Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-09-15, 11:54   #11
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

#3 - Martin Schulz
Cytat:
„I w razie konieczności, to musi być siłą narzucone. Nie może być tak – i ja należę do tych ludzi, którzy tak mówią – jesteśmy w XXI wieku, jesteśmy w XXI wieku globalizacji, aby globalne problemy rozwiązywać nacjonalizmem: iż w pewnym momencie będą walczyć i mówić: w razie konieczności także walce przeciw innym postawimy na swoim.”
Cytat:
Przemysław Wipler: Jak rząd zmierza zareagować na tak skandaliczną wypowiedź szefa Parlamentu Europejskiego? Czy po to uchwalaliście ustawę 1066, która umożliwia wojskom innych państw interwencję na terenie RP? Czy my, polscy obywatele, mamy się z niemieckich, francuskich mediów dowiadywać, co Wy naprawdę chcecie zrobić i to po tym, jak to już się stanie? Żądamy debaty na ten temat! Uważam, że jeśli nie będziemy debatować w Sejmie, to pani premier będzie odpowiedzialna za ostre debaty jutro na ulicach i to pani bierze za to odpowiedzialność, za to jak się zachowujecie.
Można mieć różne poglądy, można być z lewicy, centrum albo prawicy. Wsio ryba. Ale nie można być ślepym na to co się dzieję. Od czasów II wojny światowej (pomijam Nasze "wewnętrzne" konflikty z czerwonymi) Naród Polski stoi przed realnym zagrożeniem. Nie można dłużej bagatelizować sytuacji w jakiej się znajdujemy. Szef Parlamentu Europejskiego pokroju Martina Schulza nie jest takim Jerzym Buzkiem z jednego zasadniczego powodu - jest Niemcem i mimo, że jego stanowisko nie umożliwia mu podjęcia realnych kroków, to już jego głos jest jakoby echem nastawienia Rządu Niemieckiego, a to stawia jego słowa w kontekście groźby ze strony Niemiec. Przypominam, że UE nie ma swoich sił zbrojnych a szef Parlamentu Europejskiego raczej o tym wie.

W chwili obecnej trwają głosowania w Sejmie, które mają poślizg dwie i pół godzinny, między innymi z powodu wykluczenia z obrad posła Armanda Ryfińskiego.
Wszelkie głosy rozsądku są skutecznie kneblowane, Premier Kopacz powtarza jak mantrę jedną frazę "Oddzielimy uchodźców wojennych od imigrantów ekonomicznych". Ja się pytam jak? Nie chce mówić nic więcej, nie wiadomo jakie kroki zostały podjęte. Zgodziliśmy się na 2 tysiące, godzinny się na 12 tysięcy. Dlaczego więc nie zgodzić się n 100 lub 200? Nie widzę już granicy. Nie widzę oporu. Widzę jedynie lawirowanie Polskiego rządu i ucieczkę przed odpowiedzią na zadane pytania.

Manifestacje w dużych Polskich miastach przeciw uchodźcą są delegalizowane, ludzie za to odpowiedzialni odwołują się do wpisu z konstytucji. Konstytucja jednak jako ustawa zasadnicza ma chronić obywateli Polski przed wszelkim złem i zapewnić dobrobyt a przyjęcie tysięcy muzułmanizmów poważnie temu zagraża.

Źle się dzieję, nie wiem jedynie kto za tym wszystkim stoi. Jaki jest cel destabilizacji Europy przez samych rządzących Europą.
Wiem jedynie, że dla polityków należy się Trybunał Stanu za zdradę Ojczyzny w momencie, gdy będą w dalszym ciągu uginać karku przez Unią Europejską (czytaj: Niemcami) a nazywanie strachu o swój kraj nacjonalizmem powinno być karalne.

Obym się mylił. Obym okazał się przewrażliwionym napaleńcem.


Linki:

Wystąpienie Przemysława Wiplera

Wystąpienie Armanda Ryfińskiego

__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-09-15, 10:06   #12
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

W sumie, ciekawe jak się rozwinie sytuacja w naszym pięknym kraju. Mam nadzieję, że przeróżne bojówki i ruchy narodowe, które tak głośno krzyczą na facebooku jednak wezmą sprawy w swoje ręce.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-09-15, 07:35   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

I wszystko w temacie


@edit
Odniosłem wrażenie, że ta kobieta za wszelką cenę chciała powiedzieć ludziom, że ci muzułmanie to jednak dobrzy ludzie, a że terroryści to jakieś wyjątki, "odpały" społeczeństwa, co ciągle podkreślała słowami "nie wszyscy muzułmanie są tacy", lecz to stanowcze słowa prof. Wolniewicza ("Ale wszyscy terroryści to muzułmanie") mówią prawdę i nie ma co mydlić oczu. Bo kto chce w swoim sąsiedztwie mieszkać z terrorystami pytam?!
__________________

Ostatnio edytowane przez paaaprikos96 ; 13-09-15 o 07:48
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-09-15, 16:48   #14
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-09-15, 19:17   #15
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Zacne prawdy pierdoTVN-u : schorowani starcy, tłumy dzieci i kobiet :VVVVV No błagam, kto w to uwierzy, i jeszcze taki materiał puszczać, który odzwierciedla, jak na prawdę jest , próbują kłamać ludziom w żywe oczy, ale najgorsze jest to, że wielu po prostu w to konkretnie wierzy. Straszne według mnie
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-09-15, 19:35   #16
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Shakyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin