Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-01-17, 01:01   #1
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie Rycerz Nekromanta

Na niskich poziomach miłe i przyjemne expienie jest niemożliwe bo wspaniały tawis leczy po 20-60 aż do 50 poziomu postaci jednak jak ktoś wie jak to wyciągnie na abitańcach bez bonusu 160k/h.

Jedziemy dalej bo to nie jest głównym problemem..

od poziomu 50 mamy wspaniały czar jakim jest wyssanie życia, wspomaga nas troszkę na abitańcach przy spamowaniu odes rago co sprawia że łatwiej się na nich expi ale dalej jesteśmy słabiutcy..

nadchodzi poziom 55 mamy rago tote i aż uwaga 11magiczny poziom który sprawia że z tawisa leczymy się po 60-70 + od ciosów rago tote mniej więcej po 10-30 co łącznie daje nam ~100 ogromnym kosztem bo wyssanie życia 160 many, rago tote 80 many.

wymęczyliśmy 60 poziom a z tawisa dalej bajeczne leczenie po 70 mimo że mamy ponad 1100 hp. jako mocny rycerz nekromanta wybieramy się na mysmenie które są wspaniałym expem nawet dla dużo wyższych poziomów i tu łapie nas zaskoczenie bo giniemy od dwóch, tak od dwóch bo leczenie wyssaniem życia i spamem tawisów nie daje rady vs dwie mysmenie, podczas gdy rycerz duchowny ten sam poziom luruje 5 jakże pięknych pająków i spamuje swobonie odes rago.

tu moje pytanie, czy jedyny ogarnięty woj nekro jaki obecnie jest w topce Rihara nie widzi żadnego problemu w swojej postaci że jeszcze o nią nie walczy?

czy jedynym argumentem jest ten że na 800 poziomie będę lepszy od duchownego?

no chyba że na test serwerze ustaliliście że woj nekro ma być niegrywalny to poprawcie mnie

PS. rycków nekro można policzyć na palcach jednej ręki co chyba wyjaśnia wszystko.


Moje propozycje.

1. Jeżeli rycerz duchowny ma być tak mocny jak teraz to niech będzie w końcu rycki są docenione bo jak pamiętam zawsze to kulało ale albo podnieście magiczny poziom by nekro mógł więcej się leczyć albo dodajcie czar leczący tylko dla woja nekro (efo tawis).

2. Automatyczne wyssanie życia przy zaczarowanej broni na mrok \ czar jedynie dla nekro elementalisty żeby działał na pozostałe żywioły.

3. Tego punktu nie polecam no ale napisać trzeba.. osłabienie rycków duchownych.. bo to w końcu nekromanta ma mieć lepszy dmg? a przeżywalność powinna być taka sama a przynajmniej podobna!

Ostatnio edytowane przez Walles ; 12-01-17 o 01:15
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:27   #2
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Na niskich poziomach miłe i przyjemne expienie jest niemożliwe bo wspaniały tawis leczy po 20-60 aż do 50 poziomu postaci jednak jak ktoś wie jak to wyciągnie na abitańcach bez bonusu 160k/h.

Jedziemy dalej bo to nie jest głównym problemem..

od poziomu 50 mamy wspaniały czar jakim jest wyssanie życia, wspomaga nas troszkę na abitańcach przy spamowaniu odes rago co sprawia że łatwiej się na nich expi ale dalej jesteśmy słabiutcy..

nadchodzi poziom 55 mamy rago tote i aż uwaga 11magiczny poziom który sprawia że z tawisa leczymy się po 60-70 + od ciosów rago tote mniej więcej po 10-30 co łącznie daje nam ~100 ogromnym kosztem bo wyssanie życia 160 many, rago tote 80 many.

wymęczyliśmy 60 poziom a z tawisa dalej bajeczne leczenie po 70 mimo że mamy ponad 1100 hp. jako mocny rycerz nekromanta wybieramy się na mysmenie które są wspaniałym expem nawet dla dużo wyższych poziomów i tu łapie nas zaskoczenie bo giniemy od dwóch, tak od dwóch bo leczenie wyssaniem życia i spamem tawisów nie daje rady vs dwie mysmenie, podczas gdy rycerz duchowny ten sam poziom luruje 5 jakże pięknych pająków i spamuje swobonie odes rago.

tu moje pytanie, czy jedyny ogarnięty woj nekro jaki obecnie jest w topce Rihara nie widzi żadnego problemu w swojej postaci że jeszcze o nią nie walczy?

czy jedynym argumentem jest ten że na 800 poziomie będę lepszy od duchownego?

no chyba że na test serwerze ustaliliście że woj nekro ma być niegrywalny to poprawcie mnie

PS. rycków nekro można policzyć na palcach jednej ręki co chyba wyjaśnia wszystko.


Moje propozycje.

1. Jeżeli rycerz duchowny ma być tak mocny jak teraz to niech będzie w końcu rycki są docenione bo jak pamiętam zawsze to kulało ale albo podnieście magiczny poziom by nekro mógł więcej się leczyć albo dodajcie czar leczący tylko dla woja nekro (efo tawis).

2. Automatyczne wyssanie życia przy zaczarowanej broni na mrok \ czar jedynie dla nekro elementalisty żeby działał na pozostałe żywioły.

3. Tego punktu nie polecam no ale napisać trzeba.. osłabienie rycków duchownych.. bo to w końcu nekromanta ma mieć lepszy dmg? a przeżywalność powinna być taka sama a przynajmniej podobna!

Co do mysmeni, polecam tam expic z magiem duchem, jezeli chodzi o expienie tam solo wojem duchem to dopiero poziom 70+ wydaje sie bezpieczny. 5 mysmeni na poziomie 60? Z 5 mysmeniamy moge sobie pozwolic na poziomie dopiero 110+ i to 1h z obrona tarcza 135

Co do ogolnej profki nekro woja, do tego 80 lvla jest slaby ale potem jak zalozy swoja magiczna bron jaka jest odkazacz to spokojnie moze isc na gorskie z jakims magiem gdzie bedzie mial przyjemny exp jaki i profit. Poziom 110+ zaczyna sie zabawa .

Sadzac po plecakach Rihary ktore z niego spadaja nie wydaje mi sie, by byly jakies powody do niezadowolenia.
Trixis jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:30   #3
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Imo rycerz nekro alchemik jest spoko bo rybka na mlv stakuje sie z rybka na 2 reke i z potkiem na mlv na 60lv juz sie tawisujesz do 140-150 + wyssanie + robisz sobie potki na hp

Jedyne co bym zmienil to oslabil troche rycerzy duchownych ja np wbilem 30lv rycem i koscieje bilem po 3 watpie zeby nekro na 30lv 2 mysmenie stal

ORAZ zmniejszyl koszt wyssysania u nekromantow i maga i woja kosztuje to znacznie wiecej niz leczenie duchownych

Rihara jest poza kontrola to czlowiek ktory od startu servera zbiera miodki i piorka relogajac 5 charow wyjatek jak idzie na exp wtedy schodzi z warty piorkowo miodkowej haha ;d
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:34   #4
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

@up nie porownuj mysmeni do koscieju bo mysmenia combo w woja 1h potrafi udezyc za 550, kosciej max 350. I chce to widziec jak na 30 lvlu tankujesz 3 koscieje i je zabijasz HA HA HA HA wiesz co gofer ty zawsze cos musisz wyolbrzymiac

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 12-01-17 o 01:41
Trixis jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:39   #5
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

No tak ale rycerz nekro nie ma takiej opcji ze wbija 30lv i idzie robic 300k/h na bonusie a mi sie zwracalo z koscieji na robionych potach ;p
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:44   #6
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

@up no z tym sie zgodze ale nadrabia to od lvla 80+ bo nikt mi nie powie, ze nekro alchemik expi gorzej od woja ducha na tym poziomie. Nie mowiac o tym co taki woj nekro alch bedzie wyczynial na tym 150lvlu bijac weze wodne lub gorskie solo
Z tego wychodzi, ze jedynym sensownym pomyslem jest danie HAPE TAWISA na poziom 40+ nie 20

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 12-01-17 o 01:49
Trixis jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 01:47   #7
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Co do mysmeni, polecam tam expic z magiem duchem, jezeli chodzi o expienie tam solo wojem duchem to dopiero poziom 70+ wydaje sie bezpieczny. 5 mysmeni na poziomie 60? Z 5 mysmeniamy moge sobie pozwolic na poziomie dopiero 110+ i to 1h z obrona tarcza 135

Co do ogolnej profki nekro woja, do tego 80 lvla jest slaby ale potem jak zalozy swoja magiczna bron jaka jest odkazacz to spokojnie moze isc na gorskie z jakims magiem gdzie bedzie mial przyjemny exp jaki i profit. Poziom 110+ zaczyna sie zabawa .

Sadzac po plecakach Rihary ktore z niego spadaja nie wydaje mi sie, by byly jakies powody do niezadowolenia.
Nie mówię że stoi sobie z tymi 5 mysmeniami i patrzy ile go biją żeby zginąć tylko że luruje 5 i spokojnie je wybija, zanim podbiegną wszystkie to już jedną/dwie zabije a widziałem to na własne oczy expiąc tam z Uru. Ja widząc dwie mysmenie muszę palić wroty, raz chciałem się postawić i spróbować sił to wyjasniły mnie szybciutko. Oboje jesteśmy rycerzami zatem dlaczego jeden jest 5x silniejszy od drugiego za sprawą jednego czaru jakim jest hape tawis, bo dmg praktycznie się nie różni a wręcz duchowni mają większy z tego co widzę do tej pory.

Gofr opisał co muszę zrobić by leczyć się tawisem po 100+ kosztuje to bardzo dużo podczas gdy duchowny najzwyklej na świecie kliknie hota z hape tawisem.

Między zwiadkami, magami takich przepaści nie ma, dlaczego?

PS. Według mnie najlepsze będzie dać

usunąć blokade magicznego poziomu dla wojków

dodać jakiś lepszy czar na leczenie niż tawis np. efo tawis, ale gorszy niż hape tawis no bo wiadomo to zawsze miała być potęga duchownych.

Ostatnio edytowane przez Walles ; 12-01-17 o 02:00
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 02:05   #8
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Nie no przepasc miedzy magiem duchownym a nekromanta jest wieksza bo mag duchowny to postac dla wytrwalych xd

Jedyne co trzeba zmienic to dac hape tawisa rycowi duchownemu od 50-60lv bo to jest smutne co robia rycerze duchowni 30-80 a co robia inne profy i zmniejszyc koszt many life steala u maga i woja
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 02:41   #9
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No początki ryca nekro są ciężkie, ale już tak od 80 lvla będzie git malina. Wyssanie jest op, ale też musisz troche tego hp mieć, no i najważniejsza jest broń. Im lepsza i wyżej ulepszona, tym więcej będziesz się leczył.

Niestety dmg rycka nekro w pvp jest niemalże identyczny co duchownego, ale nadal w pvm góruje. Czekają Cię spore zarobki w późniejszym etapie gry, może nie aż takie jak na poprzedniej edycji, ale na pewno będziesz profitował najwięcej dzięki wyssaniu. Dzięki wyssaniu w pvp, masz też w niektórych sytuacjach lepszy survival od duchownego.

Swoim nekro rycem do 60lvla nosiłem miksy uzdrowiciela. Od 60+ polecam nosic już miksy wyzdrowienia, najlepiej robione, bo kupne są za drogie.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 12-01-17 o 02:47
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 12-01-17, 06:50   #10
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Źle podchodzicie do zagadnienia obrażeń. Wojownik najpierw dzieli się na 1h/2h dopiero potem na duch nekro. 2h ma większy atk broni i czy to duch czy nekro nie mają bonusu do obszaru, więc z odes rago biją praktycznie tyle samo. Od większych obrażeń są czary, mag ma sd, zwiad yase unar, woj graate, w pve wpływają na dmg głównie podatności bo chcieliście zmniejszenie wartości w tabelce żeby postacie niewiele się różniły, stąd teraz w pvp biją praktycznie tak samo bez względu czy są duchownymi czy nekro, wyróżniają ich jedynie powyższe spelle, tak jak duchownych wyróżniają spelle leczące hape/tapen tawis. Jako, że gdzieniegdzie zmieniły się podatności to nekromanta będzie się przy okazji większego dmgu więcej leczył co zwiększy jego przeżywalność.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 12-01-17 o 06:59
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin