Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-02-15, 19:15   #21
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Karnemelk
Przestań się produkować, najwyraźniej oni po prostu nie potrafią grać zwiadowcą. Mi wystarczy, że Catthon napisał iż zwiadowcą jest wszystko ok. Jeśli tak mówi w tematyce zwiad w pve to biorę jego ocenę w ciemno i jeśli ktoś twierdzi inaczej to prostu nie potrafi grać.
Tak samo było z magiem duchownym, masowo ludzie płakali że jest do niczego, że w pve ssie. A expiłem solo wyciągając 400-500k expa/h zarabiając przy tym średnio 200k na godzinę(jak "wujowo" leciało to wyciągałem tylko 100k w godzinę, a jeśli był świetny drop to dochodziło nawet do zarobku rzędu 400k na godzinę). Po tym doskonale wiem, że 90% płaczków na forum narzekających na własne profesje po prostu nie potrafią nimi grać.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 04-02-15, 19:46   #22
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja sądzę, że ze zwiadowcą jest okej
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 04-02-15, 20:34   #23
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Potwierdzone info, ja zwiadem grałem z kuzynem magiem nekro, wyciągaliśmy w miare duże exp/h i profity, można by powiedzieć, że to jego zasługa, ale kiedy poszedłem pograć troche solo to nie wiele się zmieniło, exp/h troche mniejszy, ale profity większe ;)
cewix jest nieaktywny  
Stare 17-07-15, 03:48   #24
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak już przedmówcy pisali - łuki są tańszym sposobem zdobywania doświadczenia, biją mniej, ale strzelają szybko, amunicja do nich jest tańsza od bełtów i nie wymagają używania czarów, zarabiamy więcej kosztem mniejszego doświadczenia/godzinę. Lepsze łuki nie zostaną dodane ponieważ zniszczyłoby to powyższe założenia.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin