Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-03-15, 16:30   #1
Etna
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 15
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Etna
Domyślnie Envoys


JESTEŚMY KLANEM NEUTRALNYM Do Klanu Rekrutacja Jest Otwarta Aczkolwiek Z Góry Uprzedzamy ,Nie przyjmujemy Graczy Którzy :
-Chcą uczestniczyć w wojnie
-Chcą Pekować

Tych którzy nie będą spełniać warunków neutralności Będą Automatycznie Wydaleni Z Klanu!!!



Członkowie gildi powinni również trzymać się razem, dbać o dobre imie gildi.
'Mocniejsi' gracze zawsze powinni pomagać tym 'mniej silniejszym'.



Rangi

Serafin - Anioł miłości, światła i ognia, Symbolicznie dotyczy wysublimowanego poziomu duchowego.Lider.

Regent - Zastępca Lidera

Cherubin - Strażnik gwiazd stałych, niebiański kronikarz, dawca wiedzy. . Gracze Którzy strzegą.

Tron - Przynosi sprawiedliwość. Symbolicznie dotyczy poziomu trudnych doświadczeń i wyzwań oraz niebezpieczeństw.

Archanioł - Opiekun ludzi i wszystkich rzeczy materialnych

Upadły Anioł- Gracze Których Przyjmujemy Na Próbę


Aby Dołączyć do klanu trzeba napisać podanie które wygląda tak:


-Jaki ma się Nick w grze:
-Profesja(jaką chcesz grać):
-Subprofesje Jakie będziesz robił:
-Dlaczego chcesz dołączyć własnie do nas:



Podania proszę pisać na forum

Jeżeli będą jakieś pytania proszę pytać.
Lidera ,Vice lidera na grzę lub na forum.
Postaramy się jak naszybciej odpisać :)

Dołączając sie do naszego klanu trzeba przestrzegać pewnej zasady:
Mianowicie gdy jesteśmy na expie i przyjdzie ktoś z dwóch głównych Klanów <Gang Albani> lub<Ranga> trzeba ustąpić puścić ich na exp jako że to są klany które prowadzą wojne a my jesteśmy na ich terytorium.

Ostatnio edytowane przez Etna ; 06-04-15 o 09:54
Etna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-15, 19:18   #2
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

By zostać Klanem neutralnym musisz spytać o pozwolenie strony walczące. Także nie myśl o zapewnieniu neutralności członkom tego klanu. Jeżeli inne osoby to czytają. To także kieruje do innych klanów. Jedynie Hertagon jest postrzegany na razie jako klan neutralny.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-15, 20:06   #3
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Jebać te wasze neutralności, na pvp nie ma tagiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!
Edit.
Wogóle w tym klanie są postacie , które mają na swoim koncie zabójstwa więc?

Ostatnio edytowane przez begar321 ; 25-03-15 o 20:15
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-15, 21:15   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Fajna ranga, ten Tron
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-15, 23:00   #5
Etna
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 15
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Etna
Domyślnie

Po pierwsze <nie miałeś > lecz miałaś
Po drugie wyrażaj się z kulturą .

A co do tego cytuje " na pvp nie ma takiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!" Jak nie ma jak istnieje już Klan który jest neutralny i nikt nie czepia sie tego klanu Bo jest, tak mam na myśli Hertragon .

Dlaczego więc i ja nie mogę założyć takiego klanu z tego co przeczytałam na forum Hertragonu To przyjmują graczy powyżej poziomu 55 ,wiec dlaczego ja nie moge dać szansy nowym graczom którzy nie mają tego poziomu tylko mniejszy 10 czy 25 , którzy nie mają doświadczenia w tej grze .



A co do zabójstw Klan powstał Dzisiaj żadna z postaci nie ma hunta nie wiem czy zauważyłeś ale to nasi gracze zostali zabici .
z wyjątkiem jednej aczkolwiek wyjaśniłam to i owo i ludzie wiedzą ze jeżeli chcą dołączyć do klanu nie mogą się huncić ani zaczepiać . Jeżeli taka sytuacja się wydarzy będą usuwani z klanu od razu i będą trafiać na czarną listę która będzie widnieć na forum.

Ostatnio edytowane przez Etna ; 25-03-15 o 23:08
Etna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-03-15, 23:08   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ograniczenie poziomowe ze strony jest jeszcze z przed resetu - obecnie jest to 20 poziom.
Tak czy siak jednak - rekrutację mamy zamkniętą a świat nienawidzi niszy :)

Powodzenia.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-03-15, 02:13   #7
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Jebać te wasze neutralności, na pvp nie ma tagiego czegoś . Byl ten reset to miałeś świadomie wybrać!!!
Edit.
Wogóle w tym klanie są postacie , które mają na swoim koncie zabójstwa więc?
Doczekałem się w dodatku w wielkim Hertagonie są osoby które dość krótko przed restartem karciły biedne Collegium razem z bandą ch*ja (czyt.morgiana)

Zacznie ich zabijać gang albanii to pomogą Selbowi, zacznie ich zabijać Ranga to pomogą Złemu, prosta sytuacja wielce neutrale.

Ostatnio edytowane przez Walles ; 26-03-15 o 02:23
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-15, 04:54   #8
Avardian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

<Zwiadowca niepewnie przekracza próg budynku z herbem klanu Envoys>
-Halo, jest tu kto? <szepcze starając się nie być zbyt natarczywy>

<Po chwili w oddali usłyszał dźwięk kroków zbliżających się w jego kierunku i nagle jego uszy zostały pieszczone ciepłym "Witaj wędrowcze", a jego oczom ukazała się piękna, a zarazen silna kobieta mająca na sobie ciężką zbroję i lśniący miecz przy jej boku>

-Ja, ja... <onieśmielony pięknem damy przez chwilę miał problem z doborem słów> Ekhm, nazywam się Gres o Pani i chciałbym zasilić wasze szeregi.

<Wojowniczka bez słowa przyglądała się młodemu mężczyźnie od stóp po czubek jego kaptura po czym rzekła> -Ah tak, a dlaczegóż to miałabym Cię przyjąć do swego klanu?

<Speszony zwiadowca zawahał się chwilę po czym rzekł> Pani, jeśli mnie przyjmiesz obiecuję Ci bronić Twego honoru i towarzyszyć Ci w każdej nawet najtrudniejszej wyprawie.

-Powiedz mi, Gres <rzuciła twardym głosem> dlaczego właśnie ja? Dlaczego mój klan miałby dostąpić tego... honoru... <uśmiechneła się delikatnie> przyjęcia tak, jak sądzę po Twej posturze, silnego i zwinnego zwiadowcy?

-O Pani <odrzekł bez zajęknięcia Gres>, interesują mnie podróże, przygody, skarby! A wiele słyszy się, iż to właśnie Ty i Twoi kompani jak nikt inny specjalizują się w tego typu rozrywkach! Wybór był oczywisty, jeśli tylko pozwolisz, z dumą włożę herb Twojego klanu tu i teraz.

-Schlebiasz mi Gres, choć nie ukrywam, że to co mówisz jest prawdą. Powiedz mi jeszcze coś o sobie, muszę Cię lepiej poznać zanim podejmę taką decyzję. Wiec bowiem, że moi ludzie to zaufani wojownicy, którzy nie raz sprawdzili się w boju i nigdy nie splamili honoru tego klanu. A Ty? Jak czyste jest Twoje sumienie? Czy kiedykolwiek skrzywdziłeś bez powodu drugiego wojownika? <obdarzyła Gresa srogim spojrzeniem dając do zrozumienia, że zła odpowiedź momentalnie zakończy tą rozmowę>

-Nie o Pani! Jestem zwiadowcą, nie skrytobójcą! Nie splamiłbym swego honoru krzywdząc niewinnych ludzi! <stanął dumnie i nabrał powietrza próbując swą postawą dodać wiarygodności swym słowom>

-Dobrze zatem <odpowiedziała spokojnie kobieta>. Ja i moi doradcy rozważymy czy Twoja obecność w naszym gronie będzie dla nas korzystna. Lecz pamiętaj, mimo iż jesteśmy neutralnym klanem i szanujemy wszystkich bez względu na ich pochodzenie, zawód czy wiarę, to jednak jako przedstawiciel zakonu nekromantów będziesz pod ścisłą obserwacją. Nie da się ukryć, iż nieszczególnie darzę sympatią tych reprezentujących śmierć Nekromantów. Idź już <rzuciła obracając się i wracając do swoich obowiązków>. O naszej decyzji poinformujemy Cię wkrótce...

<Gres z lekkim uśmiechem na twarzy obserwował jak drobna sylwetka znika w cieniu po czym opuścił siedzibę klanu delikatnie zamykając za sobą drzwi>


TL;DR

Gres
Zwiadowca
Nekromanta (Alchemik?)
Interesuje mnie rozgrywka z naciskiem na przygodę i rozwój postaci. Jeśli możliwe stronię od walki z innymi graczami co nie znaczy, że jeśli trzeba będzie na ogień nie odpowiem ogniem.

Ostatnio edytowane przez Avardian ; 29-03-15 o 07:10
Avardian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-15, 22:15   #9
Etna
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 15
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Etna
pergamin Rekrutacja

Dobrze Zatem ,po tak długiej i wyczerpującej rozmowie oraz próbach które przeszedłeś bez żadnych Większych Komplikacji Jestem Zobowiązana Do Przyjęcia Tak Dzielnego i Inteligentnego Wojownika Jak ty!

Wysyłam Więc Posłańca z Listem Potwierdzającym Przyjecie Do Naszego Klanu!
Etna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-15, 22:48   #10
Avardian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

<Gres relaksował się popijając chłodny trunek gdy w oddali dostrzegł gońca z herbem klanu Envoys. Po cichu liczył, że ten zmierza właśnie do niego by obwieścić mu decyzję w sprawie przyjęcia go do klanu>

-Gres? <krzyknął głośno by przebić się przez tupot kopyt i szum powodowany przez ludzi wokoło> -Czyś Ty jest Gres, zwiadowca, który pragnął do nas dołączuć?

-Tak, to ja <odrzekł spokojnie, a jego oczy błyszczały się delikatnie oczekując dobrej nowiny>

-Przynoszę Ci wieści od naszej Pani. <wręczając mu kopertę dodał krótko> Powodzenia! <po czym zawrócił i poganiając swojego rumaka i czym prędzej udał się w kierunku swojej siedziby>

<Gres bez chwili zawahania otworzył kopertę licząc, że został on przyjęty. W zawartym kopercie liście ujrzał następującą treść:

Gres,

Gdy przekroczyłeś próg naszej siedziby bez żadnej zapowiedzi czy ostrzeżenia pomyślałam, że jesteś zaledwie kolejnym hultajem, który liczy na darmową strawę i schronienie w zamian oferując swoje ledwie użyteczne umiejętności. Niejeden już taki stawał w naszych drzwiach i choć nasz klan stara się pomóc jak może to jednak nie stać nas na to by troszczyć się o każdego kto tego potrzebuje. W trakcie naszej rozmowy zrozumiałam, że się myliłam i z biegiem czasu byłam coraz bardziej przekonana o Twojej wartości i potencjalnej przydatności w naszym klanie. Nasza rozmowa jakże krótka upewniła mnie w przekonaniu, iż przyjęcie Cię do naszego skromnego towarzystwa pozytywnie wpłynie na nasz rozwój i w związku z tym chciałabym Cię serdecznie powitać w naszych szeregach. Oczekuję owocnej współpracy i liczę, że już wkrótce znów się spotkamy.

Podpisano,
Przywódczyni oraz rada klanu Envoys

PS. W kopercie zamieszczam krótką notkę dla naszego krawca, który wyda Ci tabard z herbem naszego klanu. Noś go dumnie!
Avardian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin