Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-07-11, 23:11   #41
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

Mes vod skończ już. Wiesz że używałeś bota i ja to wiem także. Kłamstwo jest u ciebie na porządku dziennym widze.
MagicDragonp jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 23:12   #42
Mees Vood
 
Avatar Mees Vood
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał MagicDragonp Zobacz post
Mes vod skończ już. Wiesz że używałeś bota i ja to wiem także. Kłamstwo jest u ciebie na porządku dziennym widze.
Aż tak dobrze mnie znasz nigdy w Real cie nie spotkałem
Mees Vood jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 23:14   #43
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mees Vood Zobacz post
Dobrze wiesz ze byłem cały czas gotowy miałem energy ringa i ssa na sobie po 1 błędzie cały czas trzymałem rękę na klawiszu i dobrze wiedziałem że będziecie próbować znowu mnie zestrzelić
Dobra dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu, ja uważam, że to nierealne uleczyć się w 0.003 tym bardziej przez człowieka który sam przyznaje się, że błocił by bo nie umie się leczyć. Ty uważasz że to całkowicie normalne, OK

Tak czy siak myślę, że nie nam to rozstrzygać. Argumenty każdy przedstawił więc nie krążmy postami ciągle o tym samym. Proponuję zostawić tą sprawę i poczekać na reakcje (lub jej brak) obsługi.
Ryzy jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 23:17   #44
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Magic dragon ogarnij się w końcu i już tu nie spamuj szczególnie, że temat nie dotyczy Ciebie. W dupie byłeś gówno widziałeś i chuja wiesz... Ja wiem, że bota nie miał i wierzę mu, bo było tak jak ormo gadał. Był przygotowany na drugi raz, chyba logiczne, że trzymał rękę na hotkeyu skoro widział, że się na niego czają... Proszę....
Maffy jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 23:17   #45
Mees Vood
 
Avatar Mees Vood
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryzy Zobacz post
Dobra dalsza jałowa dyskusja nie ma sensu, ja uważam, że to nierealne uleczyć się w 0.003 tym bardziej przez człowieka który sam przyznaje się, że błocił by bo nie umie się leczyć. Ty uważasz że to całkowicie normalne, OK

Tak czy siak myślę, że nie nam to rozstrzygać. Argumenty każdy przedstawił więc nie krążmy postami ciągle o tym samym. Proponuję zostawić tą sprawę i poczekać na reakcje (lub jej brak) obsługi.
No ja zdecydowanie poczekam na reakcje administracji a nie jakiś pachołków którzy mogą sypać banami na prawo i lewo bo to zdecydowanie nonsens
Mees Vood jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 23:23   #46
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Zamykam. Przyjrzę się całej sprawie, bo tak tego nie zostawię.
Skończcie już rzucać tymi oskarżeniami, bo obiecuję, że nie skończy się na banach forumowych.
NIKT, ale to NIKT nie napisał do mnie w sprawie tego bana. Żadnego odwołania, żadnej skargi na pracę któregoś konkretnego tutora. Czy ban sprawiedliwy i z powodu? Nie wiem. Ale wiem, że takie zachowanie nie działa na waszą korzyść.
Administracja Altaronu nie popiera żadnego klanu, żadnych graczy, a jeśli któryś z tutorów nadużył swoich uprawnień, to będą tego konsekwencje.
Wicked jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin