Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-12-16, 04:18   #11
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Up mamy czas? Chyba ty!
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 09:43   #12
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Bigi!!! Ty wariacie, to jak ty nawet bedziesz grał, to altaron bedzie jeszcze lepszy :D Pójdziemy na rybki i wgl..! xD

8.
No z tą redukcją faktycznie przesadziłem, ale głównie chodziło mi o to, żeby ludzi bardziej zachęcic do ekspienia, żeby miało to więcej sensu, przy okazji zwiększając przeżywalność. Powiedzmy co każde 50 lvli redukcja wzrastała by o 2.5%, maksymalna redukcja wynosiła by 20% po osiągnięciu 400lvl.
Warto tu dodać, że w raz z czasem nasz dmg mocno wzrasta, taki Artezon już po 1k z sd klepał, ale nie odczuwano tego za bardzo bo tylko jednostki się tak wybijały, a ilość graczy była już wtedy bardzo mała, a co za tym idzie, nie było buły, żeby składać takich 200 rycków. Poczujcie co by było, gdyby było takich 5ciu Artezonów w jednym teamie, bez tej redukcji.

9.
Co do liniowego wzrostu to masz racje, takie nagłe utrudnienie po przekroczeniu xx lvla by tylko zniechęciło. Powiedzmy, że tak do 150lvl exp x1, zaś po przekroczeniu tego progu exp liniowo od 150 do 400 się zmniejsza, najniższa wartosc wynosiła by - x0.5

Trzeba zniwelować jak najbardziej się da szybkie wybicie garstki, nad resztą. Pamiętacie jak exority sięgały już 150lvli, gdy u nas w teamie max lvl to był 100? Nie mieliśmy żadnych szans ich dogonić, mieli nad nami grubą przewagę, a my tylko biegaliśmy za nimi jak głupki, licząc na to, że ich połapiemy :D. Większość gubiła pz od nich, a Tizu przez długi czas był nieuchwytny dla nas.

Tak samo jak my później mieliśmy już grubą przewagę nad exoritami, że aż trzeba było dać im 2 tygodnie spokoju, żeby mogli nas troche podgonić. Ostatetcznie skonczyło się to aż na daniu im miesiąca spokoju.

2. Redskull

Redskull w Altaronie przy obecnym systemie jest czymś co wyklucza naszą postać z akcji. Każdy, który wbił RS, co raz rzadziej logował, włącznie ze mną. Przy 13 fragach już chowałem broń w raz z setem do domku, bo wiedziałem co mnie czeka. Do tego po 8lvli spadało na RS'ie co było jakąś masakrą. Nie mogąć używac swojego seta, ani broni, mój dmg w PVP osłabł o 90%, więc byłem bezużyteczny, a także odrabianie strat na RS'ie było dziesięciokrotnie mniej efektywne. RS powinien być czymś na co trzeba uważać, ale bez przesady.

Happy Hour
Co do Mithrila to dał nam tu bardzo ciekawy pomysł. Szczęśliwa godzina - za pewne gra w Taerna tak jak ja :P. Jest to zjawisko, występujace w grze Taern, tak średnio raz na miesiąc dostajemy tą jedną lub nawet dwie godzinki podwójnego expa. Nie jest to wiele, ale odrazu idzie zauważyć nawet trzykrotną większą ilość graczy na serwerze. Zazwyczaj twórcy zapowiadają ów wydarzenie na konkretną godzinę, a opóźnienie choć by na minute jest związane z rozczarowaniem setek graczy na globalu :D
Dlatego pozwole sobię edytować moje propozycje i dodać ów pomysł do nich.
Graata jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 09:54   #13
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

co do expienia od 200 lvla jest jak najbardziej za!

prawda jest taka, że tego expa nie trzeba wiele. a na starszych byle noob zrobi 2kk/h co daje lvl na godzine... bitch please!! Przynajmniej podwoić tego expa...
makozul jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 10:31   #14
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
co do expienia od 200 lvla jest jak najbardziej za!

prawda jest taka, że tego expa nie trzeba wiele. a na starszych byle noob zrobi 2kk/h co daje lvl na godzine... bitch please!! Przynajmniej podwoić tego expa...
Tylko rycerz nekro !
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 10:51   #15
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

równie dobrze w team huncie na piaskowych sie kręci tyle samo... Każdy kto umie expić wykręci dobry exp na WRL/piaskach/wężach czy innym badziewiu. Zmniejszony exp powinien być już od 130-150 poziomu, wtedy by to było coś.... Exp na gargach hardkorowy co za tym idzie paralki były by ciężko dostępne co wiąże się z lepszą wojną, a nie tylko spamowaniem tych bomb na późniejszym etapie
makozul jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 11:25   #16
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Ja jeszcze od siebie dodałbym "Black Friday". Wyprzedaż run mikstur itd. Co wy na to? ;p
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 11:52   #17
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

wejdz na testa,potestuj a potem pisz,ze jest 2kk/h
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 11:56   #18
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

http://imgur.com/a/p5xzF

błagam... po "znerfieniu" starszych... przed tymi zmianami byle noob tam tyle kręcił
makozul jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 11:57   #19
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Zobacz date, dmg jest teraz zmiejszony to samo leczenie wiec lec tam teraz na tescie, zrob 2kk i podrzuc ssa ;p
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 07-12-16, 13:02   #20
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał makozul Zobacz post
równie dobrze w team huncie na piaskowych sie kręci tyle samo... Każdy kto umie expić wykręci dobry exp na WRL/piaskach/wężach czy innym badziewiu. Zmniejszony exp powinien być już od 130-150 poziomu, wtedy by to było coś.... Exp na gargach hardkorowy co za tym idzie paralki były by ciężko dostępne co wiąże się z lepszą wojną, a nie tylko spamowaniem tych bomb na późniejszym etapie
1,6 mln to był maks w 3 osoby, gdzie po godzinie leci się na refila których się zrobi 1 albo 4 jak sie pguje a nie że na lajcie expisz sobie solo, npc masz pod nosema a jeden wypad trwa 3h

expienie w teamie jest o tyle gorsze że masz wyznaczoną godzinę i jesteś uzależniony od innych a solo latasz kiedy Ci się podoba i nawet do dp nie musisz wracać i dzielić loota.
toxic2002 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin