Zobacz post
Czyli nie zaprzeczasz, że było nie tak jak artezon, ziomuch i keavira bili w nas po 1000? Przynajmniej nie płakałem na forum, żeby wygrać wojne albo mieć jakiekolwiek szanse^^
Nigdy za 1k nie uderzylem i nie uderze w człowieka xd nie wiem skąd masz takie info. Przed resetem tyle uderzalem ale nie teraz haha. Koleś nieźle masz na bani :p wyjdz na dwór zobacz jak śnieg wygląda :d
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:07   #173
Jiraiya
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 36
Domyślnie

Smiac mi sie chce jak widze co ta banda cFaniaczkow z Exoreniusem na czele robi z Wami jak i z administracja. Nie pamietacie juz co bylo 2-3 miesiace temu jak byli "dominando"? Jak to za scierwo mieli kazdego? Wtedy nie widzialem ich pUaczu ze dmg za wysoki, ze za duzo sie zarabia... Wystarczylo pare tygodni by 90% pvp im sie sprzeciwilo. Teraz gdy nie maja szans to pUacza. Takie zamieszanie przez zbedne osoby...Kazdy mial takie same szanse przy tworzeniu postaci, kazdy mial taka sama tabelke przed oczami i kierowaliscie sie tym co uwazaliscie za najlepsze dla siebie. Jezeli ktos uwaza ze bije za malo to niech zrobi postac z wiekszym dmg i na odwrot. Tak jest w innych grach. Ci co nie sa juz dominando pUacza ze malo osob gra... A nie pamietacie jak z nudow 10 lvle zabijaliscie...? Mysle ze prob lem blyskawicznie sie rozwiazal ;) Robcie Nowe Chary!
Jiraiya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:15   #174
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie, nie wiem jak reszta. Chcę zmniejszenia obrażeń i balansu na altaronie, po to, by nie biegały 200-300 lvl i żeby pobic się na 80-100 lvl. I jeżeli nie będzie zaplanowany reset charów to nie mam zamiaru wracać do gry.
Tak dla ścisnłości.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:16   #175
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

@Jiraya

W 100% się z Tobą zgadzam.

Osoby, które były jak wrzód na dupie Altaronu, teraz chcą zrobić coś by przyszli nowi gracze xD Chyba tylko po to, by móc im robić dominando.
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:23   #176
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Dobra, ale idz już do siebie na non PvP pUakac, nie rozumiesz że ludzie nie grają dlatego, że ktoś ich tam zabija tylko dlatego, że serwer jest zepsuty, jest nudno, beznadziejnie gra 5 osób w ciągu dnia gościu przejrzyj na oczy, a nie wygadujesz pierdoly.
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:37   #177
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

@Beata bardzo Cie lubie i szanuje ale sie mylisz. To nie jest wina exo, ze tu malo osob gra. Tak poprostu trzeba to powiedziec wprost ta gra jest chujowa. Zapewne mozna uzyc jeszcze wiele innych epitetow ale jak dla mnie ten pasuje. Jesli ktos twierdzi ze wszystko jest w porzadku i ze hity w ludzi po 1k sa okey to w moim mniemaniu jest idiota.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:41   #178
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

To że gra jest beznadziejna, to wszyscy wiedzą. Sama też nie twierdzę, że to spełnienie marzeń. Nie twierdzę też, że przez Carle tu nitk nie gra, tylko śmieszy mnie, że osoba, która zniechęciła kilku graczy (pośrednio lub bezpośrednio), teraz nagle chce coś zrobić. Takie wachania graczy tu były są od 5 lat, administracja przywykła do tego. Wątpie, by sugerowali się propozycjami osoby, której myślą przewodnią jest 'ORO NA ALTARONIE".

Balans jest potrzebny, ale narazie nie widzę by ktoś rzucił jakieś konkretne propozycje. Sama też nie wiem jak to miałoby wyglądać, dlatego nie udzielam się w tej kwesti i nie krzyczę, że Altaron to syf i muszą coś zmienić, bo odejdę xD

@ down
Racja, na początku były łatki co miesiąc, a teraz chyba bardzo im się nie chce, co skutkuje tym, co widzimy.

Ostatnio edytowane przez oczywaszki ; 18-01-16 o 10:53
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:45   #179
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Prawda jest taka, że jakby na bieżąco były dodawane jakieś konkretne rzeczy, wgrywane łatki jakieś eventy, COKOLWIEK to nikt by nie płakał o jakiś balans bo ludzie by grali, wojna by była wszystko by się krecilo i nie przeszkadzało by klepanie się po 1k z SD, bo jakiś sens by był grania tutaj, a że doczekać się nie możemy na nic i jak zostają na serwie 3 osoby expiace, a administracja pyta " to co robimy coś?" to właśnie wygląda to jak wyglada.
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 10:52   #180
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
@Beata bardzo Cie lubie i szanuje ale sie mylisz. To nie jest wina exo, ze tu malo osob gra. Tak poprostu trzeba to powiedziec wprost ta gra jest chujowa. Zapewne mozna uzyc jeszcze wiele innych epitetow ale jak dla mnie ten pasuje. Jesli ktos twierdzi ze wszystko jest w porzadku i ze hity w ludzi po 1k sa okey to w moim mniemaniu jest idiota.
a Mi się zdaje ze po części ma racje zabijanie nowych graczy nie zmotywowało ich do gry, na i tak pustym serverze wręcz odwrotnie.
Nie mówię ze to główny powód braku graczy na Altaronie ale na pewno ważny czynnik.

@Reset Charów.
Bez komentarza.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin