Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-07-11, 00:49   #31
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Jak wyżej. Poza tym skoro dokładnie wiecie co chcemy zamontować, to co wam stoi na przeszkodzie, by wszelakimi antywirami sprawdzać program?
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-07-11, 01:29   #32
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

@Merv - Mees Vood.

Co do tematu to sam nie wiem co powiedzieć... Niby idea dobra, ale jednak nikt nie lubi mieć na kompie takich programów, bo to jednak jest troszkę wkraczanie w czyjąś prywatność. Nie mam więc jeszcze zdania w tej sprawie.
Maffy jest nieaktywny  
Stare 30-07-11, 03:00   #33
Angelene
 
Avatar Angelene
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z nienacka
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Angelene
Domyślnie

1. Wyraziłabym zgodę, pod kilkoma zastrzeżeniami (patrz pkt. 3)
2. Grałabym dalej (jak wyżej).
3. Zastrzeżenia są w sumie cztery.

Po pierwsze, primo, musielibyście dać jakąś gwarancję, że ów program nie udziela informacji o korzystaniu z niczego, co nie jest związane z grą (a nie jesteście w stanie takiej gwarancji dać, nikt nie będzie wiedział co defacto sprawdza, jeśli nie uwierzy na słowo...).

Po drugie, primo, nie mógłby lagować kompa (Noon ma rację mówiąc o tym, jak Altaron już teraz ładuje procesor, a jednak żaden program do skanowania dysku nie jest w stanie robić tego bez dodatkowego obciążenia systemu, chociaż może być to minimalne obciążenie).

Po trzecie, primo ultimo, nikt nie jest w stanie dać stu procent gwarancji, że program ten nie będzie w jakiś sposób sprawdzał naszych haseł. Gdziekolwiek. Znowu kwestia uwierzenia na słowo, ponieważ nie każdy program ściągający hasła to keylogger wykrywalny w prosty sposób.

Po czwarte, yyy, ten program musiałby mieć dość elastyczne filtry, żeby nie brać za boty żadnych innych programów, tak jak właśnie tych do nagrywania filmów.

Wszystkie te trzy zastrzeżenia tyczą się technicznych spraw programu, nie jestem w tej kwestii geniuszem, może ktoś bardziej doświadczony i z szerszą wiedzą to zaneguje, tylko błagam, argumenty, argumenty i jeszcze raz argumenty.

Ale sam pomysł dobry nie dlatego, że wytępi samych botterów (ja tam nigdy się z takimi nie spotkałam, a nawet jeśli, to raczej nie szkodzili, może za mało gram, nie wiem), ale dlatego, że nie będą lecieć "niepewne" bany, poparte podejrzeniami :). Chociaż czy ja wiem, ekipa się spisuje raczej dobrze w tej kwestii, z tego co wiem. Jak tam chcecie.

Omg, znowu napisałam 'książkę', pora spać.
__________________
i'm drinkin' too much blah blah, i want to blah blah blah

Ostatnio edytowane przez Angelene ; 30-07-11 o 03:03 Powód: dodałam jeszcze zastrzeżenie
Angelene jest nieaktywny  
Stare 03-08-11, 00:34   #34
psotek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

ad.1 Powtórzyłeś słowo program.

1.nie mam co do programu zastrzeżeń ale musiał by on być wbudowany w klienta tak aby po pobraniu nie buntowały się antywirusy do to może zniechęcić nowych graczy.
2.oczywiście ze chyba tak
3.nie wiem poco to wprowadzać jedynie 1 raz słyszałem o możliwości korzystania z bota(kiedy mnie admin sprawdzał).

4.Czy jest jakiś bot do altarona t/n?(nigdy o słyszałem oo żadnym)
psotek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin