Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-11-13, 11:19   #31
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cóż. Nie doczekałem się odpowiedzi na pytania zadane wprost. Najwidoczniej albo są one niewarte uwagi, bo tak głupie, albo zbyt trudne, a tym samym odpowiadanie na nie jest niewygodne lub niemożliwe. Czyli, na dobrą sprawę, zostało udowodnione elegancko to, co pisałem. To, co niewygodne lub boleśnie prawdziwe - będzie ignorowane w myśl zasady, że tak długo, jak ignoruje się kupę na środku dywanu, tak długo jej tam nie ma. A że śmierdzi? Well. Shit happens.
Dzisiaj postanowiłem podzielić się z towarzystwem idealną receptą na szybkie expienie, która jest wykorzystywana przez wielu graczy już. Wczoraj rano przydarzył się pewien bug mojej postaci, peszek. Deska. Wiele desek zaliczałem, ale tym razem nie były one wynikiem lenistwa, przysypiania czy bóg wie czego jeszcze, a tego, że gra lekko zaszwankowała. Co jednak w związku z tym?
To, że rekompensata jest zdecydowanie za wysoka. Spadłem o 1 poziom, z haczykiem malutkim, na stronie wyświetlały się stracone dwa (bo strona łże i zawyża), a odzyskałem 3. Do tego kasa za blessy, PNy za mlvl. Nicz, tylko iść ginąć. Dlaczego? Otóż dlatego, że tajemnica tego błędu jest nie do wytłumaczenia dla Administracji. Jednak wielu spyta: no i co z tego?
I tu dochodzimy do sedna sprawy. Idziesz na exp, padasz na pierwszym stworze i piszesz w reporcie, że miałeś błąd. Nieważne czy go miałeś, nie miałeś. Odzyskasz wszystko, zapewne z nawiązką (ja sam mówiłem, że straciłem trochę ponad 1 lvl, nie prosiłem o więcej), a nie wydasz na takie expienie nic. Prosta matematyka. Giniesz, odzyskujesz 3 lvle, giniesz, odzyskujesz 3 lvle. I na upartego idzie sobie tak ponabijać bez trudu jakieś 10-15 lvli tygodniowo. A jak pójdziesz z ekipą całą na exp, napiszesz, że cała ekipa padła, bo padłeś na bugu Ty = odzyskiwanie strat x liczba członków. Nie brzmi to mega bajecznie?

Podsumowując:
1. Idziesz i giniesz, gdziekolwiek. Punkt wyjątkowo prosty dla magów.
2. Ctrl + R i piszesz, że bug i trzeba Ci oddać straty.
3. Czekasz.
4. Odzyskujesz straty.
5. Ewentualnie musisz napisać opis całego zdarzenia, ale z racji na dość tajemniczą (i rzadką) naturę błędu, można napisać byle co i dodać frazę: "Nie mogłem się leczyć."
6. Pozbywasz się poczucia wstydu, że expisz na cheatach.
7. Cieszysz się zdobytymi za frajer lvlami.

Tak. Czasem zdarzy się, że ktoś ma ten błąd. Jednak na całą moją karierę grania tu, miałem to jedynie dwa razy, w absolutnie losowych miejscach. Jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś ma ten błąd niemal codziennie albo nawet i parę razy na dobę. (Pozdrawiam w tym miejscu Matta)
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-13, 12:45   #32
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Buahahahahahah zajewyjebonajlepszy poradnik na expa :O
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-13, 16:27   #33
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Dziekuje za pozdrowienia.

Nawiazujac do tematu. Na mojej stronie nie pokazuje mi, ze padlem na wyzszym levelu. Padlem na 194, pokazuje mi, ze na 194. Do tego brak leczenia mam zarowno samemu jak i w zespole. Expilem z Irvem i Ala na bagiennych i zwyczajnie nie moglem leczyc. Taki sam blad mialem dwukrotnie z Eletrixem na Piaskowych Hydrach. Dodatkowo podaje dokladne lokalizacje gdzie wystepuje blad braku leczenia. Jestem na etapie nakrecenia filmu z tym brakiem. No bo chyba nie wyobrazasz sobie, ze padam na swoim levelu na smoku... jak nie mialem kicka ani nic
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-13, 17:11   #34
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Dziwne, bo mi teraz niemal zawsze zawyża w górę o jeden. Padłem na 135 i pół? No to na stronie będzie 136. eTc, etc. No, ale możliwe, że ja jeden tak mam, wszak Altaron ma tendencję do jednorazowych błędów.
I chcesz mi powiedzieć, że nawet pomimo, że Twoja własna gildia się śmieje, że expisz "na braku leczenia", to jednak nie ma to nic wspólnego? No, well. Widać jesteś magnesem na nieszczęścia, skoro zdarza się to tak notorycznie, podczas gdy mnie zdarzyło się jeno dwa razy. A padałem dużo więcej. Jakbym wiedział wcześniej, że tak się da, to dawno Ovcą bym miał 150. ;x
Cytat:
No bo chyba nie wyobrazasz sobie, ze padam na swoim levelu na smoku... jak nie mialem kicka ani nic
Padasz na smoku. Jak dla mnie to ewidentnie albo teraz próbujesz z siebie robić ofiarę, albo masz jakieś DC i wtedy padasz, a tłumaczysz to bugami. Nie wiem jak można paść na smoku, nawet magiem i bez leczenia, skoro smok na dobrą sprawę jest na 1-2 pociski z runki. Musiałbyś chyba być największym betonem tego servera, aby stać na smoku, nie móc się leczyć i zginąć od niego.
A co do expienia w drużynie, to ciekawe, że z reguły padasz pierwszy, a reszta potem, a jednak oddają wszystkim. No, bo jak to... nie możesz leczyć tanka i Ty padasz pierwszy? Que?
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-13, 20:57   #35
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No i cóż. Okazuje się, że za zgłaszanie takich rzeczy na forum, o zgrozo, wylatuje się z gildii niezniszczalnych. Czyli sugeruję nowe motto dla tegoż klanu:
"Korzystaj, nadużywaj, ale nie daj boże zgłoś".
Chciałem dalej się dowiedzieć o co chodzi, co takiego złego zrobiłem, czym się naraziłem najlepszym graczom Altaronu (npvp).
Rozmowa z Liderem Irvizzem okazała się niezwykle owocna. Wycinek z naszej rozmowy próbował wrzucić komuś innemu do rozmowy, ale przez gapiostwo wysłał to mnie. No cóż, uznałem więc, że skoro on wysyła, to i mnie wolno się podzielić. I mimo początkowej chęci do oddania zaproszenia, a następnie mojej odmowy (gdyż nie lubię wspierać bug abuse)... jak widać poniżej, cierpliwość została wyczerpana.

Cytat:
20:42 Irvizz [312]: wielki sprawiedliwy kaelsie znalazl co nigdy talarow nie podpierdalal;d
Cytat:
20:44 Irvizz [312]: masz prawo byc zydem
20:44 Irvizz [312]: hitler nie wybiera juz tak jak kiedys
Nie wiem co prawda co zawinili mu żydzi, ani nawet ja, niemniej jednak chyba można uznać, że zachowałem się bardzo źle wobec klanu Niezniszczalni, ujawniając dla szerszej publiczności ich taktykę. Przepraszam za to z całego serca i chciałbym, abyście mi kiedyś w przyszłości wybaczyli.
Prócz tego, gracz Eletrix przyznał mi się osobiście, że wynosi talary z test servera. No nic, tylko batożyć ich tam gumowymi kurczakami!
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-13, 21:05   #36
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ej no ale nie poszło o to, że zgłosiłeś błąd (który de facto wczoraj wykorzystałeś na swoją korzyść :D), ale o to że na swoich psioczysz. I co z tego, że wynoszę talary z testa? MOGĘ! :D
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-13, 12:57   #37
Swistakowy
 
Avatar Swistakowy
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Warszawa
Postów: 249
Domyślnie

Najgorsze jest właśnie to, że są bugi które znają dwie gildie, a administracja o tym wie i na to leje ;_; .
Pozdrowienia dla Kaela bo jedyny tu utrzymuje jakikolwiek poziom.q
Swistakowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-13, 13:20   #38
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Ej no ale nie poszło o to, że zgłosiłeś błąd (który de facto wczoraj wykorzystałeś na swoją korzyść :D), ale o to że na swoich psioczysz. I co z tego, że wynoszę talary z testa? MOGĘ! :D
True. (znaki)
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-13, 13:28   #39
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Czyli wchodząc do klanu podpisuję lojalkę, że będę kryć wszystkie przekręty, wałki, bug abuse i inne takie? Cóż, w takim razie lepiej będzie, jak już pozostanę poza gildiami wszelakimi. Nie sądziłem, że to jak Cosa Nostra. Raz wchodzisz, a potem wyjść można nogami do przodu tylko. Na drugi raz będę pamiętać, że na klan w którym się jest dwa dni nie wolno złego słowa powiedzieć. ;(
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-11-13, 14:26   #40
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

O rozdają poziomy, coś czuje, że dziś padnę na bugu, może wbiję 167. Tak serio to tyle razy słyszałem o tych problemach z leczeniem, a jakoś nigdy tego nie doświadczyłem i o ile wiem moi znajomi też(nie licząc Arkona, który śmierć na 2 bagiennych hydrach nazywa bugiem ;D). Myślę, że ktoś kiedyś miał takiego buga, zgłosił, otrzymał "odszkodowanie", inni to zobaczyli i wykorzystują ten patent, a administracja oddaje lvle, to jest właśnie altaron...
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin