Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-11-14, 07:56   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król Turniej 12 wyzwań - start!

Witam serdecznie. Zapisy zakończyły się wraz z dniem 2 listopada. Ruszamy z turniejem! Oto lista uczestników oraz kilka informacji i zasad:

LISTA UCZESTNIKÓW I AKTUALNA PUNKTACJA:



1. Lilith Warhallyah 22 pkt
2. Xazax 21 pkt
3. Wymiatacz 16 pkt
4. Lutzipher 5 pkt
5. Broom 4,5 pkt
6. Laramlir 4 pkt
7. Ark The Shadow 3 pkt
8. Marańcza 2,5 pkt
9. Marilyn 2 pkt
10. Lord Hordan 0 pkt
11. Hajabuza 0 pkt
12. Bard 0 pkt


Zwycięzcy turnieju poza obiecaną pulą pieniędzy (144k) zostanie wręczony, specjalnie przygotowany przez Administrację, unikatowy przedmiot, którego nie będzie można nigdzie indziej zdobyć.


1. Wykonanie zadań nie wymaga posiadania statusu szlacheckiego.

2. Wyzwania wykonać można niezależnie od posiadanej klasy postaci i poziomu – zostało to sprawdzone. Trzeba jednakże opuścić Licor.

3. Gramy zgodnie z zasadami fair play.

4. Proszę uczestników i osoby śledzące turniej o nie udzielanie podpowiedzi oraz jakichkolwiek wskazówek, a Administrację, w wypadku pojawienia się nieregulaminowych postów, proszę o ich kasację i ukaranie autorów.

5. Każdy uczestnik biorący udział w zadaniu może tylko raz w trakcie zadania udzielić odpowiedzi, w której udokumentowane zostanie jego wykonanie. Nie ma możliwości udzielenia kilku odpowiedzi i publikacji kilkunastu wersji wykonanego zadania licząc, że któraś będzie poprawna. W wypadku kombinowania i oszukiwania, żadna odpowiedź nie zostanie uznana.

6. Zadania zostają zaliczane, gdy uczestnicy wykonają je poprawnie i udokumentują to zgodnie z zaleceniami opublikowanymi w treści wyzwania. Nagradzane są wyłącznie pierwsze trzy osoby, które wykonają misje dobrze. Pierwsza osoba 3 pkt, druga osoba 2 pkt, trzecia osoba 1 pkt.

7. Informację o tym kto wykonał zadanie poprawnie i komu ile punktów zostało przyznanych będę publikował wraz z kolejnym zadaniem, bądź na krótko przed ogłoszeniem go.

8. Dane wyzwanie można wykonywać wyłącznie do momentu ogłoszenia kolejnego.

9. Dla przypomnienia zadania będą ukazywać się w poniedziałki, środy i soboty w godzinach 17-20, po jednym zadaniu w dany dzień - począwszy od dzisiaj (w tym temacie). W przypadku jakichkolwiek zmian, nagłych wypadków lub czynników związanych z moim rodzajem pracy, poinformuję Was o ile czasu przesunie się publikacja zadania. W ekstremalnych przypadkach turniej może potrwać 3-4 dni dłużej, jednakże obecnie nie biorę tego pod uwagę.

10. Lista uczestników turnieju zarówno jak i aktualna punktacja wyświetlana będzie w pierwszym poście tego tematu. Aktualizować ją będę po ogłoszeniu wyników i przydzieleniu punktów z danego zadania.

11. Zachęcam również wszystkich uczestników do ponownego przeczytania pierwszego posta z tematu z zapisami: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13524


Serdecznie pozdrawiam. Powodzenia!

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 04-12-14 o 10:28
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:01   #2
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA, UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE I !


Dla Was będzie to rozgrzewka, dla niego nie...

Cyrus to człowiek posiadający olbrzymią wiedzę, ale jednocześnie niesamowicie wybuchowy temperament. Dał popalić już niejednej osobie...złośliwi twierdzą, że to właśnie dlatego wybrano go na kapłana Neolith'ckiej kaplicy Ogiona. To dobry człowiek, ale dużo osób w mieście ma go dosyć. Wszystko przez jego kąśliwe uwagi, ciągłe krzyki i przesadne palenie się do umoralniających kazań. Czas ostudzić jego zapał...wiadro wody powinno wystarczyć. Myślę, że wiecie co z nim zrobić...


Poproszę o screena z wykonanym zadaniem. Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie poprawnie otrzymują punkty. Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:06   #3
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:08   #4
Lilit
Doradca
 
Avatar Lilit
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Skąd: Warszawa
Postów: 104
Domyślnie

Zadanie wykonane.
__________________
Każdy ma w oczach coś prócz pustki
Nawet jej oczy,
jasne i zimne.
Lilit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:10   #5
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

to i ja
brave12013 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:22   #6
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ice bucket challenge - Altaron version.

Moim skromnym zdaniem to zadanie a raczej sama treść zadania dała odpowiedź, wiem miały być wyzwania dla każdego (bez ss/low lvl/niezbyt zaznajomieni ludzie z grą), ale to było dość proste, nie ma co gratulować. Rozumiem, że była to rozgrzewka a następne zadania będą trudniejsze do odgadnięcia!

Pozdrawiam,
Ark
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:27   #7
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Broom wygrywa przez Nokaut.


P.S Bo od razu zarzucono mi, że bez SS, tę runę może każdy sobie kupić :)
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-11-14, 18:42   #8
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Co Wy zrobiliście! Biedny Cyrus...

=**


Ostatnio edytowane przez Rebella ; 04-11-14 o 18:38
Rebella jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 08:06   #9
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Zwycięzcami I wyzwania zostali:


1. Lutzipher - 3 punkty
2. Lilith Warhallyah - 2 punkty
3. Laramlir - 1 punkt


Marilyn również wykonała zadanie poprawnie, jednakże nagrodzone zostają wyłącznie pierwsze trzy osoby.

Dzisiaj pomiędzy 17-20 pojawi się kolejne wyzwanie, tak więc bądźcie czujni!

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 05-11-14 o 08:17
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-14, 18:42   #10
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE II !


Po ciężkim dniu wchodzisz do karczmy, aby się zrelaksować. Kątem oka dostrzegasz krzyczącego i wymachującego w Twoim kierunku pijaka. – To by było na tyle, jeśli chodzi o relaks – myślisz. Ruszasz w jego stronę, bo wiesz, że nie ustąpi, po czym wysłuchujesz...

Eee <hik!> maam pewną sprawę. Choooodzi o zemsteee...niezały miesiąc <hik!> temu pochlałem trochę i zawiało mnje na <hik!> na farme Thar..Trah..Thrak Tra<hik!>koba. Gdy łusnołem na polu <hik!> Maaaarcel ten żarrrrtowniś połustawiał snopki ziana <hit!> tah, że pół godziny nie mogłem wyjźdź z tej <hik!> puapki, a do tego jeszcze łozbiłem sobie ryyło. On pewwwnie <hik!> jusz tego nie pamięta, ale ja mom <hik!> pamięć baaaaaardzo dobrą.

Co to ja...A! Trza <hik!> zrobić z <beeek> tego żartownisia jidji...ijdi...idioteee! Gdy <hik!> ten świniopas zobaczy gadającom kurhe <hik!> łalbo świnie i...i..i to do tego martfą...to łocpi...zgłupieje! Potszebna bedzie do tego <hik!> łodrobina magiji, aaleee z tym nawet wojak da se <hik!> rade. Na peeeewno cosik wymyślisz....


Pijaczyna wraz z ostatnim słowem kończy dzień uderzając łbem w stół. Rozlega się głos nieprzyjemnego chrupnięcia, a po chwili drewno przyzdabia się czerwienią...– Lepiej stąd pójdę, nim ktoś pomyśli, że to moja sprawka...– dodajesz w duchu i ruszasz w stronę drzwi...

Poproszę o screena z wykonanym zadaniem. Pierwsze trzy osoby, które wykonają zadanie poprawnie otrzymają punkty. Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin