Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-11, 18:53   #31
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

Miały być ssy i fragi wpisywane tylko trochę coś się nie udało wam:(
Wanel Rost jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:05   #32
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie

Już Ci odpowiadam na ostatnie pytanie . Twoja pora już dawno przyszła :) jest mnóstwo osób które chcą Cię zabić :) walczyłeś z nami :) i teraz tak wyjść to co rozgrzeszenie ? aha
A co do wojny ja jej nie widzę z Darkoo zaraz na piwo mogę se iść:) później z Nillem:) ten server jest bardzo przyjacielski :) zapraszam Do gry :D
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:31   #33
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

"Wawro jest jaki jest po prostu ubijał wszystkich, ubił i Shara i Lenoba, dlaczego? Nuda. I nigdy jakoś za złe mu tego nie miałem, nudzi mu się to niech kogoś ubije sobie, co to komu zaszkodzi." Dzieki Noon za to lubie Cie ziomek z mojej strony peace forever ziomus.

P.S Sorry Shar do Ciebie nic nie mam oficjalnie przepraszam za tamta sytuacje :).
Wawro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 20:29   #34
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Sadysta, wybacz jestes równie śmieszny co i ja. A ten cały Altaron nie jest zupełnie warty naszych postów w tym temacie, bo gra tu garstka ludzi, którzy sie ciągle kłóca. ELO!

Kilka osób napewno z planu b lubie, są naprawde spoko. Ale zdanie Yobaka, pamiętasz to "Masz u mnie szanse" jest zupełnie pomylone. Nie wiem co miałes na myśli.. Elo lece na war otsa haha
Vetius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 22:54   #35
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vetius Zobacz post
Sadysta, wybacz jestes równie śmieszny co i ja. A ten cały Altaron nie jest zupełnie warty naszych postów w tym temacie, bo gra tu garstka ludzi, którzy sie ciągle kłóca. ELO!

Kilka osób napewno z planu b lubie, są naprawde spoko. Ale zdanie Yobaka, pamiętasz to "Masz u mnie szanse" jest zupełnie pomylone. Nie wiem co miałes na myśli.. Elo lece na war otsa haha


O co chodzi :P nie mam pojęcia:P
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 23:49   #36
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Nie ma brazoli, ani szwedów... Trzeba organizować zabawę samemu :D

powodzenia! 8)
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-11, 00:00   #37
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

co jakis czas wchodze na forum i czytam to wszystko

jedyny wniosek ktory mi sie nasuwa to to ze altaron juz upada od jakiegos miesiaca i juz zostalo mu doslownie kilka dni , sami zobaczycie , grajac tu tracicie czas , w sumie w ogole grajac tracicie czas :D
Karooleq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-11, 00:38   #38
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

@kforev upada na psy bo wojna jest wtf??

@sadysta dziwnie się złożyło, ty grałeś na początku. Mniej więcej jak ty przestałeś grać to ja zacząłem, ja skończyłem ty zacząłeś. A gadasz jakbyś był 24/7 i wszystko wiedział. Nikt nie wie wszystkiego bronisz swoich ludzi, a mało wiesz co się działo.

@ Wawro, Ciebie nie rozumiem. Zasady to zasady, jak można zabijać swoich ludzi?? Pamiętasz jak mnie zabiłeś? Jedyna odpiwiedź jaką wtedy otrzymałem od orma to "nie wiem czemu padłeś, ogólnie wszyscy drą ryja na vt". Sprawa nie jest wyjasniona do dziś. +lenob + reszta random fragów (w tym shar) = zawsze niewinny wawro? Dlaczego koledzy się Ciebie boją?

W ogóle cała ta sytuacja jest posrana... W tym czasie co istniało ignis zdąrzyłem ocenić ludzi z tej gildii. Większość lubię i szanuję, nie rozumiem tylko dlaczego jest wojna o to, że wawro robi co mu się podoba?

Ogólnie wawro jesteś w porządku, ale czasem jak Ci odpierdoli ... ;d Nie wiem nie ogarniam już tego za mało gram chyba, ale jestem z sunblade i będę zawsze po ich stronie, szczególnie teraz jak mają rację i dążą do sprawiedliwości.

Pozdrawiam ostatni legion i sunblade ;)
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-11, 10:04   #39
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maffy Zobacz post
(...)nie rozumiem tylko dlaczego jest wojna o to, że wawro robi co mu się podoba?
Maffy wojna jest dlatego, że Last Legion zaatakował naszych ludzi, a zaatakowali bo szykowaliśmy atak na Wawro, a atak szykowaliśmy dlatego, że Wawro zabił Lenoba i Złego.
Już wspomniałem, że jesteśmy klanem neutralnym, ale jeżeli ktoś nas zaatakuje to nie darujemy mu tego... ;)
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-11, 10:30   #40
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie

Jaka wojna... omg jeżeli to wojna to pierwszy raz w takiej uczestniczę :P a co do wawra:) wiecie że on ma Adhd :P zawsze coś musi robić
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin