Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-05-15, 23:20   #211
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Selbo, odniosę się do pierwszej części Twojej wypowiedzi, moja reakcja jest spowodowana tylko i wyłącznie zachowaniem krytyka w pozostałych kwestiach na forum, gdzie nawet na forum zamkniętym postanowił spróbować wyjątkowo agresywnej ofensywy w moim kierunku, bo przecież zależało mi na nerfieniu mojej profesji w grze na tyle, że sam założyłem temat i się przechwalałem 'czego to ja nie osiągnąłem', prawda? Sama postawa u większości z obecnego Collegium zasługuję na pogardę, ale w końcu wszystkim nierozgarniętym, pozbawionym argumentów, krzykaczom, skończą się pomysły niczym Casualowi.
Straciłem Legkan'a, więc przestaję wypowiadać się na otwartym forum pozostając w dyskusji uchwytny jedynie na tym niżej oraz gadu, nie mam nerwów na ludzi nierozumiejących, że każda dyskusja wymaga argumentów.
Co do Twoich rad - pewnie, nie uważałem się za dobrego w montażu filmów, tymbardziej, że gram na dx5 (vista). Robiłem je na wyraźną prośbę.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-15, 00:13   #212
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Proszę, nie nazywajcie tego co jest Collegium, bo mi smutno :(. Z całym szacunkiem do chłopaków z sojuszu DAY, ale czymś co choć trochę, chwilami było tym, co tworzyło przez lata Collegium - zostało przez Nich samych utracone, stąd przylepianie łatki mojego klanu, do którego bądź co bądź mam sentyment, jest krzywdzące. Osobiście nie nazywam chłopaków z albanii "exoritami" czy "planem b", bo to już też nie to samo. Ale to taka dygresja tylko.

Odnośnie tematu - właściwie swoje słowa krytyki kierowałem do Dark Shootera, a sprawa z zamkniętego forum to śmieszna sytuacja ^^.
No ale, cała ta gra, forum, posty to gruba ironia, pamiętajmy!
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-15, 00:28   #213
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Selbo
Nazywanie grupy graczy, dawną nazwą gildii, jest tylko używane, by nie zapomnieć między kim, a kim jest wojna. Przynajmniej ja tak to odbieram. Bo pisać następne nazwy gildii tylko spowoduje, że zatrze się to kto z kim walczy, a może lepiej napisać walczył.

Co do samych twórców Collegium, jak i Exorit/Plan B, wiem, że to co jest teraz to inna inszość. I tylko jednostki są.

Masterze mój, peace. :)
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-15, 00:53   #214
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Narzekajcie ile chcecie i na lagi i na pojedyncze akcje, ale moim skromnym zdaniem fajnie, że tworzone są jakiekolwiek filmy, bo po pierwsze dostarczają rozrywki, a po drugie promują serwer.

I nieważne, czy Legkan robi film z jednej, ale świetnej akcji, czy Dark Shooter dużym nakładem pracy robi kompilację, w której zdarzają się lagi, czy też Selbo mówi, że robi filmiki (no dobra, czasem robi :P).

Ogląda się świetnie i dobrze, że powstają. Póki co ja najbardziej lubię filmy Dark Shootera.

Pokój!
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-15, 13:18   #215
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Dark Shooter - jestem fanem.
Czekam na kolejne produkcje.
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-15, 16:31   #216
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=zWisJO-yQDo
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-15, 20:37   #217
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Mniej expa dla morgiana, wiécej piwa dla Furya'i


19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-15, 20:27   #219
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Super
Thudaron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-15, 22:05   #220
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Filmik nawet fajny, tylko fajnie by było gdybyście pokazywali akcje bardziej obiektywnie
@dalej ludzie mylą się w moim nicku xD
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin