Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-12-15, 12:43   #31
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Rzeczywiście, bardzo na loorze padliśmy. Bardzo. A jeszcze wczoraj wydawalo mi sie, ze na 4 bagiennych przy gorynyczy ;/
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 13:40   #32
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Pierdolicie bajki Beata z Artezonem i skończcie nawijać kto dla kogo jest kim bo to nikogo nie interesuje. Ludziom nie spodobało się pomysł że wzięliście ludzi do siebie typu Ormo i Julka i jeszcze tam parę osób i od tego się zaczęło. Miejcie chodź tyle odwagi by się do tego przyznać a nie mydlicie ludziom oczy, że to nie wasza wina bo jest wasza z tego powodu, że sami zrobiliście burdel o to tym sposobem. Ludzie między sobą po cichu gadali co myślą na ten temat bo nikt nie chciał ryja odezwać bo nikt nie chciał słuchać tego co ma do powiedzenia wam i szczerzę przyznam nie dziwie się im że mieli na was wyjebane że odeszli. Przytoczę pewnej osoby słowa gdy próbował ktoś tu coś ogarnąć by osoby pewne mogły się wypłacić aby sobie grali niż poszli z serwera w pizdu to tylko gadaliście żeby się nie wpierdalał bo ma gówno do gadania, o to ten sposób bo wiedzieliście lepiej od niego, a teraz co zapchlone szczury jak czujecie się z tą myślą Uru, Beatka i Arczi szczęki opadły że was wiara opuściła i przygarnęliście resztę całego teamu do siebie bo sami nie ogarnęli byście bo nie macie na tyle poziomu i oleju w głowie by prowadzić dalsze działania bez grupy bo jesteście za słabi na taka myśl że chowacie się bo wam strach nie pozwala by wyjść nawet w 5 osób.

A tu ze specjalna dedykacją dla tych co są warci poświecenia walki a nie płakania.
Carla
Fasol pozdro ziomus
Walo
Alor
Gumizelka chodz czasem trudny z niego młodzieniec bo jest narwany gdy koks z butów go wyrywa do białego rana ;p
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p
Dark poprawny rozrywający chłopak młody for fun zawszę dobry :D :P
Ziomuch narwany nad siłami nie opanowany ]
Hantal spoko gość tylko gdy się nie wkurwi ;p emocje wtedy dają mu się we znaki że pali po Altaronie papcie ;p
kantex jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 14:12   #33
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
zdziwiony

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Pierdolicie bajki Beata z Artezonem i skończcie nawijać kto dla kogo jest kim bo to nikogo nie interesuje. Ludziom nie spodobało się pomysł że wzięliście ludzi do siebie typu Ormo i Julka i jeszcze tam parę osób i od tego się zaczęło. Miejcie chodź tyle odwagi by się do tego przyznać a nie mydlicie ludziom oczy, że to nie wasza wina bo jest wasza z tego powodu, że sami zrobiliście burdel o to tym sposobem. Ludzie między sobą po cichu gadali co myślą na ten temat bo nikt nie chciał ryja odezwać bo nikt nie chciał słuchać tego co ma do powiedzenia wam i szczerzę przyznam nie dziwie się im że mieli na was wyjebane że odeszli. Przytoczę pewnej osoby słowa gdy próbował ktoś tu coś ogarnąć by osoby pewne mogły się wypłacić aby sobie grali niż poszli z serwera w pizdu to tylko gadaliście żeby się nie wpierdalał bo ma gówno do gadania, o to ten sposób bo wiedzieliście lepiej od niego, a teraz co zapchlone szczury jak czujecie się z tą myślą Uru, Beatka i Arczi szczęki opadły że was wiara opuściła i przygarnęliście resztę całego teamu do siebie bo sami nie ogarnęli byście bo nie macie na tyle poziomu i oleju w głowie by prowadzić dalsze działania bez grupy bo jesteście za słabi na taka myśl że chowacie się bo wam strach nie pozwala by wyjść nawet w 5 osób.

A tu ze specjalna dedykacją dla tych co są warci poświecenia walki a nie płakania.
Carla
Fasol pozdro ziomus
Walo
Alor
Gumizelka chodz czasem trudny z niego młodzieniec bo jest narwany gdy koks z butów go wyrywa do białego rana ;p
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p
Dark poprawny rozrywający chłopak młody for fun zawszę dobry :D :P
Ziomuch narwany nad siłami nie opanowany ]
Hantal spoko gość tylko gdy się nie wkurwi ;p emocje wtedy dają mu się we znaki że pali po Altaronie papcie ;p
A kim ty w ogóle jesteś, człowieczku?:O Bajeczki to pisze Carla dominejtor- dzieciak. Nie mogliscie przelknac tego, ze Artezon jest od Was lepszy pod kazdym wzgledem.
Ostatni moj post, pozdrowionka dla Beaty i Artezona, którzy są warci więcej niż cały Wasz team razem wzięty, o czym (szczęśliwie) miałam okazję przekonać się osobiście.
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 14:17   #34
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

PVP ciągnie altaron na dno ja bym całkiem usunął ten server xD BAGNO.
Ditos jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 14:30   #35
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
A kim ty w ogóle jesteś, człowieczku?:O Bajeczki to pisze Carla dominejtor- dzieciak. Nie mogliscie przelknac tego, ze Artezon jest od Was lepszy pod kazdym wzgledem.
Ostatni moj post, pozdrowionka dla Beaty i Artezona, którzy są warci więcej niż cały Wasz team razem wzięty, o czym (szczęśliwie) miałam okazję przekonać się osobiście.
A kim ty jesteś . Ja wiem , uciekałaś przed gangiem bo cie od szmat wyzywali , przyszłaś do nas i teraz zaś wróciłaś do tego co było wtedy . Tylko teraz jest inaczej bo przylizałaś temu komu trzeba i happy jaki to carla jest zły i bajki pisze :-D . To nie bajki tylko to co arczi opanował do perfekcji - manipulacja . Ale co ja tam wiem , przecie ja same bajki pisze i zabijam wszystko co nie w kręgu.
Nie wspomne juz o tym , że nie miałaś internetu jak zmieniłaś team haha


Zabijajcie bosy i niech arczi wszystko 3w kupi . Bo jak nie to nie masz konta!
Szkoda ,że tem śmietnik który tam jest jest za naszą kase , stfu


@Chop chop to nie temat dla nonów wiec sie nie udzielaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia 0

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 04-12-15 o 14:48
Trixis jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 14:47   #36
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p
Mój system pvp dopasowuje się do komputera i internetu na którym przyjdzie mi walczyć ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 15:42   #37
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

#Carla

Uczciwie mowiac, to na pewno nikt z graczy którzy, że tak powiem "doszli", nie będą dawać sobą szantażować.
Mastach jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 18:27   #38
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
Sam dobrze wiesz :)

+ @Mustafa
Weź Ty człowieku już sie nie odzywaj... Potrafisz tylko wkurwiać ludzi.
Żeby ciebie wkurwić, nawet nie muszę specjalnie pomyśleć...
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 05-12-15, 01:33   #39
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

19960314 jest nieaktywny  
Stare 06-12-15, 20:34   #40
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@topic
"Historię piszą zwycięzcy", a swoja wersje bedzie mial każdy.
@Beata
Dzieki za ciepłe słowa.
hejhop jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin