Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-09-13, 02:38   #1
Domyślnie Ankieta VI - Jakie tereny z potworami chciałbyś/a widzieć najbardziej w Altaronie?

Witajcie drodzy gracze!

Piąta ankieta należy już do przeszłości. Wypowiadaliście się w niej na temat poziomu trudności gry. W sondzie zagłosowało łącznie 64 użytkowników, a w wyniku nie było miejsca na równe starcia. Ilość głosów oddana na "Altaron powinien być grą trudniejszą." zdruzgotała i zostawiła w tle inne możliwe odpowiedzi zdobywając 78.13% wszystkich głosów. Podczas gry tylko 9.38% z Was uznało, że gra powinna zostać ułatwiona, a 12.50% nie mogło podjąć jednoznacznej decyzji.

Nie mogliśmy zignorować tak jednogłośnego głosu graczy. Ankieta zaowocowała wieloma zmianami w grze zasugerowanymi przez Was w postach, które już zostały wprowadzone na test serwer, gdzie są w tej chwili testowane, aby obyło się bez wpadek w dniu w jakim wypróbujecie te zmiany na własnej skórze - miejmy nadzieję!

A teraz czas na coś, na co większość z Was czeka pomijając powyższy tekst. Ankieta oczywiście nie może się odbyć bez losowo wybranych zwycięzców spośród biorących udział. W tym tygodniu siedmiodniowy status szlachecki otrzymują Ellegon i rycerz5. Gratulacje i mamy nadzieję, że przyjemnie spożytkujecie bonusy jakie oferuje status!

Tym pozytywnym akcentem przejdźmy do szóstego już pytania, które będzie lekko odmienne od pozostałych. A mianowicie:
Cytat:
Jakie twoim zdaniem tereny z potworami powinny się pojawiać w Altaronie? Uzasadnij swój wybór i opisz propozycje nowych terenów (i potworów na nich zamieszkujących jeśli proponujesz ich nowy rodzaj).
Ze względu na wcześniejsze zakończone zaplanowanych prac nad mapą na nadchodzącą aktualizację, proszę Was graczy o propozycje terenów jakie chcielibyście zobaczyć w grze. Może to być wszystko co według Was powinno się znajdować na terenach do polowań, aby urozmaicić ich zwiedzanie - Pułapki? Iluzje? Zagadki? Nawiązania do świata realnego? Niespotykane wcześniej rozwiązania? Nie bójcie się używać przykładów. A jeśli proponowane przez Was tereny nie mogą istnieć bez nowych kreatur i wymagają nowych potworów, to nie zapomnijcie ich dokładnie opisać!

Proszę jednak o realne pomysły nadające się do gry, a obiecuję te najlepsze wcielić w życie jeśli starczy mi czasu i nie będą one wymagały ogromnych nakładów pracy zajętych już grafików i programistów!

Nieuzasadnione propozycje będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 28 września. Zapraszam więc do brania udziału!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Tron jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 09:42   #2
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Tajemniczy, ciemny las. Coś w podobie do Zakazanego Lasu w 'HP'. Tylko, żeby było ciemno po wejściu do niego (np. jak teraz pod ziemią). Nie wiem czy można tak zrobić, ale chciałbym zobaczyć taki las :D

Ogromny, nawiedzony zamek. Z duchami, qustami itd.!

Jak wymyślę coś więcej, dopiszę ;p
siwyus jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 10:23   #3
yahiko96
 
Avatar yahiko96
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 26
Domyślnie

Więcej stacji z krasnoludami i żeby było więcej Szeregowych, bo w obecnej stacji jest ich z 30 max. na wszystkich respach w kopalni.

Można też zrobić jakąś opuszczoną fortece gdzie znajdował by się jakiś quest, po drodze były by do przejścia pająki od najmniejszych po Mysmenie i jeszcze lepsze (jak są).

Nie ma respów wgl z wiedźmami. Na zachód od Neolithu jest jest ich max 10? Przydało by się też zwiększyć ich loot trochę.

Więcej expów dla low lvl'i jakieś góry małe z samymi młodymi smokami lub młodymi czerwonymi smokami.
yahiko96 jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 12:02   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ja to był chciał zobaczyć ogromną pustynię.
Występowałyby na niej skorpiony różnej maści (skorpion, skorpion cesarski, olbrzymi skorpion...), berberowie , węże i te pe.
Widzę też skrypty z ruchomymi piaskami, burze piaskowe.

Bossowie występujący:
-piaskal
-sfinks
-boss skorpionów
-boss nomadów

Plusy wprowadzenia:
-nowa nacja (berberowie) do zadania "Wsparcie"
-możliwość stworzenia nowych zadań typu 3 piramidy - 3 bossów, 7 grobowców - 7 bossów bla bla bla
-nowy jeździec = nowe zadanie

Taka tam wizja

@edit
I koniecznie dodać do tego nowe miasto, coś a'la Ankrahmun, tak żeby nie trzeba było wszędzie z Neolithu gnać.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 22-09-13 o 15:13
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 12:45   #5
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Całkowicie wyniszczona fauna i flora. Przerosniete wilki i niedźwiedzie, pszczoły i pjajonki. Bagna, rozwalone klody, ogromne drzewa...
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 12:45   #6
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ja chce resp krewetek

oraz jak mówił Tomakeo pustynia też fajna jakieś piaskowe smoki można zrobić, ogromne skorpiony, jakieś piaskowe golemy w podziemiach, egzotyczna roślinność.
na pustyni mogła by być gdzieś oaza.
na północy od BK jest kraina lodu, to teraz jakaś pustynia na południe od Raindaru? :D

przykładowa oaza dużo się nie napracowałem xd


Ostatnio edytowane przez Arkon ; 22-09-13 o 13:06
Arkon jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 13:17   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Ja bym widział pomysł Kael'a który kiedyś wspominał w związku z miksami alchemicznymi. Wielkie rozwalone centrum badań alchemicznych. Pełno wielkich roślin, widać że dawno opuszczone. Porozwalane kolby, porozlewane dziwne pływy. Zmutowane potwory gdzie demona może zabić 30 lvl a rat potrafi zabić 100 rycerza bez problemu (oczywiście looty i expy dostosowane do siły potwora). Nigdy nie wiadomoby było co cie może zabić bo było by to jakoś losowo który potwór ile by bił i wyprawa po tym centrum badań zawsze było by wielką zagadką. Jak Kael czytasz to to wrzuć ten cały pomysł tutaj bo a gdzies to zapodziałem :)
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 13:19   #8
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Jak najbardziej jestem za pustynią.
Potwory:
-Piaskowy wąż
-Piaskowy stwór
-Nieumarli
itp.
Boss:Sfinks
Efekty:
-Ruchome piaski
-Burza piaskowa
-Plaga owadów (bardziej jako najazd)


Pozdrawiam ;)
zipek jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 13:24   #9
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Nie wiem czy na Altaronie jest jakaś pustynia, ale jeśli tak to myślę, że w jakimś zaułku warto dodać mitologiczne stwory "Blemmjowie". Mogliby by mieszkać w jaskiniach na pustyniach.

link do wiki

A to zdjęcie tych śmiesznych postaci :P
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 22-09-13, 13:26   #10
paulusia
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 16
Domyślnie

Tez uwazam ze powinien zostac stworzony resp z większą kopalnią samych szeregowców.
paulusia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin