Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-01-13, 00:05   #1
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie Enty

Otoz czekajac na swoja ukochana postanowilem zwiedziec Ankardie. Zwiedzam, zwiedzam...dobra sa jakies minotaury spoko, resp elfow - spoko, gryfy - tez ujdzie. Nagle jakies dicerosy...moze bylo ich tam ze 30...po jaka cholere ktos to stworzyl ? Myslalem ze gorzej juz byc nie moze, jednak trafilem na Enty. WTF co to (za przeproszeniem ale nie moge inaczej wyrazic swojej frustracji) do kurwy nedzy jest ?! Nie wiem czy ktos na tym respie spedzil dluzej niz 3minuty, po czym i tak zdal sobie sprawe ze je zmarnowal. Po co ten resp powstal ? Ent powinien byc SILNA istota ktora naprawde ciezko zabic, tymczasem pada praktycznie od rozdzki i jednego czaru przy czym nie daje prawie nic expa nie mowiac juz o locie. Nie lepiej bylo dopracowac ten teren, zrobic z entow naprawde silne potwory (cos ala Górskie Trolle) i zrobic tam naprawde fajny i ciekawy resp ? Nie chcialem tego mowic ale to jest naprawde kpina. Traktujcie nas powaznie i zamiast robic pare bezuzytecznych miejsc na mapie, zrobcie jedno a dobre...

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 08:03
Wicher jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 00:47   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jaką postacią tam polowałeś? Bo jeśli swoim 119 magiem to jakoś się nie dziwię, że nie stanowią dla ciebie wyzwania. Enty są tam z myślą o niższych poziomach.
Tron jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 06:11   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Enty i drzewce to spawn raczej nieopłacalny na każdym poziomie. Chodzi się tam z ciekawości lub dla urozmaicenia. Kradną manę, sporo biją a w zamian dają grzyby w 3 odmianach - wtopa.

Dicerosy - kiedyś na nich dobijałem poziom i nawet mi się podobało, ale nie widziałem, by ktoś tam za często expił.

Rzeczywiście w grze jest dużo expowisk dla niskich poziomów, w stosunku do miejsc dla wyższych. Może by podnieść siłę takiego Enta, kilkakrotnie, tworząc miejsce dla np. expiących w grupach 100 poziomów?
Catthon jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 12:15   #4
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Co do Dicerosów to to jest swietny exp dla maga 25-30! z bunusem mozna 100k\h wyciągnąć jak sie zabija all gryfy potem dicerosy i tak w koło! I nie powiem, loot tez przyzwoity :)
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 12:21   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Enty i drzewce są*idealne dla rycerzy. Nie raz, i nie dwa widziałam jak właśnie tam zarabiali.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 12:21   #6
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Dokładnie. Chodzi mi o podniesienie sily Entow. Ent to przeciez prastary drzewiec mierzacy srednio 14 stóp - 4,2672 metra. Przeciez to mistyczny kolos który nie powinien byc tak łatwy do pokonania. Wedlug mnie ten potwor powinien byc znacznie polepszony, cos pomiedzy warlockiem a demonem moze ? Ent paralizowalby i rzucal czyms na dystans, tak aby jak najbardziej uniemozliwic solo huntow na tym ptoworze.

Tron uwierz mi ze NIKT absolutnie NIKT tam nie pojdzie expic gdyz dla low lvla bylby to niesamowity waste, a i exp marny. Zastanowcie sie nad tym, duzo roboty z tym na pewno by nie bylo a urozmaiciloby to gre o kolejny ciekawy resp :)
Wicher jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 12:57   #7
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Wg mnie Ent powinien być podobny do tibijskiego behemotha. Na entach mało ludzi expi bo dość daleko od miasta są, a na niższych poziomach wolę nie chodzić po mapie, tylko po to by część odkryć i zginąć.
Enta póki co, to ja widziałem tylko na wiki. xD
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 13:06   #8
Preludium
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 3
Domyślnie

vailo ale jestes głupi na ankardi enty sa 3 kroki od dp czemu ludzie robią z siebie takich nobów to nie wiem ;;/
Preludium jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 13:07   #9
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ja spędziłem tam sporo czasu zbierająć m.in. koźlarze potrzebne do wyprodukowania pewnego plecaka.
Zgodzę się z tym, że siła Enta powinna być nieco wyższa, ale też bez przesady.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 29-01-13, 20:24   #10
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Preludium Zobacz post
vailo ale jestes głupi na ankardi enty sa 3 kroki od dp czemu ludzie robią z siebie takich nobów to nie wiem ;;/
Na ankardii dość dużo siedziałem, dużo jej zwiedzałem, a enta jak nie widziałem tak dalej nie widzę...
To że ich nie spotkałem raczej nie jest głupotą, prędzej niewiedzą i zwykłym pechem, bo chętnie bym się z nimi zmierzył i sprawdził jak często zostawiają po sobie cenniejsze rzeczy.
Przez takie wyzywanie wiele tematów jest zamykanych, bo przekształcają się w przepychanki słowne, a raczej nie o to chodzi. Także mógłbyś przestać wyzywać innych graczy i zacząć sam myśleć, dlaczego ludzie zaczynają pisać takie posty. Często wynika to z niewiedzy, czyli bycia "NEWBE", a nie tak jak ty to określasz "NOOBem". Różnica między tymi dwoma słowami jest znaczna i jeżeli nie wiesz co znaczą te 2 słowa to proszę :) : NOOB oraz NEWBE
Arkadiasz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin