Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-02-13, 21:32   #11
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Byłoby hardcore rpg ale tylko na początku,grając tutaj od startu też miało się wrażenie,że jest to hardcore rpg, do czasu.. ;)
Problem polega na tym, że altaron jest strasznie ograniczony a fabuła jak i mapa rozwija się naprawdę w ślimaczym tempie.
Tak czy inaczej, potrzebne są zmiany i rozgrywka powinna być dużo trudniejsza.
Niektóre cechy tego serwera były podawane w sugestiach już wczesniej.
Zamiast tworzyć coś nowego, lepiej dopracować to co już jest,
jakby nie było początki są ciekawe i wciągające, potem to już monotonia ;]
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 11:34   #12
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Co tu gadać, nie ma gry już na tych serwerach. Zbyt łatwa, monotonna i nudna gra sprawia że ludzie pograją tydzień - dwa i koniec. Prócz tych 10 osób online i Exorit które ciągle na marne expi nikt tu nie gra. Może pomyśleć od odstąpienia od głupiego trzymania się Neolitu i rozbudować mapę, wprowadzić wyspy, masę questów rzeczowych i potworów oraz bossów. Rozbudować system pvp i balans postaci. Odświeżyć miasta, kafelki i ogólnie budynki. Myślę że jakby tu było kilka takich questów jak na rl tibi które się robi tygodniami gra była by bardziej owocna. Powinno być więcej miejscówek gdzie można biegać w 3-4 i w tym rozbudowane podziemia i kopalnie.
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 12:31   #13
dzikikasztan
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Byłoby hardcore rpg ale tylko na początku,grając tutaj od startu też miało się wrażenie,że jest to hardcore rpg, do czasu.. ;)
Problem polega na tym, że altaron jest strasznie ograniczony a fabuła jak i mapa rozwija się naprawdę w ślimaczym tempie.
Tak czy inaczej, potrzebne są zmiany i rozgrywka powinna być dużo trudniejsza.
Niektóre cechy tego serwera były podawane w sugestiach już wczesniej.
Zamiast tworzyć coś nowego, lepiej dopracować to co już jest,
jakby nie było początki są ciekawe i wciągające, potem to już monotonia ;]
Jak najbardziej jestem za, expienie jest nudne, a pomysl z graniem w grupach jest dobry.. Tylko teraz trzeba myslec o tym, ze jest 5cio osobowa ekipa na smoki a przy terazniejszym loocie spada jeden berdysz... niecałe 1k na osobe... Wszystko trzeba dopracowac, zeby stworzyc takie cos to nie jest kwestia miesiaca ale conajmniej 6ciu.
A ogólnie zgadzam sie najbardziej z panem powyżej, ponieważ myśli jak racjonalista :)
dzikikasztan jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 12:41   #14
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał eloelo320 Zobacz post
Co tu gadać, nie ma gry już na tych serwerach. Zbyt łatwa, monotonna i nudna gra sprawia że ludzie pograją tydzień - dwa i koniec. Prócz tych 10 osób online i Exorit które ciągle na marne expi nikt tu nie gra. Może pomyśleć od odstąpienia od głupiego trzymania się Neolitu i rozbudować mapę, wprowadzić wyspy, masę questów rzeczowych i potworów oraz bossów. Rozbudować system pvp i balans postaci. Odświeżyć miasta, kafelki i ogólnie budynki. Myślę że jakby tu było kilka takich questów jak na rl tibi które się robi tygodniami gra była by bardziej owocna. Powinno być więcej miejscówek gdzie można biegać w 3-4 i w tym rozbudowane podziemia i kopalnie.
Co do ilości osób online to wracaj do przedszkola i ucz się od nowa liczyć. Mówisz o monotonii a pewnie nawet 50% gry nie odkryłeś. Mówisz o bossach i nowych terenach. Były 2 zwiastuny i już widać, że zostaną dodane bossy(i to najprawdopodobniej sporo ich będzie) oraz prawdopodobnie dojdą nowe tereny(lokacji z 2 przecieku nikt nie kojarzy).
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 13:11   #15
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

ja jestem za takim serwerem, można by pomyślec też na stworzeniem serwera hardcore pvp taka różnorodnośc przyciągneła mi więcej grczy ;)
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 14:51   #16
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Po co wstawiać kolejny serwer ,jeśli sami możecie sobie zrobić hardcore rpg. Wbijcie 10lvle w pięciu i idźcie na smoka? Pozniej wbijcie 15 lvle i idzcie na dle. Sami sobie możecie stworzyć hardcorowe warunki , nie trzeba do tego serwera.
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 15:06   #17
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

@up

to co Ty tu opisales jest juz po prostu bezsensowne , chodzi o to ,zeby nawet na czerwiach sie oplacalo wziac kolege do pomocy
Afganiec jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 15:08   #18
Rusa Alium
 
Avatar Rusa Alium
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 8
Domyślnie

Mi się pomysł podoba, od razu przypomniały mi się nie przespane noce bo graliśmy jak ja to mówiłam w "papierowe rpg", zarąbista sprawa :)
Rusa Alium jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 16:03   #19
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Dodam ,że "papierowe rpg" to po prostu rpg ,a "komputerowe rpg" to jest po prostu crpg
Pomysł fajny ,jednak nie możliwy do wprowadzenia ,tym bardziej ,że pierwotna wersja ,nie wiem nawet w połowie do kończona i jest wiele do zmiany..
cewix jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 20:44   #20
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Mi się podoba, pograłbym sobie tak. Może w końcu faktycznie byłoby wyzwaniem granie, a nie takie... meh. Jeszcze trochę i ktoś solo rokitę rozjedzie (Oczywiście gdyby się dało wejść drugi raz).

Poczekaj jeszcze troche, zabicie rokity solo to mój jedyny i końcowy cel w grze w altaron :D
Zenon von Wons jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin