Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-01-22, 14:13   #11
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Jak wspomniał wyżej Rekerafi to nie problem jest ze starszymi smokami, tylko z op spawnami, które sprawiają, że na większość spotów nie opłaca się chodzić bo po co skoro jest te parę spotów gdzie robić się dużo większy exp/h z zazwyczaj sporym profitem.

Przesiedziałem na smokach ponad 20 refilli wojem duch-ele, każdy na 3bp multi by zloocic buty. Biegalem tam zarówno na królewskim secie jak i na smoczym (przedział lvlowy 100-130) Biegali też chłopaki zwiadami i ogółem robi się tam na spokojnie ponad 1kk/h (ja osobiście robiłem 1.2kk/h na smoczym secie) z dobrym profitem. Do tego spadają tam bitewne buty, prawda, że bardzo rzadko ale jednak da się je zdropić.

Ogólnie uważam, że takie 500-600k/h z profitem solo na x1 na 100+ lvlach bez dobrych setów to dobre wartości i niema co ruszać starszych smoków.

Co do samych górskich to uważam, że dobrym pomysłem jest dodanie im do dropu jakiejś broni/elementu eq z drop rate 1/1000. Może cos bitewnego albo np taka tizona? Nie wiem czy nadal dropi z górskich orków ale można by ją tam czymś innym zastąpić a dać ja do trolli. Teraz gdy smoczy tasak wypada bardzo rzadko z czerwonych smoków a na x1 już nie będzie tyle bossów to taka broń między smoczym tasakiem a gromem mogła by być dobrym pomysłem. Oczywiście spada też ze złotego smoka ale jak wiemy jest jeden na mapie, nie zaburzyło by to całej koncepcji.

Ostatnio edytowane przez PowerGamer ; 11-01-22 o 17:36
PowerGamer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-01-22, 14:17   #12
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Jak z górskich miałyby lecieć to jakies 1/1000 bo i tak tych górskich się ubija duże ilości.


Może hrimtur bo on i tak tego loota ma tyle co kot napłakał?
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin