Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-08-18, 22:53   #131
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Ale czy to nie bedzie next mage ots?:D
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 22:57   #132
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Postacie z resetowanego serwera zamiast zostać usunięte to powinny zostać przeniesione na nieresetowany serwer (czyli ten obecny). Argumentuję to tym, że lepiej będzie nam się grało z myślą, że za 3 miesiące wszystko co do tej pory osiągneliśmy, nie pójdzie do kosza, a zamiast tego dostaniemy wybór czy gramy znów na nowym serwerze resetowanym, a może zostajemy na serwerze nieresetowanym ze swoją wyexpioną, wyskillowaną i ubraną postacią? A może to i to?

Bonusem z resetowanego serwera dla graczy, którzy grają na nieresetowanym serwerze będzie przeniesienie ich postaci, którą wyexpią dwukrotnie szybciej.

Kolejnym bonusem na serwerze resetowanym będą dużo częstsze bossy. A więc na serwerze resetowanym będzie znacznie łatwiej zdobyć upragnioną broń czy set niż na serwerze nieresetowanym.

Warmode zostanie usunięty z serwera nieresetowanego, żeby zapobiec dalszym nadużyciom tego systemu, które nastąpi po przeniesieniu postaci z serwera resetowanego.

Jeszcze przydałoby się wymyślić bonusy dla graczy, którzy będą chcieli grać tylko na serwerze resetowanym.

Przypomniałem sobie o rycerzach, zwiadkach i magach elementalista-alchemik. Ta kombinacja podprofesji jest bezużyteczna i należałoby to zmienić. W przypadku magów i zwiadowców proponowałbym zwiększenie dmg od żywiołów, a w przypadku rycerza proponowałbym dodanie lepszego czaru leczącego.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 07-08-18 o 23:49
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:04   #133
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Ja w sumie też chętnie zajrzę na taki serwer - zawsze to coś nowego. Wbiłem dzisiaj na serwer cpvp po kilkumiesięcznej przerwie i czuję, że nie ma tam już dla mnie miejsca - większość aktywnych graczy wbiła high lvle, więc nie pójdę z nimi na hunta ani oni nie wezmą mnie na bossy. (no ale taki już twój los w grach bez lvl capa ;/)
Wg mnie Makon jednym z głównych celów tego "test-serwera" będzie próba zbalansowania rozgrywki przed update, czyli nerf maga oraz buff zwiadów i rycerzy 1h.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:15   #134
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Widzę i nie wierzę :) również bardzo bardzo za jestem za serwerem"3 miesięcznym ". Przeglądam forum a tu taka perełka.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:30   #135
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Postacie z resetowanego serwera zamiast zostać usunięte to powinny zostać przeniesione na nieresetowany serwer (czyli ten obecny). Argumentuję to tym, że lepiej będzie nam się grało z myślą, że za 3 miesiące wszystko co do tej pory osiągneliśmy, nie pójdzie do kosza, a zamiast tego dostaniemy wybór czy gramy znów na nowym serwerze resetowanym, a może zostajemy na serwerze nieresetowanym ze swoją wyexpioną, wyskillowaną i ubraną postacią? A może to i to?

Bonusem z resetowanego serwera dla graczy, którzy grają na nieresetowanym serwerze będzie przeniesienie ich postaci, którą wyexpią dwukrotnie szybciej.

Kolejnym bonusem na serwerze resetowanym będą dużo częstsze bossy. A więc na serwerze resetowanym będzie znacznie łatwiej zdobyć upragnioną broń czy set niż na serwerze nieresetowanym.

Warmode zostanie usunięty z serwera nieresetowanego, żeby zapobiec dalszym nadużyciom tego systemu, które nastąpi po przeniesieniu postaci z serwera resetowanego.

Jeszcze przydałoby się wymyślić bonusy dla graczy, którzy będą chcieli grać tylko na serwerze resetowanym.

Przypomniałem sobie o rycerzach, zwiadkach i magach elementalista-alchemik. Ta kombinacja podprofesji jest bezużyteczna i należałoby to zmienić. W przypadku magów i zwiadowców proponowałbym zwiększenie dmg od żywiołów, a w przypadku rycerza proponowałbym dodanie lepszego czaru leczącego.
Czy dobrze rozumiem, że zasugerowalas przeniesienie chara z tego 3miesiecznego serwa na serwer nieresetowany, jaki to niby miałoby mieć cel? Brzmi to jak tania manipulacja o treści "daj się gdzieś wyexpic, a potem mogę grać normalnie"
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:48   #136
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Czy dobrze rozumiem, że zasugerowalas przeniesienie chara z tego 3miesiecznego serwa na serwer nieresetowany, jaki to niby miałoby mieć cel? Brzmi to jak tania manipulacja o treści "daj się gdzieś wyexpic, a potem mogę grać normalnie"
Skoro na aktualnym serwerze cpvp, na którym podobno nikt nikogo nie bije ten biedny człowiek (xD) nie jest teraz w stanie jak to napisałeś "grać normalnie" to ja nie rozumiem w czym tkwi twój problem.
Jeśli chodzi o strach przed tym, że wbije niewiadomo jaki lvl i nagle ktoś zagrozi waszej bezpiecznej dominującej pozycji na aktualnym serwerze cpvp to nie masz co się martwić ;]
Stoi on już prawie rok i macie naprawdę wysokie lvle (niektórzy dzięki złemu systemowi wojen). 3 miesięczny serwer nawet jeśli będzie miał exp x2 to z podstawowej matematyki wychodzi, że za **** nie wbije takiego lvl jak wy, więc nikt nie zniszczy waszej piaskownicy.
(dla mnie to twoje oskarżenie o "tanią manipulację" podchodzi pod tanią manipulację ;P)
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:52   #137
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

w 3 miesiace na 2x expie i nowe tereny? 200 lajtowo sie wbije xD
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:53   #138
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@up

A wy jakie będziecie mieć lvle za te 3 miesiące? Nowe tereny też będziecie mieć.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 23:55   #139
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Ja tam w poście Selba nie widzę info o nowych terenach dla 3 miesięcznego serwera, ale jestem za ;O
Ponadto odrobina rywalizacji by w obecnej sytuacji serwera pomogła, a nie zaszkodziła.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-18, 00:00   #140
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Milerius 200 da się wbić ale postać już spalona będzie bo pn wcześniej trseba rozdać, komu będzie się chciało skołować x czasu zręczność, sile na serwerze gdzie główną idea jest bicie się. Ach przypominają się te dziesiątki godzin na piaskowych albo profanach expiac z Arciszem, którego trzeba było budzić aby siohnal blokera :)
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin