Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-12-12, 16:42   #11
Ellegon
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Nigdzie
Postów: 40
Domyślnie

Jeżeli coś ci się nie podoba płaczku to się skasuj, polecam także kupić kilogram żyletek i je zjeść. Ja jeszcze nie widziałem, żeby profesja, która leczy miała jakiś dmg. No dobra widziałem na paru grach takie coś, ale jakby to nazwać... te gry są spie... yyy... do niczego.
Ellegon jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 17:20   #12
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Eh, jedyne zadanie powiadasz. Popatrz na pozostałe pociski, w tej chwili mają 65-70% mocy sd, w czym problem? Nadal masz ue elementalisty..
Didrika jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 17:41   #13
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

duchowny leczy
nekro wali
proste jak je.anie

Na co drążyć temat?

Czy zwiadowcy duchowni płaczą że nie mają takiej buły jak zwiad nekro?
Wybrałeś duchownego ! masz za zadanie leczyć, a Ty wolisz popłakać..

Pion
__________________
'na celowniku punkt G życia - Sex Pistols'
Andreas jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 18:59   #14
wight
 
Avatar wight
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 3
Domyślnie

Na to drążyć, że nie jest to postać stworzona wczoraj. Gdybyś przeczytał cały mój post zauważyłbyś, że straciłem na nią trochę czasu. Jak już powiedziałem ue elementalisty jest zaklęciem aoe, które nie sprawdza się w WIELU przypadkach. Dwa miesiące temu, gdybym wiedział, że duchowny straci SD nigdy bym go nie założył.
wight jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 19:36   #15
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Ja uważam że gdy ktoś tworzy postać powiedzmy rok temu, i nagle jego postać staje się gównem. To powinna być możliwość zmiany sub profesji raz na jakiś czas np raz do roku można zmienić (duchowny/nekro/alchemik/elementalista). Bo fakt jest taki że aby wbić jakiś lvl tracimy swój czas. I wystarczy 1 łatka, jedna krzywdząca decyzja i już pojawia się frustracja. Wiec powinna być możliwość zmiany swojej sub profesji. Bo czemu wręcz na siłę ktoś ma grać czymś co mu się nie podoba a przecież szkoda zostawić swój "czas - lvl" i zacząć od nowa aby znowu w przyszłym upie jedna profa dostała po dupie a druga dostanie nowy lepszy czar co wpływa diametralnie na jakość gry.
Przemyślenia pozostawiam wam.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 08-12-12 o 19:52
Attax jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 19:52   #16
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

A ja uważam, że nie powinno być możliwości zmiany subprofesji. W Altaronie i tak mamy życzliwą, i uczynną administracje, przez co gracze mają za dobrze. Mają o wiele lepiej, niż w większości gier MMO.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 20:11   #17
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Możliwość zmiany podprofesji prowadziłaby do tego, że gracze co łatkę lecieliby czymś innym.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 20:19   #18
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
A ja uważam, że nie powinno być możliwości zmiany subprofesji. W Altaronie i tak mamy życzliwą, i uczynną administracje, przez co gracze mają za dobrze. Mają o wiele lepiej, niż w większości gier MMO.
Lepiej tzn co masz na myśli ?

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Możliwość zmiany podprofesji prowadziłaby do tego, że gracze co łatkę lecieliby czymś innym.
Nie przeszkadzałoby mi to, niech każdy gra czym mu się podoba, ale niech nie traci swojego czasu na robienie co łatkę nowego chara. To nie są zmiany kosmetyczne ale poważny zabieg "chirurgiczny" który ma ogromny wpływ na dalszą grę.
Attax jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 20:22   #19
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Zacznijmy od możliwości odwołań, możliwości grania/rozmawiania w grze z członkami administracji, przejdźmy do anulowania niektórych banów(słusznych, czy też nie, to nie mnie oceniać). Możemy też po części pomagać w tworzeniu Altaronu(propozycje/grafiki/testy-co niektórzy). Kilka przykładów pewnie bym jeszcze znalazł, ale resztę sobie dopowiedz. ~ ~
Uiop jest nieaktywny  
Stare 08-12-12, 20:37   #20
zal12345
 
Avatar zal12345
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 43
Domyślnie

lol nie każdy mag nekro latał z sd na expy itp weź sobie na duchownego pociski światła i tak samo dasz rade nawet lepiej bo taniej cie wyjdzie zrobienie...
zal12345 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin