Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-11, 10:29   #11
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Co do Kosika i jego OREH WREKH (nie czepiaj sie :P nie pamietam nazwy ale chodzilo mi o nutki nekro wiesz ocb :) )
Btw moze jakis gm sie odezwie w sprawie tematu ?
darkduda3 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 11:13   #12
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Nie rozumiem tej całej dyskusji, każda profesja ma swoje plusy i minusy.

Co prawda dostaje hity od wilka ale nadrabia to nadzwyczajnymi obrażeniami, łucznik czy rycerz na 20 poziomie nie uderzy z czaru obszarowego za 200-Mag owszem. Co do setów, a co? Łucznik niby ma więcej? Poza tym bonusy są dosyć konkretne :]

Jak już mój szanowny kolega Ryzy wspomniał, gra magiem nie jest dla każdego. Jak Ci się nie podoba zawsze możesz pograć rycerzykiem.
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 11:57   #13
Szaty96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

Popieram w 100 % zalozony temat tutaj mag jest papierowy i mlv sie odbija badziewnie. Gram magiem i na byle gównie ciagle padam... Ogolnie hity sa za mocne wszystkie
Szaty96 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 14:54   #14
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Nill nie mowie tutaj ze gra magiem jest bez sensu - rozumiem ze mag posiada ogromny dmg ale padnac z koscistym setem na 2 wilkach na kicku ? - to nei jest dla Ciebie przesada ?

I chcialbym tez zwrocic uwage na czary maga czemu w zaleznosci od subprofesji nie dodac mu Kul : Ziemi , wody , smierci i swietosci ?
I nie mowie tu o efo nor czy olta nor bo czary ala stare tibisjkie 1sqm Vis raczej nie pasuja tutaj na maga :)
To samo tyczy sie wave'ow czemu ich nie wprowadzic ? np Elementalista fala Energii / Ziemi ?

Takze ponawiam wiadomosc czy jakis MG chcacy zdradzic kawalek tajemnicy odpowie na nasze pytanie : czy z magiem a updatem wiaza sie jakies zmiany ?
darkduda3 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 15:21   #15
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

A ja proponowałbym poczekać na tą aktualizację i wtedy zobaczyć co zostało zmienione, albo czy w ogolę zostało coś zmienione. I dopiero wtedy można by dyskutować. Dla mnie to prosto wygląda: Mag = słaby w obronie/olbrzymia siła ataku, więc można mówić o równowadze, prawda? Ale prawda jest taka, że perfekcyjnie zbalansowane profesje nie istnieją. Zawsze komuś się nie będzie coś podobać w jego profesji, bo każdy by chciał żeby ona była najpotężniejsza od innych.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 09-07-11 o 16:23
Tron jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 16:45   #16
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Alkus , Twoja wypowiedz mnie wrecz oczarowala - twoje slowa byly wypowiedziane juz chyba na kazdym Tibijskim/Otsowy itp forum. Wiec to zadna nowosc. Ja jedynie czekam na aktualizacje i pytam czy zostanie cos wprowadzone :)
darkduda3 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 18:26   #17
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Gram magiem, wiadomo, że chciałbym mieć lepszego deffa, a jak "2011-06-30 20:50:22 Gracz zginął na poziomie 53 , zabity przez wilka. " Mój ostatni dead. Dużo wojowników mówi mi, że w updacie powinni zmniejszyć dmg maga, i zawsze mówię to samo. Mag jest trudną profesją i zamiast wbijać np. 80 level wojem i narzekać, że mag ma takie, a nie inne dmg, to wbij 80 maga!!!
Maffy jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 19:13   #18
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

@Nill

Masz racje każda profa ma inne "właściowści" wojem super sie expi a do pvp jest ciota a znow mag do expa słaby a do pvp dobry bo to fakt ze na 20lvl ciora w pvp juz.

@Temat
Dobrze jest jak jest trzeba sie zastanowić wczesniej czy chce sie expic czy miec chara do pvp. Bo jak by zrobili magowi lepszego deffa i dmg wywalili w kosmos to było by tu tak jak na niektorych ots-ach 1 profka zadzi a reszta to dno.....
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 19:28   #19
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

czyli jak mag nie jest do expienia to jak wbic mu poziom do pvp ? kupic od MG ? haha:D
darkduda3 jest nieaktywny  
Stare 09-07-11, 20:49   #20
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Nie mowie ze nie jest do expa... nim sie poprostu trudniej expi tak jak wojem trudniej jest w pvp.... btw nie lap za slowka...
Sirian12345 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin