Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-09-13, 18:13   #11
malpad
 
Avatar malpad
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Białystok
Postów: 59
Domyślnie Sens a raczej jego brak ;s

Powiedz mi, do czego to ma prowadzić? Żeby wszystkie osoby, które miały dobre chary, a raczej nie jest ich mało (patrz: Arteron, Buhajek, Uruboros, Attax, Trannitis i inne osoby z takimi dużymi lvl-ami), nagle od tak Pstryk! wywalić? Tyle godzin expienia i marnowania czasu po to, by wypieprzyć do kosza? Popieram Attaxa żeś egoista pieprzony. Pomyśl najpierw. Tyle mam do powiedzenia. Próbuj szczęścia gdzie indziej.
malpad jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:14   #12
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

ja mam dwa chary 100+ i jednego na licorze 30+, a mimo to jestem za resetem postaci.
Reset postaci to jedyne wyjście dla Altaronu.
Trzeba poświęcić kilka h lvli, dla dobra przyszłości Altaronu.

Malpad, sens jest chyba jasny. Teraz jest grupka h lvli, których lvle odstraszają większość nowych graczy.
Każdy nowy gracz gdy zobaczy takiego 300 lvla to odrazu nie ma zamiaru włazić, bo po co skoro i tak są już takie levele?.

Bo reklama altaronu będzie za rok, może później, a do tej pory zostanie grupka bardzo wysokich lvli i będzie zbyt duża przepaść pomiędzy nowymi graczami a starymi.
kajko jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:27   #13
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał kajko Zobacz post
ja mam dwa chary 100+ i jednego na licorze 30+, a mimo to jestem za resetem postaci.
Reset postaci to jedyne wyjście dla Altaronu.
Trzeba poświęcić kilka h lvli, dla dobra przyszłości Altaronu.

Malpad, sens jest chyba jasny. Teraz jest grupka h lvli, których lvle odstraszają większość nowych graczy.
Każdy nowy gracz gdy zobaczy takiego 300 lvla to odrazu nie ma zamiaru włazić, bo po co skoro i tak są już takie levele?.


Bo reklama altaronu będzie za rok, może później, a do tej pory zostanie grupka bardzo wysokich lvli i będzie zbyt duża przepaść pomiędzy nowymi graczami a starymi.
Faktycznie to ja już w lola nie gram bo miliony graczy i każdy ma 30 lvl to już bez sensu ostraszyło mnie to :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

PS. wyślę petycje o reset kont w LoLu.
Walles jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:32   #14
Ellegon
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Nigdzie
Postów: 40
Domyślnie

Oooo to może ja przestanę grać w inną grę (nie napiszę tytułu, żeby nie było reklamy) tylko dlatego, że już są miliony postaci na maksymalnym poziomie i też poproszę o reset (w tym ja sam mam 3 takie postacie).
Ellegon jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:36   #15
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Altaron to póki co prosty otsik, gdzie gra może 100, 200 graczy.
Tutaj działają inne prawidła niż w grach, gdzie grają miliony graczy.
Tam, gdyby był reset odeszła by spora ilość i wątpliwe by wróciła taka ilość jak przed resetem.
Natomiast tutaj, gdy zrobi się reset charów, przyjdzie 2x więcej niż do tej pory.
kajko jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:41   #16
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Licorek

Poziom 1

Rdzenny wyspiarz


Tyle w tym temacie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:46   #17
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Od resetu graczy nie przybędzie. Postacie h-lvlowe nie odstraszają nowych graczy. Nawet gdyby miały, to nie ma nowych graczy, którzy mogliby się wystraszyć(bo nie ma reklamy). Cały czas grają te same osoby. Już nawet nie widać ludzi którzy piszą na czatach, prosząc o pomoc w wykonaniu misji grabarza.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 11:50   #18
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Nie przybywają, ponieważ widzą zbyt duże levele. i wiedzą że zapewne nigdy ich nie dogonią;
Nie ma się co oszukiwać, większość graczy gra , by być h lvlem. Level to wszystko w tej grze.
Jest też pvp. Niektórzy grają dla pvp , ale do pvp też trzeba mieć jakiś lvl.
Tak więc Ludzie grający dla levela są odstraszani, i ludzie grający dla pvp są odstraszani.

Mówienie że ktoś gra dla RPG to kpina.
kajko jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 12:08   #19
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Uwierzyłbym w Twoje brednie, jakby wypowiedziało się tutaj jeszcze z 20 osób. Odstraszonych graczy Twojego pokroju jest może z 4ch, a po resecie odeszłoby o wiele więcej.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 12:13   #20
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

To nie graj kurwa! resetu NIE BĘDZIE więc już o tym nie pisz.

hLvL pomagają a nie odstraszają, do kogo będziesz żebrać o itemy gdy już przejdziesz Licor.
Walles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin