Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-14, 08:13   #11
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Zrobiłem krótki test obrażeń. Jestem elementalistą więc moje obrażenia w potwora wrażliwego na dany żywioł wynoszą ~140%.
Zanim wprowadziliście ograniczenia tabelką byłem w stanie zadać obrażenia nawet ~320 w potwora wrażliwego na żywioł przy moim 132 skillu.
Teraz ograniczyliście mi skill na poziom do 80, przy takim poziomie jestem w stanie zadać ok połowę tych obrażeń najwięcej ~170 (średnio ~100). Uwaga przypominam, że jestem elementalistą i zadaje ok 140% obrażeń (125%+ ~15% wrażliwość). Czyli jak ktoś zadaje tylko 100 % obrażeń to będzie bił tego samego moba po ~120 max, czyli średnio pewnie po 70-80).
Co lepsze taki stan rzeczy utrzyma się (wg waszej tabelki) aż do ok 85lvl. Dopiero poźniej nastąpi delikatny wzrost siły. Ale takie obrażenia jak przed wprowadzeniem tabelki będę zadawał dopiero na ~150lvl. Super pomysł
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 08-05-14, 10:24   #12
toldo3122
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 1
Domyślnie

Zwiadowca ele nek 65 lvl obrażenia:

[efo tote] - 260 (początek test serwera) --> 130 (po zmniejszeniu obrażeń) --> 85 (po wprowadzeniu tabeli)

[Bełty] - ~250 (początek test serwera) --> ~90 (po wprowadzeniu tabeli)
(bije z beltów mam 90 zrecznosci)

Teraz walka z smokiem :
Global - 2/3 hape odes kpiro smok lezy
Test server - 6/7 hape odes kpiro smok lezy (czasami więcej się leczy niż go bije)

PVP:
Obrażenia jak wyżej oczywiście przemnożone przez 50%

hape odes kpiro : [pudlo][14][25]36] ... [pudlo][pudlo][18]21]
(bije z beltów mam 90 zrecznosci)
efo tote- po 45 (a co jak jebnąć to jebnąć)

Uwagi: Mag który miał (wygląda na słabszego od Ciebie) przywołał sobie żywiołaka ognia. Ten oto przywołaniec biję x3 więcej niż ja (jeden - można przecież mieć 2)


[Ludzie domagają się aby lvl również wpływał na obrażenia] Administracja zamiast wprowadzić np 20 % dmg zależny od lvl 80 % dmg zależy od skilla, postanawia wprowadzić tabelkę, która wymusza na mnie wbicie 65 lvl abym dostał to co wypracowałem moją postacią do tej pory.

Nie rozumiem czemu macie ochotę przestawić wszystko o 180* przy tym spuszczając w kiblu cała swoją prace związaną z balansem.

Jednym słowem - KALUMIA

Ostatnio edytowane przez toldo3122 ; 08-05-14 o 10:29
toldo3122 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin