Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-18, 08:15   #71
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
To teraz takie przemyślenie: jest rozważane otwarcie nowego serwera na sugestię osób, które nie chcą grać na obecnym cpvp, ponieważ nie mają równych szans na starcie z pozostałymi graczami. Co "zmianę edycji" pojawiają się głosy, które twierdzą zróbmy "zmianę", bo by pograli. Po czym po każdej zmianie jest idealnie to samo. Skończy się to tym, że obecny cpvp się wyludni (z 5 osób na 1?), tłum rzuci się na nowy serwer, kto się zagniendzi będzie grał, reszta po miesiacu(2,3?) znowu pójdzie(jak co zmianę edycji). Da to jedynie to, że stały będą dwa serwery po 5 osób, pojawią się głosy, żeby połączyć serwery i będziemy wracać do tego obłędu z łączeniem światów, bo przyszli starzy gracze, którym nie podoba się wbijanie do urządzonego serwera. Jedyny sens jaki to może mieć to odpalić im spowrotem ten npvp i ewentualnie przenieść tam graczy, którzy nie chcą zostać na pvp oraz oczywiście znieść strefy npvp na cpvp. Reasumując otwieranie drugiego takiego samego serwera jest niedorzeczne, jest bezmyślnym ustepstwem, które nie będzie miało żadnego efektywnego skutku, innego niż tłum przy otwarciu, a po zimie tej samej sytuacji, która znamy co "zmianę edycji".
@exo
Po odbiór adidasow zapraszam na cpvp
I tak samo ja to widzę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 08:18   #72
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
To teraz takie przemyślenie: jest rozważane otwarcie nowego serwera na sugestię osób, które nie chcą grać na obecnym cpvp, ponieważ nie mają równych szans na starcie z pozostałymi graczami. Co "zmianę edycji" pojawiają się głosy, które twierdzą zróbmy "zmianę", bo by pograli. Po czym po każdej zmianie jest idealnie to samo. Skończy się to tym, że obecny cpvp się wyludni (z 5 osób na 1?), tłum rzuci się na nowy serwer, kto się zagniendzi będzie grał, reszta po miesiacu(2,3?) znowu pójdzie(jak co zmianę edycji). Da to jedynie to, że stały będą dwa serwery po 5 osób, pojawią się głosy, żeby połączyć serwery i będziemy wracać do tego obłędu z łączeniem światów, bo przyszli starzy gracze, którym nie podoba się wbijanie do urządzonego serwera. Jedyny sens jaki to może mieć to odpalić im spowrotem ten npvp i ewentualnie przenieść tam graczy, którzy nie chcą zostać na pvp oraz oczywiście znieść strefy npvp na cpvp. Reasumując otwieranie drugiego takiego samego serwera jest niedorzeczne, jest bezmyślnym ustepstwem, które nie będzie miało żadnego efektywnego skutku, innego niż tłum przy otwarciu, a po zimie tej samej sytuacji, która znamy co "zmianę edycji".
@exo
Po odbiór adidasow zapraszam na cpvp

Też tak uważam że otworzenie drugiego takiego samego serwa nie bardzo ma sens już lepiej by było odpalić npvp a obecny cpvp zresetować?
Jeśli powstanie kolejny cpvp to dziki znów neutrali przekopią, a każdy wie że tam gdzie są jakieś sensowne expowiska czy task np na krasnale tam pz nie ma i trampki murowane :)

Serwer do bitki i serwer do gry na luzie uważam że nie da się tego sensownie pogodzić jak po prostu je rodzielić, wiele osób przez to odeszło z gry, widać po liczbie graczy że to była nie trafiona decyzja.

Co do częstszego pojawiania się bosów jak najbardziej za, wiem że nacisk w expieniu jest kładziony na drużynę ale nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania

@Fafarafa "Team hunty w altaronie nie istnieją, po nerfach każda profa robi solo więcej niż w th(może poza zwiadkami niektórymi) " obecnie gra jest mag otsem, rycerz 1h cienki, zwiadki cieniasy, rycerz nekro alchem tez niegrywalny

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 05-08-18 o 08:39
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 08:44   #73
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
To teraz takie przemyślenie: jest rozważane otwarcie nowego serwera na sugestię osób, które nie chcą grać na obecnym cpvp, ponieważ nie mają równych szans na starcie z pozostałymi graczami. Co "zmianę edycji" pojawiają się głosy, które twierdzą zróbmy "zmianę", bo by pograli. Po czym po każdej zmianie jest idealnie to samo. Skończy się to tym, że obecny cpvp się wyludni (z 5 osób na 1?), tłum rzuci się na nowy serwer, kto się zagniendzi będzie grał, reszta po miesiacu(2,3?) znowu pójdzie(jak co zmianę edycji). Da to jedynie to, że stały będą dwa serwery po 5 osób, pojawią się głosy, żeby połączyć serwery i będziemy wracać do tego obłędu z łączeniem światów, bo przyszli starzy gracze, którym nie podoba się wbijanie do urządzonego serwera. Jedyny sens jaki to może mieć to odpalić im spowrotem ten npvp i ewentualnie przenieść tam graczy, którzy nie chcą zostać na pvp oraz oczywiście znieść strefy npvp na cpvp. Reasumując otwieranie drugiego takiego samego serwera jest niedorzeczne, jest bezmyślnym ustepstwem, które nie będzie miało żadnego efektywnego skutku, innego niż tłum przy otwarciu, a po zimie tej samej sytuacji, która znamy co "zmianę edycji".
@exo
Po odbiór adidasow zapraszam na cpvp
Dokładnie tak. Po cholerę jakikolwiek reset.. myślę, że jest grono graczy, których kolejny reset też odepchnie - to działa w dwie strony. Nie rozumiem czemu osoby, które nagle stwierdzają, że pograłyby, po prostu nie zaczną grać? Przecież nie ma teraz "dzików", którzy za wszelką cenę rozpieprzają wszystko bo tak im podpowiada przekroczony poziom jadu we krwii. Po cholerę też kolejny serwer? Żeby znowu go później usuwać i przenosić wszystko na jedno, żeby z drugiej strony podniósł się płacz osób, które tego nie chcą.. i tak w koło Macieju!
Gdyby tak każdy wziął się za granie, a nie za pieprzenie trzy po trzy na forum, już mielibyśmy sporo ludzi na serwerze i z kim pograć
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 08:52   #74
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@ciaparek
Jak dla mnie nie ma mowy o resecie. Grałem na normalnym pvp, było ciężko, ale takie uroki pvp, po czym zostałem wyrzucony na non pvp, co bylo dla mnie calkowicie upokarzajace i niedorzeczne, ale taka była wola ludu więc przestałem grac. Następnie został otworzony serwer cpvp wiec i ja wróciłem do gry. W między czasie okazało sie ze teraz non pvp jest przenoszone na pvp, razem z moja postacia z wczesniejszego pvp tylko ze ogoloną z polowy lvli i nawet nie z 10% majątku, ale z lenistwa wolalem grac tą transferowana, teraz juz wymaxowana postacia. Jak ty wgle śmiesz proponowac reset na cpvp?
@reszta
Dla tych ktorzy w toku tych zawirowań "przypadkiem" znalezli sie na cpvp, jak najbardziej uwazam, ze ma sens odpalic npvp (i tak jak pisalem, ewentualnie przeniesc bez kary postacie tych osob), a ci ktorzy chca grac na pvp, trudno, grajcie. Pojawiacie sie sezonowo, wbijacie do gry, walczycie, strona przegrana musi przestac grac, wtedy wyludniacie serwer z neutrali i konczycie gre, bo serwer jest martwy, po czym za pol roku pojawiacie sie i "tupiecie nóżką" zrobcie nam reset bo byśmy pograli. Jedne i te same ekipy sa za kazdym razem i robia to samo. Temat jakichkolwiek zmian na cpvp (nie podobaja mi strefy npvp, ale lepsze takie cpvp niz npvp) dotyczących zmian w strefach npvp, resetu transferów jest niepotrzebnym zabieraniem czasu administracji na myslenie o tych bzdurach. Chcesz grac na pvp to chodz na cpvp. Na koniec przypomnę jeszcze, ze serwer cpvp powstał na placz tych samych osob, ktore przestały grac, a zostali i grali (przynajmniej jakis czas) gracze z npvp, ktorzy zostali wykrojeni ze wszystkiego przez takie debilne pomysly. Altaron nie tetnil nigdy zyciem dlugoterminowo, ale zawsze byli jacys gracze, ktorzy logowali, bo mieli po co logowac. Teraz nie maja po co logowac, bo jesli wbili zobaczyli, ze nie ma ich postaci(pierwszy reset) lub postać znajduje sie na npvp(pierwsze łączenie serwerów) albo postać jest pusta i ma 1/2lvli(drugie łączenie serwerów), co tacy ludzie sobie pomyslą. Altaron stracił w ten sposób "rzeszę" wiernych graczy, ktorzy juz nie wrócą. Zmiany są potrzebne, ale zmiany w grze, nie w ekipie graczy.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 09:46   #75
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Też tak uważam że otworzenie drugiego takiego samego serwa nie bardzo ma sens już lepiej by było odpalić npvp a obecny cpvp zresetować?
Jeśli powstanie kolejny cpvp to dziki znów neutrali przekopią, a każdy wie że tam gdzie są jakieś sensowne expowiska czy task np na krasnale tam pz nie ma i trampki murowane :)

Serwer do bitki i serwer do gry na luzie uważam że nie da się tego sensownie pogodzić jak po prostu je rodzielić, wiele osób przez to odeszło z gry, widać po liczbie graczy że to była nie trafiona decyzja.

Co do częstszego pojawiania się bosów jak najbardziej za, wiem że nacisk w expieniu jest kładziony na drużynę ale nie zawsze jest to możliwe do zrealizowania

@Fafarafa "Team hunty w altaronie nie istnieją, po nerfach każda profa robi solo więcej niż w th(może poza zwiadkami niektórymi) " obecnie gra jest mag otsem, rycerz 1h cienki, zwiadki cieniasy, rycerz nekro alchem tez niegrywalny
Byliśmy na wszystkich respach w teamhuntach, best exp jaki wykręciliśmy w 7 osób (tym 3 topowych magów nekro) było to 1kk.
Biorąc pod uwagę fakt że biegaliśmy na gargach strzelając z sd to i tak małoooo
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 09:48   #76
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@hejhop
Doskonale sobie zdaje sprawę ile kosztuje czasu "maxowanie chara" gracze npvp nie chcieli usunięcia serwera bo poświęcili ogrom czasu na to co zdobyli (nie chodzi o talarki tylko skille/pny) a zostali potraktowani z buta w imię idei 1 serwer dla wszystkich gdzie miało być wielkie boom, mimo protestu społecznego (nie pasuje to nie grajcie i morda w kubeł) wracając do tzw ożywionego handlu gdzie nerfy respowisk co za tym idzie jeszcze trudniej zdobyć fanty ten handel umarł bo każdy zbierał dla siebie tylko wolniej gdzie tu sens i logika?

@fafarafa
Ja jestem tego zdania że skoro gracze chcą "maniaczyć" i kręcić znacznie większe expy niż 1.1kk/h i wbić ten 500poziom (a co) to powinni mieć taką możliwość gra wcale nie musi kończyć się na 250 poziomie
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 11:31   #77
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
@hejhop


@fafarafa
Ja jestem tego zdania że skoro gracze chcą "maniaczyć" i kręcić znacznie większe expy niż 1.1kk/h i wbić ten 500poziom (a co) to powinni mieć taką możliwość gra wcale nie musi kończyć się na 250 poziomie
Dokłądnie! Tylko do tego potrzebny jest boost w postaci dmg za lvl, a sama gra powinna być rozwijana także pod kątem tych 300,400,500 lvli : ) Wraz z rozwojem rozgrywki powinny być robione respy, potwory i zadania.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 11:32   #78
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@ciaparek
Rozbroiles mnie. Czyli teraz potraktujmy cpvp "z buta", a zrobimy wielkie "boom" na nonpvp. Niech teraz cierpią jak my cierpielismy. To rozwiąże wszystkie problemy! Gdybyś nie wyczuł ironii, to twój argument jest inwalidą.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 11:50   #79
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Nie ma co się odrazu nastawiać na wieksze tereny, expy itp. Selbo ma ograniczony czas w życiu i nie jest w stanie zapewne wprowadzić ogromnych zmian. Ja bym proponował nastawić się na mniejsze zmiany (powrót do czegoś co już było?).

@Konrad
Wydaje mi się, że to co mówi Ajek to bardziej miałoby się tyczyć n-pvp (na ktore również liczę) gdyż, chciałby na takim serwerze grać. Balans na non-pvp był w miarę dostosowany do wyższych poziomów według mnie, co pozwalało robić lepsze wyniki. Jeśli chodzi o cpvp to ja nie mam zdania i nie chce się wypowiadać co będzie najlepsze dla cpvp, gdyż lepiej wiedzą o tym osoby, które tam grają/chcą grać.

Tak jak przedmówcy uważam, że stawianie kolejnego pvp nie ma sensu. Najlepszym rozwiazaniem bybyło usunięcie stref non-pvp na serwerze cpvp, tak, żeby gracze tam grający cieszyli się z grania na serwerze pvp oraz postawienie non-pvp dla tych, którzy chcą spokojnie grać, wbijać kolejne cyferki przy nicku i relaksować się przy grze w Altaron.
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 12:02   #80
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
@ciaparek
Rozbroiles mnie. Czyli teraz potraktujmy cpvp "z buta", a zrobimy wielkie "boom" na nonpvp. Niech teraz cierpią jak my cierpielismy. To rozwiąże wszystkie problemy! Gdybyś nie wyczuł ironii, to twój argument jest inwalidą.
Nigdzie nie napisałem ze trzeba potraktować z buta cpvp postawiłem tylko znak zapytania żeby ludzie na nim grający sie udzielili w tej kwestii (mnie to nie dotyczy).
Jeśli chodzi o mnie nie interesuje mnie gra na cpvp tylko npvp i na takim serwerze bym pograł, uważam że tam się grało naprawdę dobrze (tabelki, dmg) nawet te runy co pobierały manę uważam że ten system był dobry lecz wiadomo każdy ma swoją opinię to niech ją wyrazi w tym temacie

@Veliothe
Też jestem tego zdania żeby powstały owe respy dla wyskopoziomowych graczy jeśli tylko mają chęć grać i się koksić jak ktoś już to pisał "grać dla cyferek"
system na npvp co był do obecnego cpvp diametrialnie się różni i uważam że był znacznie lepszym gdzie jako wysokopoziomowy gracz miałeś kilka respów do wyboru a nie katowanie 1 respa by zarobić i drugiego by przyexpić altaron wcale nie musi być nudny..

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 05-08-18 o 12:13
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin