Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-17, 09:37  
Start nowego serwera
Obles Obles jest nieaktywny 04-09-17, 09:37

Witajcie poszukiwacze niezapomnianych przygód!

Projekt Altaron istnieje nieprzerwanie od 2008 roku, gdy to w umysłach pierwszych twórców powstała wizja stworzenia gry, która będzie kwintesencją tego, co w grach MMORRG najlepsze: dopracowany balans rozgrywki, ekscytujące zadania, duży i bogaty świat gry oraz wymagający oraz dający wiele satysfakcji system pvp.
Od czasów powstania pierwszego zarysu gry do dziś minęło prawie 10 lat! Ogrom pracy jaki został włożony w ciągłe dopracowywanie i wzbogacanie rozgrywki jest niezmierzony.
Cieszymy się więc, że rusza kolejny etap tej niesamowitej historii, którą razem tworzymy!

15 września o godzinie 18:00


zostanie otworzony nowy świat gry (serwer Community PvP - serwer Non-PvP zostaje bez zmian), nad którym pracowaliśmy od miesięcy!

Dzięki zaangażowaniu wielu graczy, wprowadziliśmy wiele zmian, które mają na celu wydłużenie i urozmaicenie rozgrywki, tak, by gra każdą profesją była równie satysfakcjonująca. Oto lista kilku najważniejszych zmian:
  • Zwiększenie o 50% ilości punktów życia potworom
  • Dodanie roślin oraz stworzeń potrzebnych do wykonania misji na Archipelagu Licor
  • Dodanie czaru magicznej tarczy
  • Możliwość używania run leczenia przez nekromantów
  • Zwiększenie siły ofensywnych czarów obszarowych maga elementalisty
  • Zmiana wysysania życia u Abitańskich Monstrów - od teraz zasięg jednej kratki
  • Zmiana łupów w: Diceros, Minotaur Kusznik, Minotaur Mag, Krasnale, Trolle, Elfy (przeszłość), Wiwerny, Drzewce
  • Zmiana cen mikstur regenerujących manę
  • Zmiana ataku rozrywających bełtów
  • Zmiana kosztu many czaru kaleczące sztylety (yase unar) oraz szybkostrzelność (odes kpiro)
  • Zmiana obrażeń czaru kaleczące sztylety (yase unar)
  • Zmiana ilości strzałów w czarze precyzyjna szybkostrzelność (hape odes kpiro)
  • Zmiana obrażeń magicznego cięcia (odes rago)
  • Zmiana wymagań siły przy wykopywaniu rud żelaza
  • Teleport prowadzący na terytorium Profanów od teraz nie dezaktywuje się po wkroczeniu w niego
  • Przywołańce nie pozostawiają po sobie truchła
  • Zmiana systemu tworzenia run. Od teraz kamień runiczny nie trzeba trzymać w ręce - wystarczy mieć go w "plecaku"
  • Smoki rzadziej tworzą ogniste pola
  • Usunięto wyczerpanie po użyciu runy magicznej ściany na kratkę, w której owa ściana powstać nie mogła
  • Wiele pomniejszych zmian

Wierzymy, że powyższe zmiany sprawią, iż rozgrywka stanie się jeszcze lepsza. Będziemy jednak wciąż monitorować sytuację na serwerze i w razie potrzeb - pilnie wprowadzać poprawki.

W środę (06.09) serwer comunity pvp zostanie wyłączony a postacie, które się na nim znajdowały - usunięte. Po tym momencie będzie można tworzyć już bohaterów na nowym serwerze.

Gdy kurz i emocje wywołany startem serwera opadnie, my (administracja) zajmiemy się tworzeniem największej w historii gry aktualizacji, w której dodamy ogromne ilości terenów (Kogar), nowe potwory (tak, pustynne skarabeusze również!) oraz szereg fascynujących i wymagających misji! Aktualizacji spodziewać się możecie na przełomie listopada i grudnia.

Tymczasem zachęcamy do korzystania z naszego serwera discord, na którym najszybciej dowiecie się o wprowadzanych zmianach i nowościach w świecie gry: https://discord.gg/d9dDYMA
Prosimy również o powiadomienie znajomych, o starcie nowego serwera oraz komentowanie i udostępnianie naszych materiałów promocyjnych: FILM, FB.

Ruszajcie w nieznane!
Administracja Altaron.pl
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 07-09-17 o 13:45.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 45419
Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 08:21   #91
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Naoglądał się mistrza Punia wielebnego najświętszego boga tibijskiego i myśli że po niego też będą leciały 30 osobowe teamy :x
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 09:24   #92
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Krótką pamięć macie. Zwykle na dłuższą metę nie można było spokojnie pograć. Chociaż teraz zapowiada się trochę inaczej, czas pokaże
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 09:37   #93
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Co ja wlasnie przeczytalem :D juz wczoraj mowiono mi ze warto.

Dather strazniku moralnosci, poczytaj na temat owej aktualizacji. Co do pvp to nie raz na wroga nie bylo pktow, a co dopiero na randoma. Nie mowiac o tym ze teraz ludzi bedzie wiecej. Miedzy non i pvp roznica jest prosta - na pvp jak taki dather wpadl przy kawie pobic gorskie to wpada taki wystrzelony od kwasu legkan i mowi - uciekaj,bede tu expil 36 godzin. Po czym taki dather sie stawia i wpada taki Bastek i mowi 'bo ja po legkanie wchodze na nastepne 40 godzin, a poki nie wyjdziesz to jego czas nie plynie'. Dather pada i daje loga piszac na forum jakie to pvp jeat zle bo gildia walczaca expi i za ija mimo ze byles pierwszy.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 14-09-17 o 09:42
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 10:27   #94
jacobs93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Sandomierz
Postów: 46
Domyślnie

Już to pisałem w innym dziale, nikt Ci krzywdy na pvp za nic nie zrobi jak się do niczego nie będziesz mieszał ;p bardziej uważałem na random teamy pk niż na gildie walczące i rządzące bo z nimi nigdy nie miałem problemu a wydaje mi się, że bardzo długo grałem w Altaron żeby coś o tym powiedzieć. Nie zwracali na mnie nawet uwagi, traktowali jak jakiegoś tam chłopa co se gra żeby pobiegać, pogadać i poexpić :D Nie dołączałem do żadnej ze stron konfliktu bo nie mam czasu na gathery, gram for fun okazyjnie, a do takiej gry nie ma co sie obawiać PVP.
jacobs93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 10:34   #95
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

@dather
Będziesz potulnym misiem to nic ci się nie stanie.. a ty płaczesz cały czas, było wiele osób które nie walczyły i nie padały "za nic"..
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 10:42   #96
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

@Dather
Twój post bardzo przypomina mi propagandowe informacje komunistów, które szerzyli na złych kapitalistów.
Nie będę się rozpisywał (yhy...), bo do dyskusji na poziomie potrzeba argumentów - Ty masz jedynie odczucia i powołujesz się na precedensowe sytuacje, niemniej czuje się w obowiązku sprostowania tego co napisałeś, bo jeszcze ktoś przeczyta i uwierzy.

Gra na pvp nie wygląda jak wizja sądu ostatecznego. Po ulicach nie spływa krew niewinnych nowo-przybyłych a w kanałach nie grasują dwudziesto-poziomowi magowie z obłędem w oczach i kosturem naładowanym mocą Boruty, którzy czyhają tylko, by dopaść jakąś niewinną duszyczkę i zjeść jej trzewia.
Jest gorzej! Zdecydowanie!

Dwa klany walczą o władzę na serwerze a gracze neutralni są przez nich szanowani, bo wiedzą, że poparcie neutralnych to droga do zwycięstwa. Ludzie nie wmieszani w wojnę grają spokojnie, ciesząc się rozgrywką, jednak ich gra jest bogatsza niż na serwerze n-pvp, ponieważ gdy znudzi ich zdobywanie poziomu mogą spróbować swoich sił w walce.
Prawda - czasem można być zaatakowanym bez powodu, czasem wygonionym siłą z lokalizacji, ale jest to jedynie dodatkowy element rozgrywki dodający jej smaku i uwaga - moja osobista opinia - jest to najpiękniejszy element, bo tak bardzo przypomina szorstkość i zło życia codziennego. Trzeba jedynie mieć w sobie choć odrobinę zacięcia i chęci przetrwania.

Gardzę oportunistami i słabeuszami.
A kłamców i ludzi szerzących propagandę należny po prostu ignorować (ale czasem tak trudno się powstrzymać...!).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 11:09   #97
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
JAK NAIWNYM TRZEBA BYĆ oraz NIEOBIEKTYWNYM żeby wprowadzać nową grę dla swiata PVP ktróry upadł właśnie z powodu jadu, morgianów itp ciągłego zabijania dominanda i tego wszystkiego
Przypomnę że ZOSTAŁ swiat non-pvp na którym LUDZIE GRAJA DO DZIS. Widać że grupa trzymająca władze to ludzie którzy tworzą serwer by zabijać innych. Niestety ale Wiecej zyskacie z swiata NON PVP niż z głupiego zabijania ludzi. Jak płytkie jest myślenie że to jest fajne ?
nie wiem po co pisac administracjo mozna by napisac z 5 nicków z gry i było by konkretniej...
A wiec Wysoka izbo Gratuluję JUŻ wam zabijania NOWO PRZYSZŁYCH GRACZY
Gratuluję Jak będą próbowali znaleźć drogę na krasnale a tam będą lurować na nich abitańców albo na krasnalach ich zabiją jak będą próbować odkrywać tą zajebiście klimatyczną super zrobioną grę w którą grałem.
Jak będą próbować ale krótko do pierwszych dedów lurów i innych wspaniałych...
Do walki powinny być miejsca wyznaczone a nie expowiska qesty i caly swiat który chce człowiek poznać.
. Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp.
1. Ludzie grają do dziś ??? jeśli chodzi Ci o te 6 osób co loguje raz na dwa tygodnie to może i grają do dziś
2."Jaki płytkie jest myślenie że to jest fajne" chcesz powiedzieć że zrobienie wszystkich misji w miesiąc, bez żadnych utrudnień ze strony innych graczy i przez resztę czasu w grze walenie potworów, wbijania się chamskich graczy na expa, który jest zajęty, jest fajniejsze? niż cała strategia pvp, planowanie , wymyślanie nowych pomysłów przez przegrywających , jak wygrać wojnę , próby pokierowania ludźmi, motywowanie innych z gildi, żeby się nie podawali, determinacja w wbiciu lvl gdzie jest to ograniczone przez wrogą gildie, dla wygranej, umiejętności pvp, zręczność i długo letnie doświadczenie w walkach.????? Dodając że na wojnie musisz przemyśleć każdy swój kolejny ruch i 10 kolejnych w sekundę, co bardzo wpływa na wygraną. więc jeśli myślisz że to jest płytkie, a bezmyślne nawalanie potworów nie, to równie dobrze mógłbyś napisać, że myślenie jest płytkie
3."Bawcie się bez ludzi z non pvp a niestety ich tam więcej jest niż na pvp"
a to jest zwyczajne kłamstwo bo na serverze pvp zawsze była większa aktywność, więcej graczy, i dłużej oni grają. A na non przez pierwsze 2 miesiące grają a przez resztę czasu grupka osób loguje raz na dwa tygodnie, żeby sobie w dp postać albo bossa zabić.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 11:17   #98
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Nie mowiac juz o tym ze klamstwem jest deklaracja dathera jakobysmy mieli pozegnac sie z graczami z nonpvp. Mamy przeciez discorda, gdzie padly konkretne deklaracje gry i gracze z non sa pozytywnie nastawieni do tej przygody, a przynajmniej wielu ze 'wszystkich'. Zapewne zaczeliby gre na nowym serverze nonpvp gdyby takowy mial powstac, ale jakos na to nie narzekaja. Beda grali na AKTYWNYM i ROZWIJANYM serverze i przeciez taki byl zamysl decyzji o resecie community pvp. Oni zrozumieli, jednostki nie.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 11:25   #99
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Oo mile zaskoczenie, przy kupnie 30 dni premium dostałem 36 :) polecam!
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-17, 11:27   #100
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jeszcze można dodać, że większość osób z pvp czynnie brało udział w nadchodzącym paczu który będzie, a ty chcesz nic nie robiąc bez żadnego wkładu wymagać by i na non to dodali ? ...

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Oo mile zaskoczenie, przy kupnie 30 dni premium dostałem 36 :) polecam!
Zawsze tak było przy kupnie, tylko nie pamiętam przy jakim zakupie czy przelew czy PayPal xd
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin